Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Εμβρυομεταφορά με βλαστοκύστες 5ης μέρας


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούργια στην παρέα. 

Σας παρακολουθώ καιρό και τώρα βρήκα το θάρρος να μπω στην παρέα σας! Είστε η συντροφιά μου στην αναμονή της χοριακής!

Εχθές έκανα εμβρυομεταφορά με 2 βλαστοκύστες 5ης μέρας μέτριας ποιότητας κατά την εμβρυολόγο αλλά ευτυχώς επέζησαν και οι δύο κατά την απόψυξη και συνεχίζουν να εκκολάπτονται. Φυσικά μου είπε ότι η ηλικία μου (33) είναι στα συν της όλης διαδικασίας.

Θα ήθελα δικές εμπειρίες και τη θετική σας ενέργεια γιατί η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα λίγο... Δυστυχώς στη κατάψυξη έχω ακόμη μια βλαστοκύστη 5ημερών.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...