Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Βαλανικος υποσπαδιας


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους τους γονείς του φόρουμ. Σας διάβαζα πολύ καιρό τώρα, πριν καν μείνω εγκυος και να που έφτασε η στιγμή να γράψω και να ζητήσω και εγώ τα φώτα σας. Το παιδί μου είναι 17 μηνών και έχει υποσπαδία. Ο παιδιατρος μας είπε ότι πρέπει να γίνει επέμβαση για αισθητικούς και ψυχολογικούς λόγους. Εχω διαβάσει γνώμες για παιδοχειρουργους εδώ στο φόρουμ αλλά όλα τα ποστ που διάβασα είναι τουλάχιστον προ δεκαετίας. Θα ήθελα λοιπόν να μου προτείνετε από δική σας εμπειρία γιατρούς στη Θεσσαλονικη. Θα με βοηθούσε επίσης να μου πείτε πως πήγε η επέμβαση του δικού σας παιδιού (αν υπήρχαν επιπλοκές, πόνος μετεγχειρητικα κτλ) γιατί είμαι πραγματικά αναστατωμενη και πολύ αγχωμένη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 4/2/2022 at 9:44 ΜΜ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΝ. είπε:

Καλησπέρα σε όλους τους γονείς του φόρουμ. Σας διάβαζα πολύ καιρό τώρα, πριν καν μείνω εγκυος και να που έφτασε η στιγμή να γράψω και να ζητήσω και εγώ τα φώτα σας. Το παιδί μου είναι 17 μηνών και έχει υποσπαδία. Ο παιδιατρος μας είπε ότι πρέπει να γίνει επέμβαση για αισθητικούς και ψυχολογικούς λόγους. Εχω διαβάσει γνώμες για παιδοχειρουργους εδώ στο φόρουμ αλλά όλα τα ποστ που διάβασα είναι τουλάχιστον προ δεκαετίας. Θα ήθελα λοιπόν να μου προτείνετε από δική σας εμπειρία γιατρούς στη Θεσσαλονικη. Θα με βοηθούσε επίσης να μου πείτε πως πήγε η επέμβαση του δικού σας παιδιού (αν υπήρχαν επιπλοκές, πόνος μετεγχειρητικα κτλ) γιατί είμαι πραγματικά αναστατωμενη και πολύ αγχωμένη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Κορίτσι μου εμένα ο γιος μου δεν είχε υποσπαδία, αλλά φίμωση κ έτσι μπήκαμε το φθινόπωρο χειρουργείο για να το τακτοποιήσουμε. Ήταν δύο χρονών τότε κ μας χειρούργησε ο Λάππας. Στην ουσία εμείς κάναμε κάτι σαν περιτομή αφού του αφαίρεσαν το πετσάκι που είχε μπροστά το πουλάκι του. Όταν ξύπνησε ο μικρός μου από την νάρκωση ήταν αρκετά ανήσυχος, αλλά μετά από μία ώρα ήταν μια χαρά. Επίσης φοβόταν να κάνει πιπί του τις πρώτες ώρες γιατί νόμιζε ότι θα πονάει, αλλά την επόμενη μέρα το είχε ξεπεράσει κ αυτό. Γνώμη μου, να χειρουργηθείτε όσο άμεσα γίνεται, κυρίως για να μην το θυμάται το παιδάκι. Με τον γιατρό μας επίσης είμαι απόλυτα ικανοποιημένη κ στον προτείνω με χίλια. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...