Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

8ημερες καθυστέρηση και αρνητικά τεστ


Georb

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις γυναίκες! Νέο μέλος και χρειάζομαι τα φώτα σας. Έχω σταθερό κύκλο 26 ημερών,το αργοτερο 28. Είμαι ήδη στην 8η μέρα καθυστέρησης. Έκανα πριν τρεις ημέρες τεστ το μεσημέρι βγήκε αρνητικό. Έκανα άλλο ένα πριν δύο μέρες αρνητικό. Δεν χρησιμοποιούμε κάποια προφύλαξη πάρα μόνο μέθοδος τραβηγματος. Έχω πονακια εδώ και 2 εβδομάδες στην κοιλιά χαμηλά. Γουργουριζει συνέχεια η κοιλιά μου. Είχε πρηστεί το στήθος μου όπως όταν περιμένω περίοδο αλλά ενώ ξεπρηστηκε η περίοδος πουθενά ακόμα. Το μόνο που έχει μείνει είναι τα πονακια κατά διαστήματα και γουργουρητο και σήμερα ξεκίνησαν και κάποια υγρά σαν αυτά πριν την περίοδο Αύριο θα πάω για χοριακη. Πείτε μου την γνώμη σας...! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Georb είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις γυναίκες! Νέο μέλος και χρειάζομαι τα φώτα σας. Έχω σταθερό κύκλο 26 ημερών,το αργοτερο 28. Είμαι ήδη στην 8η μέρα καθυστέρησης. Έκανα πριν τρεις ημέρες τεστ το μεσημέρι βγήκε αρνητικό. Έκανα άλλο ένα πριν δύο μέρες αρνητικό. Δεν χρησιμοποιούμε κάποια προφύλαξη πάρα μόνο μέθοδος τραβηγματος. Έχω πονακια εδώ και 2 εβδομάδες στην κοιλιά χαμηλά. Γουργουριζει συνέχεια η κοιλιά μου. Είχε πρηστεί το στήθος μου όπως όταν περιμένω περίοδο αλλά ενώ ξεπρηστηκε η περίοδος πουθενά ακόμα. Το μόνο που έχει μείνει είναι τα πονακια κατά διαστήματα και γουργουρητο και σήμερα ξεκίνησαν και κάποια υγρά σαν αυτά πριν την περίοδο Αύριο θα πάω για χοριακη. Πείτε μου την γνώμη σας...! 

Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς εύχομαι αν θες να είσαι εγκυουλα να είσαι! Αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αλλά και συμπτώματα πριν έρθει η περίοδος. Έχω ακούσει κ από άλλες κοπέλες να βγει ψευδώς αρνητικο τεστ. Βέβαια με σταθερό κύκλο κ 8 μέρες καθυστέρηση, κάτι θα είχε δείξει πιστεύω εκτός αν αυτόν τον μήνα έκανες καθυστερημένη ωορρηξία κ συνεπώς καθυστέρημενη σύλληψη! Καλά θα κάνεις να πράγματοποιησεις μια χοριακη για να είσαι σίγουρη. Είτε είναι θετική είτε αρνητικη, να καλέσεις τον γιατρό σου να τον ενημερώσεις. 

Εύχομαι τα αποτελέσματα που επιθυμείς κοριτσι μου! Να μας ενημερώσεις! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Georb είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις γυναίκες! Νέο μέλος και χρειάζομαι τα φώτα σας. Έχω σταθερό κύκλο 26 ημερών,το αργοτερο 28. Είμαι ήδη στην 8η μέρα καθυστέρησης. Έκανα πριν τρεις ημέρες τεστ το μεσημέρι βγήκε αρνητικό. Έκανα άλλο ένα πριν δύο μέρες αρνητικό. Δεν χρησιμοποιούμε κάποια προφύλαξη πάρα μόνο μέθοδος τραβηγματος. Έχω πονακια εδώ και 2 εβδομάδες στην κοιλιά χαμηλά. Γουργουριζει συνέχεια η κοιλιά μου. Είχε πρηστεί το στήθος μου όπως όταν περιμένω περίοδο αλλά ενώ ξεπρηστηκε η περίοδος πουθενά ακόμα. Το μόνο που έχει μείνει είναι τα πονακια κατά διαστήματα και γουργουρητο και σήμερα ξεκίνησαν και κάποια υγρά σαν αυτά πριν την περίοδο Αύριο θα πάω για χοριακη. Πείτε μου την γνώμη σας...! 

θα συμφωνησω και εγω με την @Cony  ειναι ιδια τα συπτωματα εγγυμοσινης με της περιοδου ....πιο τεστ εγγυμοσινης εκανες ? υπαρχει περιπτωση να το εκανες λαθος?? στο λεω γτ οταν ειχα κανει και εγω το τεστ εγγυμοσινης ειχα μπερδευτει λιγο μια και που δεν ειχα ξαναχρησιμοιησει γτ ελεγε 5 δευτερολεπτα και απο κατω ακριβως εγραφε 20  δευτερολεπτα αναλογος με πιο τροπο θα το χρησιμοποιησεις.......

Link to comment
Share on other sites

Έκανα χοριακη σήμερα και τελικά αρνητικό. Μίλησα και με γυναικολόγο ίσως κάποια κυστουλα. Αυξήθηκε η ροή σήμερα κάπως οπότε μάλλον είναι αυτό δυστυχώς. Δεν πειράζει όμως την επόμενη φορά :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Georb είπε:

Έκανα χοριακη σήμερα και τελικά αρνητικό. Μίλησα και με γυναικολόγο ίσως κάποια κυστουλα. Αυξήθηκε η ροή σήμερα κάπως οπότε μάλλον είναι αυτό δυστυχώς. Δεν πειράζει όμως την επόμενη φορά :)

δεν πειραζει κοριτσι μ την επομενη φορα

σουυ ευχομαι συντομα ενα θετικο τεστακι :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Georb είπε:

Έκανα χοριακη σήμερα και τελικά αρνητικό. Μίλησα και με γυναικολόγο ίσως κάποια κυστουλα. Αυξήθηκε η ροή σήμερα κάπως οπότε μάλλον είναι αυτό δυστυχώς. Δεν πειράζει όμως την επόμενη φορά :)

Αχ μωρέ τα καμώματα της περιόδου που μας κάνουν να πιστεύουμε διάφορα! Δεν πειράζει κορίτσι μου όλα για καλό συμβαίνουν, να ξέρεις!!! Θα φύγει η κυστουλα κ όλα καλά μετά κ το νινάκι θα έρθει όταν θα πρέπει!

Καλή συνέχεια σου εύχομαι!! ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...