Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Καλημέρα κορίτσια !!! Έχω θετικο τεστ !!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξοι γιατί ίσως κάποιες να έχετε διαβάσει και παλαιότερα ότι δεν θπηρξε  εύκολος για μένα π δρόμος της μητρότητας … μου είπαν και εδώ θα το προσπαθήσουμε να τα καταφέρουμε και εύχομαι να φτάσουμε έως το τέλος γιατί είναι παρά πολύ νωρίς ακόμα και μιλάμε δ ξέρω πως θα αντέξω να μην πάθει ψυχολογικά χαχαχα ειλικρινά … σας ευχαριστω όλες που πριν ακόμα ξεκινησω διέγερση ήσασταν παρά πολύ αισιόδοξες και μου γράφατε ελπισοφορα μηνύματα και γενικά που προσπαθούμε να ηρεμουμε η μια την άλλη . Εύχομαι μεγάλη βδομάδα που είναι να καταφέρουμε όλες να κάνουμε την προσωπική μας ανασταση !!! 
       

      θα πάρω στο κέντρο να τους ενημερώσω να δούμε πως θα προσχωρήσουμε τι θα γίνει με τα καφέ εάν συνεχιστούν κλπ κλπ 

      Απαράδεκτος … θα έπρεπε να σε είχε πάρει τηλέφωνο να σε καλέσει στο γραφείο … ντροπή του που ξεστόμισε να ψαχτείς έξω είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη … εγώ δεν θα απαντούσα καν και θα πήγαινα άλλου … δηλαδή η μαια τι έπαθε ;;;; Την πρόσβαλες της φώναξες της μίλησες  άσχημα ; Δεν ξέρουν ότι είναι η φύση της δουλειάς τέτοια που έχουν να φροντίσουν καθημερινά έγκυες μα κυρίως την ψυχολογία κάθε έγκυας που μέσα στο άγχος στην παράνοια κλπ είναι λογικό να κάνει ερωτήσεις ακόμα κ ανούσιες είναι ο ρόλος τους να απαντούν με ευγένεια … για μένα ήταν απαράδεκτος .. ποιος ήταν ; 

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

Κορίτσια μου πονάει πολύ ο λαιμός μου και το στήθος μου λίγο πυρετό ευτυχώς δν έχω αλλά στο σπίτι επικρατεί πανικός ο μικρός δννακουει τπτ κ εγώ νιώθω πολύ χαλια συν ότι ανακατευομαι .

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα !!!!! Μίλησα σήμερα με τον πνευμονολογία γτβεχω βάρος στο στήθος κ ξεκίνησα εισπνοές κ αντιπικτικες ενεσεις κατόπιν συμφωνίας και του γυναικολογου μου ελπίζω όλα να πάνε καλα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nantiaki al είπε:

Καλημέρα !!!!! Μίλησα σήμερα με τον πνευμονολογία γτβεχω βάρος στο στήθος κ ξεκίνησα εισπνοές κ αντιπικτικες ενεσεις κατόπιν συμφωνίας και του γυναικολογου μου ελπίζω όλα να πάνε καλα

Περαστικά,  καλό κουράγιο!!!!! :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nantiaki al είπε:

Καλημέρα !!!!! Μίλησα σήμερα με τον πνευμονολογία γτβεχω βάρος στο στήθος κ ξεκίνησα εισπνοές κ αντιπικτικες ενεσεις κατόπιν συμφωνίας και του γυναικολογου μου ελπίζω όλα να πάνε καλα

Περαστικά κορίτσι μου εγώ σήμερα άρχισα να βλέπω βελτίωση επιτέλους!

1 ώρα πρίν, elena93 είπε:

Περαστικα κοριτσι..εγω καποιες στιγμες εχω κατι πονακια σαν περιοδου να το πω αλλα ελαφρια μορφη..με εχει πιασει αγχος

Και εγώ έχω πονάκια πολύ χαμηλά στην κοιλιά κυρίως από δεξιά! επιτέλους την Τετάρτη έχουμε υπέρηχο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Matina87 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου εγώ σήμερα άρχισα να βλέπω βελτίωση επιτέλους!

Και εγώ έχω πονάκια πολύ χαμηλά στην κοιλιά κυρίως από δεξιά! επιτέλους την Τετάρτη έχουμε υπέρηχο!!

Την ιδια ημερα εχουμε..επισης νιωθω πολυ κουρασμενη δεν μπορω να περπατησω,οταν ειμαι ορθια καμια φορα ολα σκοτινιαζουν..τι ειναι αυτο το πραγμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω 2 μέρες πονοκέφαλο... Δεν πήρα τπτ... Αν συνεχισει κ 3ημερα λέω για ντεπον. Εντμτξ καμία που να βάφει τα μαλλιά της; μου είπε ο γιατρός φυτικη μόνο αλλά στο κομμωτήριο μ είπαν πως η διαφορά είναι η αμμωνία μόνο... Πφφ κ έχω τοοοοσα άσπρα.. Εσεις τι κάνετε με αυτό; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alekos είπε:

Καλησπέρα, υπάρχει κοπέλα που έκανε nipt βγήκε καλό και τις προτειναν να κάνει αμνιοπαρακέντηση ; 

Εγω εκανα νιπτ και βγηκε καλο.. δεν μου ζητησε παραπανω εξετασεις..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Σημερα ειχα υπερηχο 11η εβδομαδα! Πραγματικά ποσο μεγαλωσε σε δυο εβδομάδες μεσατο ζουζουνι! Κουνουσε χερακια ποδαρακια και ειδαμε μυτουλα και μου ειπε πως θα ειναι καλη η αυχενικη απο οτι φαινεται σαν μια πρωτη εκτιμηση! Αυχενικη εχω στις 26 στο γενεσις τελικα!! 

