Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , Nantiaki al είπε:

Την ίδια Πητ έχουμε και εγώ με καισαρική πάω μου είπε γύρω στις 10/11

Εγώ θα μιλήσω τη Τρίτη με τον γιατρό γιατί αύριο έχω την αυχενική. Εσύ γιατί θα κάνεις καισαρική;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Laky είπε:

Εγώ θα μιλήσω τη Τρίτη με τον γιατρό γιατί αύριο έχω την αυχενική. Εσύ γιατί θα κάνεις καισαρική;

Έχω αγκυλοποιητικη σπονδυλιτιδα είναι αυτοάνοσο και στην πρώτη γέννα μου μπήκα με πρόκληση γτ είχε γεράσει ο πλακούντας πολύ κ το μωρό εβγενε πλάγια στην λεκανι κ πήγα με καισαρική λόγο με το αυτοανοσο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nantiaki al είπε:

Έχω αγκυλοποιητικη σπονδυλιτιδα είναι αυτοάνοσο και στην πρώτη γέννα μου μπήκα με πρόκληση γτ είχε γεράσει ο πλακούντας πολύ κ το μωρό εβγενε πλάγια στην λεκανι κ πήγα με καισαρική λόγο με το αυτοανοσο

Σου είπε σε ποια εβδομάδα θα γεννήσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κορίτσια; Χάθηκα λίγο γιατί ήμουν και εγώ χάλια με ζαλάδες λόγω χαμηλής πίεσης..τύπου 9_6 και είχα και μια λυποθυμια και ήμουν λίγο χάλια ψυχολογικά..με έπιασαν τώρα καθημερινά και κρίσεις πανικού μετά τη λυποθυμια και άστα να πάνε..αύριο έχω αυχενική επιτέλους..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2022 at 11:42 ΜΜ, Laky είπε:

Εγώ άρχισα να το λέω. Είμαι 13 εβδομάδων. Επίσης έκανα νύχια προχθές και όσο για τη βαφή μαλλιών καλύτερα φυτική. Εγώ δε θα επέλεγα βαφή με αμμωνία. Άλλη ερώτηση τώρα. Σαλιγκάρια κάνει να φάμε;;;; Χαχαχαχα

Χαχαχχαχα εγώ πάντως τώρα που έχω αρχίσει να ψιλό τρώω κανονικά χθες τα τσάκισα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, Laky είπε:

Κορίτσια εσείς έχετε ταχυκαρδίες; Γιατί ώρες ώρες είναι πολύ έντονες σε μένα!

Ναι κοριτσι κι εγω εχω και δεν παιρνω καλα ανασα επισης! Αστατο υπνο κανω και ξυπναω και η καρδια μου χτυπαει σαν τρελη! 

12 ώρες πρίν, Geo22 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια; Χάθηκα λίγο γιατί ήμουν και εγώ χάλια με ζαλάδες λόγω χαμηλής πίεσης..τύπου 9_6 και είχα και μια λυποθυμια και ήμουν λίγο χάλια ψυχολογικά..με έπιασαν τώρα καθημερινά και κρίσεις πανικού μετά τη λυποθυμια και άστα να πάνε..αύριο έχω αυχενική επιτέλους..

Κοριτσι μου περαστικα! Προχτες βιωσα κι εγω 2 κρισεις απανωτες! Ξεκινησε με ταχυκαρδια εντελως ξαφνικα! Και μετα δεν μπορουσα να αναπνευσω! Ευτυχως δεν ημουν μονη! Ευχομαι να μην ξαναλιποθυμησεις!! Προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι οτι θα το παθεις! Καλα αποτελέσματα απο την αυχενικη!! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nairobi είπε:

Ναι κοριτσι κι εγω εχω και δεν παιρνω καλα ανασα επισης! Αστατο υπνο κανω και ξυπναω και η καρδια μου χτυπαει σαν τρελη! 

Κοριτσι μου περαστικα! Προχτες βιωσα κι εγω 2 κρισεις απανωτες! Ξεκινησε με ταχυκαρδια εντελως ξαφνικα! Και μετα δεν μπορουσα να αναπνευσω! Ευτυχως δεν ημουν μονη! Ευχομαι να μην ξαναλιποθυμησεις!! Προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι οτι θα το παθεις! Καλα αποτελέσματα απο την αυχενικη!! 

Όλα πολύ καλά..το είδε μια χαρά..μάλλον κοριτσάκι και Πητ 24..μου έφυγε το άγχος επιτέλους..

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2022 at 11:38 ΜΜ, elena93 είπε:

Κοριτσια εσεις εχετε ανακοινωσει την εγκυμοσυνη; Σε σοι δηλαδη...εγω μονο σε γονεις πεθερικα και κουνιαδες το εχω πει..

Εμένα το μάθανε στη δουλειά από την 7η βδομάδα επειδή τότε σταμάτησα με αναρρωτική - σκέψου 2 ξενοδοχεία... Οπότε μαθεύτηκε γενικά..

20 ώρες πρίν, Laky είπε:

Κορίτσια εσείς έχετε ταχυκαρδίες; Γιατί ώρες ώρες είναι πολύ έντονες σε μένα!

Κάνα δυο φορές νύχτα με πιάσανε κ δνε μπορούσα να αναπνεύσω, είχα άγχος όμως εκείνη τη μέρα νομίζω. Μίλησες  με το γιατρό; 

Link to comment
Share on other sites

On 13/5/2022 at 9:52 ΜΜ, Kleopatra87 είπε:

Καλησπερα κοριτσια,

Αρκετο καιρο τωρα εχω διαρκως χαμηλη πιεση 10με5, 11με6 το πολυ και νιωθω κουραση κ ατονια. Το χετε και εσεις;

Εγώ έχω συνήθως 10,5 με 7, άντε 11 με 7,5 . Μια μέρα μόνο ανέβασα 13,6 μεγάλη κ μου είπε να τη μετράω αλλά όλα οκ δεν ξανάγινε. Κατα τ άλλα ατονία, νύστα, αναγούλες συνεχώς...

On 14/5/2022 at 4:44 ΜΜ, nairobi είπε:

Κι εγω εχω αυτο το τρεμουλο που και που αλλα οντως ειναι πολυ νωρις ακομα! Ισως ειναι η μήτρα που μεγαλωνει! 

Κι εγω μονιμως χαμηλη πιεση σαν και σενα! Καθε φορα με μετραει στον υπερηχο και την πιεση δεν μου εχει πει τιποτα! Η υψηλη πιεση ειναι επικίνδυνη απο σοο ξερω! 

Εμενα δεν το λες και μακρυα ωστοσο μου ειπε πως δεν επηρεαζεται το μωρο λογω θεσης και μορφης! Τι να πω ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην μεγαλωσουν μεχρι το τελος! Το μετρατε καθε φορα;

Όχι. Μια στην αρχή κ μια τη τελευταία φορά που ξαναρώτησα αν κ είχα πάει άλλες 2.  Κι εμένα μου είπε όσο δε μας ενοχλεί δε το ενοχλούμε 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...