Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

1η προσπάθεια εξωσωματικής


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!Είμαι καινούρια στο φόρουμ!!! Λοιπόν στις 28/2 έκανα εμβρυομεταφορα ένα σπορακι πολύ καλό!!!!Στις 12/3 είναι να κάνω την χοριακη μου!!!Έχω τώρα κάποιες μέρες που έχω κάτι σαν τσιμπήματα χαμηλά και ελαφριές κράμπες επίσης είναι πρησμένο και το στήθος κουτί νιώθω αρκετά βαρύ!!!! Αίμα δεν έχω δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό αυτό..... προχθές έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο η γραμμή του είναι πάρα πολύ αχνή μόνο στο φώς φαίνεται...Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι μήπως είναι αρνητικό αλλά από την άλλη ξέρω ότι είναι νωρίς για να δείξει το τεστ παρόλο που πήρα αυτό που δείχνει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση.... Να σημειωθεί ότι στις 14/3 περιμένω περίοδο.....έχω αγχωθει πολύ όλη μέρα αυτό σκέφτομαι

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 hours ago, Fairytales said:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Είμαι καινούρια στο φόρουμ!!! Λοιπόν στις 28/2 έκανα εμβρυομεταφορα ένα σπορακι πολύ καλό!!!!Στις 12/3 είναι να κάνω την χοριακη μου!!!Έχω τώρα κάποιες μέρες που έχω κάτι σαν τσιμπήματα χαμηλά και ελαφριές κράμπες επίσης είναι πρησμένο και το στήθος κουτί νιώθω αρκετά βαρύ!!!! Αίμα δεν έχω δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό αυτό..... προχθές έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο η γραμμή του είναι πάρα πολύ αχνή μόνο στο φώς φαίνεται...Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι μήπως είναι αρνητικό αλλά από την άλλη ξέρω ότι είναι νωρίς για να δείξει το τεστ παρόλο που πήρα αυτό που δείχνει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση.... Να σημειωθεί ότι στις 14/3 περιμένω περίοδο.....έχω αγχωθει πολύ όλη μέρα αυτό σκέφτομαι 

Αχνη γραμμή = Θετικό.

Το αίμα δεν είναι απαραίτητο. Εγώ δεν είχα καθόλου αίμα. Είχα μόνο στήθος τουμπανο, και πόνους σαν τις περιόδου!

 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, zouko είπε:

Αχνη γραμμή = Θετικό.

Το αίμα δεν είναι απαραίτητο. Εγώ δεν είχα καθόλου αίμα. Είχα μόνο στήθος τουμπανο, και πόνους σαν τις περιόδου!

 

Αυτό που με κρατάει είναι οτι αν το βαλεις κατω απο το φακο φαινεται για τοσο αχνη μιλαμε!! επισης εκανα σημερα και παλι τα ιδια! Δεν ξερω αυριο ειναι να κανω την χοριακη.....Εαν δεν ειμαι δεν θα το βαλω κατω θα ξαναπροσπαθησω, θα περιμενω 2 μηνες να ηρεμησουν οι ωοθηκες μου και θα ξανακανω! Μακαρι να μπορουσα να κανω αλλιως αλλα στο σπερμα του συζυγου υπαρχει ανωμαλια κεφαλης 98%..... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Fairytales είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς βγήκε αρνητική η χοριακη μου..?.και αδιαθετησα κιόλας.....δεν το βάζω κάτω όμως θα ξαναπροσπαθήσω πάλι!!!!!!

Πολυ λυπαμαι!αδιαθετησες πολυ γρηγορα παντως .τι εμβρυο ειχατε βαλει; 3ης ; Εννοείται θα ξαναπροσπαθήσεις κ την επομενη να εισαι πιο τυχερη.!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 12/3/2022 at 3:44 ΜΜ, Nephele78 είπε:

Πολυ λυπαμαι!αδιαθετησες πολυ γρηγορα παντως .τι εμβρυο ειχατε βαλει; 3ης ; Εννοείται θα ξαναπροσπαθήσεις κ την επομενη να εισαι πιο τυχερη.!!!!

Ένα εμβρυακι 3ης μέρας......αδιαθετησα 2 μέρες νωρίτερα από την αναμενόμενη ημέρα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...