Απο συμπτωματα κουραση λαχανιασμα αναγουλες και πονοι περιοδου εντονοι! Καμια απο την παρεα με ινομυωμα; το εχω και αυτο! 

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , nairobi είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Σημερα ειχα υπερηχο 11η εβδομαδα! Πραγματικά ποσο μεγαλωσε σε δυο εβδομάδες μεσατο ζουζουνι! Κουνουσε χερακια ποδαρακια και ειδαμε μυτουλα και μου ειπε πως θα ειναι καλη η αυχενικη απο οτι φαινεται σαν μια πρωτη εκτιμηση! Αυχενικη εχω στις 26 στο γενεσις τελικα!! 

Απο συμπτωματα κουραση λαχανιασμα αναγουλες και πονοι περιοδου εντονοι! Καμια απο την παρεα με ινομυωμα; το εχω και αυτο! 

Καλησπέρα!τέλεια νέα! Εγώ έχω ένα στη δεξιά πλευρά το μωράκι είναι στην αριστερή .Μου το πε ο γιατρός στον 1ο υπέρηχο που είχαμε πάει στην 5η εβδομαδα αλλά δεν μου εχει πει κάτι γι αυτό από τότε.Θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τρίτη τώρα που μου το θύμησες. Εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα με το δικό σου ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ν

πρίν από 13 λεπτά , ArtemisΚ είπε:

Καλησπέρα!τέλεια νέα! Εγώ έχω ένα στη δεξιά πλευρά το μωράκι είναι στην αριστερή .Μου το πε ο γιατρός στον 1ο υπέρηχο που είχαμε πάει στην 5η εβδομαδα αλλά δεν μου εχει πει κάτι γι αυτό από τότε.Θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τρίτη τώρα που μου το θύμησες. Εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα με το δικό σου ?

 Σε ευχαριστώ κοριτισι μου! Κι εγω το ιδιο ακριβως με σενα οσον αφορα τη θεση του!

Εγω το ειχα μαθει πριν μεινω εγκυος μου ειχε πει οτι ειναι ανευ σημασιας οπως το ειδε! Μετα στον πρωτο υπερηχο εγκυος που εκανα ειδαμε οτι μεγαλωσε στα δυο εκατοστα και ειπαμε θα το παρακολουθουμε! Αυτο με αγχωσε ειναι η αληθεια μεχρι να περασουν οι πρωτες εβδομάδες και να δω οτι ευδοκιμεί η εγκυμοσύνη! Τωρα μου ειπε να το ξεχασω δεν μας απασχολει ουτε η θεση του ουτε τπτ!

Κοντα στον εβδομο ογδοο θα το προσεξουμε παλι γιατι τεινει να μεγαλωνει εκεινους τους μηνες! Αλλα και παλι χωρις αγχος! 

Επισης σταματαω τα ουτρο και βλεπουμε αν ξαναεμφανιστει αιμα λογικα θα τα ξαναπαρω! Προς το παρον συνεχιζω μαγνησιο! 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε; Υπαρχει περιπτωση να νιωσω το εμβρυο απο τωρα; Γιατι απο χθες καποιες φορες νιωθω ενα αισθημα χαμηλα στην κοιλια σαν τρεμουλο δεν ξερω πως να το εξηγησω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια τι κανετε; Υπαρχει περιπτωση να νιωσω το εμβρυο απο τωρα; Γιατι απο χθες καποιες φορες νιωθω ενα αισθημα χαμηλα στην κοιλια σαν τρεμουλο δεν ξερω πως να το εξηγησω

Μάλλον,δεν είναι το μωρο και γω το νιώθω που και που αυτό που λες αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα γύρω στην 17η βδομάδα απ όσα έχω διαβάσει θα το νιώσουμε σαν μπουρμπουληθρες μου χουν πει εμένα.Τωρα τι να σου πω και γω δεν ξέρω αν θα το καταλάβω αν γίνει:p

πρίν από 7 λεπτά , Kleopatra87 είπε:

Καλησπερα κοριτσια,

Αρκετο καιρο τωρα εχω διαρκως χαμηλη πιεση 10με5, 11με6 το πολυ και νιωθω κουραση κ ατονια. Το χετε και εσεις;

Εγώ πάντα χαμηλη πίεση είχα και πιο κάτω απ αυτό και τώρα στην εγκυμοσυνη τα ίδια. Η υψηλή πίεση ανησχυει τους γιατρούς συνήθως αλλά πες το στον γιατρό σου θα ξέρει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...