Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , Laky είπε:

Επίσης ρε κορίτσια αν και ήπια τη γλυκόζη ο μικρός δεν κουνιέται. Γενικά από εχθές δεν τον νιώθω πολύ έντονα κι έχω αρχίσει να αγχώνομαι. Σας συμβαίνει κι εσάς; Μετά τη γλυκόζη σ εσάς κουνιόταν πολύ;

Δώσε λίγο χρόνο.. νηστική είσαι λογικά από το πρωί.. εγώ ανάλογα τις ημέρες. Είναι κάποιες φορές που κάνει κανονικο πάρτυ κ αλλες φορές που είναι πιο ήσυχος 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 45 λεπτά , Laky είπε:

Μακάρι γιατί αγχωθηκα πολύ. Σ ευχαριστώ πάντως 

Μην αγχώνεσαι με τις μέρες είναι και αυτά! Και μένα χτες ήταν λιγότερο κινητική!! Αλλά αφού βρίσκεσαι νοσοκομείο, αφού τελειώσεις, αν γίνεται ζήτα εναν υπέρηχο να ηρεμήσεις! 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

On 23/8/2022 at 11:41 ΠΜ, Nj__ είπε:

:-D:grin: άστα ναι! 29w&3d..πλησιαζουμε σιγά σιγά! Εσύ ποσο εισαι; 

27+4

3 ώρες πρίν, Laky είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Ήρθα για τη καμπύλη ζαχάρου. Μου είπαν να μη περπατήσω καθόλου αλλά εγώ βγήκα έξω απ' το νοσοκομείο. Δε θέλω να κάθομαι μέσα. Κι εσείς βήμα δε κάνατε;

Ούτε εγώ έκατσα μέσα..δε περπατούσα ώρα βέβαια..απλα κατέβηκα κάτω..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Eleniarch είπε:

Δώσε λίγο χρόνο.. νηστική είσαι λογικά από το πρωί.. εγώ ανάλογα τις ημέρες. Είναι κάποιες φορές που κάνει κανονικο πάρτυ κ αλλες φορές που είναι πιο ήσυχος 

 

2 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Μην αγχώνεσαι με τις μέρες είναι και αυτά! Και μένα χτες ήταν λιγότερο κινητική!! Αλλά αφού βρίσκεσαι νοσοκομείο, αφού τελειώσεις, αν γίνεται ζήτα εναν υπέρηχο να ηρεμήσεις! 

Εδώ δε σηκώνεται ο γιατρός να σου κάνει υπερηχο με τίποτα χωρίς ραντεβού. Εδώ με ραντεβού κι αν δεν έχει περάσει μήνας πάλι δε σου κάνει. Ας το. Ούτε τόλμησα να το ζητήσω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!Σήμερα εμείς κάναμε τα ψώνια μας !πήραμε καροτσια καθίσματα αυτοκινήτου κουνιες συρταριερες ,ένας χαμός! Τώρα σιγά σιγά αρχίζω να καταλαβαίνω ότι θα γίνω μαμά :p 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Laky είπε:

 

Εδώ δε σηκώνεται ο γιατρός να σου κάνει υπερηχο με τίποτα χωρίς ραντεβού. Εδώ με ραντεβού κι αν δεν έχει περάσει μήνας πάλι δε σου κάνει. Ας το. Ούτε τόλμησα να το ζητήσω. 

Καλά και εμένα που με είδε σήμερα με τσαντισε..τη ρωτούσα πόσο είναι το βάρος της και μου έλεγε μια χαρά βάρος έχει πάρει..δε μου είπε όμως πόσο βάρος και αυτό με έχει αγχώσει πολύ που δε μου έλεγε..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Geo22 είπε:

Καλά και εμένα που με είδε σήμερα με τσαντισε..τη ρωτούσα πόσο είναι το βάρος της και μου έλεγε μια χαρά βάρος έχει πάρει..δε μου είπε όμως πόσο βάρος και αυτό με έχει αγχώσει πολύ που δε μου έλεγε..

Τελικά με τον τράχηλο όλα καλά??τι σου είπε?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Laky είπε:

 

Εδώ δε σηκώνεται ο γιατρός να σου κάνει υπερηχο με τίποτα χωρίς ραντεβού. Εδώ με ραντεβού κι αν δεν έχει περάσει μήνας πάλι δε σου κάνει. Ας το. Ούτε τόλμησα να το ζητήσω. 

Τώρα θέλω να εκφραστώ αναλόγως για την αθλιότητα της κατάστασης αλλά έχει χάρη... Τι να πω κοπέλα μου! Κοίτα να χαλαρώσεις και θα το νιώσεις το νινί! Αποτελέσματα πότε θα έχεις;

1 ώρα πρίν, ArtemisΚ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Σήμερα εμείς κάναμε τα ψώνια μας !πήραμε καροτσια καθίσματα αυτοκινήτου κουνιες συρταριερες ,ένας χαμός! Τώρα σιγά σιγά αρχίζω να καταλαβαίνω ότι θα γίνω μαμά :p 

Καλορίζικα και να τα χαρείτε κι εσείς και το νινί! Κι εμείς τα δωμάτια φτιάχνουμε! Έκανα ενα ξεκαθάρισμα απο του γιου μου τα ρούχα, ότι μπορώ να φορέσω και στη μικρή και τα υπόλοιπα θα τα δώσω στον ξαδερφούλη μας που έρχεται κι αυτός οσονούπω! 

πρίν από 24 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια εσεις εχετε που και που πονακια; Σαν κραμπες;

Παρούσα... 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , nairobi είπε:

Τώρα θέλω να εκφραστώ αναλόγως για την αθλιότητα της κατάστασης αλλά έχει χάρη... Τι να πω κοπέλα μου! Κοίτα να χαλαρώσεις και θα το νιώσεις το νινί! Αποτελέσματα πότε θα έχεις;

Καλορίζικα και να τα χαρείτε κι εσείς και το νινί! Κι εμείς τα δωμάτια φτιάχνουμε! Έκανα ενα ξεκαθάρισμα απο του γιου μου τα ρούχα, ότι μπορώ να φορέσω και στη μικρή και τα υπόλοιπα θα τα δώσω στον ξαδερφούλη μας που έρχεται κι αυτός οσονούπω! 

Παρούσα... 

Αποτελέσματα αύριο. Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου πάντως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena93 είπε:

Κοριτσια εσεις εχετε που και που πονακια; Σαν κραμπες;

Εμένα με έχει πιάσει 3 φορές στον ύπνο μου στην γάμπα. Κατά τ άλλα έχω συσπασεις χωρίς πόνο βέβαια  .Εσείς έχετε?

1 hour ago, elena93 είπε:

Κοριτσια εσεις εχετε που και που πονακια; Σαν κραμπες;

 

1 hour ago, nairobi είπε:

Τώρα θέλω να εκφραστώ αναλόγως για την αθλιότητα της κατάστασης αλλά έχει χάρη... Τι να πω κοπέλα μου! Κοίτα να χαλαρώσεις και θα το νιώσεις το νινί! Αποτελέσματα πότε θα έχεις;

Καλορίζικα και να τα χαρείτε κι εσείς και το νινί! Κι εμείς τα δωμάτια φτιάχνουμε! Έκανα ενα ξεκαθάρισμα απο του γιου μου τα ρούχα, ότι μπορώ να φορέσω και στη μικρή και τα υπόλοιπα θα τα δώσω στον ξαδερφούλη μας που έρχεται κι αυτός οσονούπω! 

Παρούσα... 

Ευχαριστώ πολύ!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια εσεις εχετε που και που πονακια; Σαν κραμπες;

Συνέχεια 

πρίν από 22 λεπτά , nairobi είπε:

Κορίτσια μου καμιά ιδέα για όνομα για κοριτσάκι; αν θέλετε ένα τοπ 5 η καθεμία θα με βοηθούσατε πολύ!!  

Εμένα μου αρέσουν τα αρχαιοελληνικα ονόματα. Ιφιγένεια, Άρτεμη, Αριάδνη, Αλκμήνη 

8 ώρες πρίν, Laky είπε:

Επίσης ρε κορίτσια αν και ήπια τη γλυκόζη ο μικρός δεν κουνιέται. Γενικά από εχθές δεν τον νιώθω πολύ έντονα κι έχω αρχίσει να αγχώνομαι. Σας συμβαίνει κι εσάς; Μετά τη γλυκόζη σ εσάς κουνιόταν πολύ;

Κανονικά θέλει να είσαι καθιστή για να μην ζαλιστείς και για να μην επηρεαστούν οι μετρήσεις. Τώρα αν απλά βγήκες έξω και κάθισες, ε δεν έγινε και τίποτα. 

Και εμένα κάθε μέρα δεν κουνιέται εξίσου πολύ. Ανθρωπάκια είναι και αυτά, με τα κέφια τους 

  • Ευχαριστώ 1

SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ArtemisΚ είπε:

Τελικά με τον τράχηλο όλα καλά??τι σου είπε?

Κοντυνε κι άλλο..δε μου είπε πόσο..θα με βλέπει κάθε 2 βδομάδες και αν κοντύνει κι άλλο θα βάλουμε πεσό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...