Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πιθανή εγκυμοσύνη?


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!εγώ γενικά έχω σταθερό κύκλο.

Η προηγούμενη περίοδος ήταν στις 15/2-19/2 και έπειτα έγινε η πράξη με τον σύντροφό μου στις 28,που σύμφωνα με την εφαρμογή που χρησιμοποιώ ήταν η πρώτη μέρα των γόνιμων ημερών μου(με προφύλαξη και μετά ελέγξαμε και το προφυλακτικό)

Έγινε η πράξη και πριν λίγες μέρες πάλι με προφυλακτικό και πάλι δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα.

Το θέμα μου είναι ότι έχω καθυστέρηση αν και δεν έχω πολύ άγχος (σε προηγούμενο κύκλο είχα πάλι καθυστέρηση λόγω άγχους,2 βδομάδων)

Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Ktrnmpkbl είπε:

Γεια σας κορίτσια!εγώ γενικά έχω σταθερό κύκλο.

Η προηγούμενη περίοδος ήταν στις 15/2-19/2 και έπειτα έγινε η πράξη με τον σύντροφό μου στις 28,που σύμφωνα με την εφαρμογή που χρησιμοποιώ ήταν η πρώτη μέρα των γόνιμων ημερών μου(με προφύλαξη και μετά ελέγξαμε και το προφυλακτικό)

Έγινε η πράξη και πριν λίγες μέρες πάλι με προφυλακτικό και πάλι δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα.

Το θέμα μου είναι ότι έχω καθυστέρηση αν και δεν έχω πολύ άγχος (σε προηγούμενο κύκλο είχα πάλι καθυστέρηση λόγω άγχους,2 βδομάδων)

Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?

Μην αγχώνεσαι αν ήσουν τόσο προσεχτικη είναι σχεδόν αδύνατο. Προφανώς είναι μια ανωμαλία του κύκλου. Αν καθυστερήσει πολλες μερες καλό είναι να κάνεις ένα έλεγχο με το γυναικολόγο σου . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Θέλω να πιστεύω ότι θα μου έρθει περίοδος..ωστόσο ενώ πριν λίγες μέρες είχα συμπτώματα περιόδου(φούσκωμα πχ)τώρα νομίζω πως έχουν υποχωρήσει λίγο..έχω μόνο πολλά από αυτά τα υγρά που έρχονται πριν την περίοδο..δεν ξέρω τι συμβαίνει..το κεφάλι μου πάει να σπάσει.Θα πάω να πάρω ένα τεστ σήμερα για να δω.. όμως φοβάμαι πολύ.

Σας παρακαλώ βοηθήστε με!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ktrnmpkbl said:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Θέλω να πιστεύω ότι θα μου έρθει περίοδος..ωστόσο ενώ πριν λίγες μέρες είχα συμπτώματα περιόδου(φούσκωμα πχ)τώρα νομίζω πως έχουν υποχωρήσει λίγο..έχω μόνο πολλά από αυτά τα υγρά που έρχονται πριν την περίοδο..δεν ξέρω τι συμβαίνει..το κεφάλι μου πάει να σπάσει.Θα πάω να πάρω ένα τεστ σήμερα για να δω.. όμως φοβάμαι πολύ.

Σας παρακαλώ βοηθήστε με!!

Θα κανεις το τεστακι και θα ηρεμησεις! Εγώ επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο μπορει να εφτανε η καθυστερηση και 15-20 μερες οπου δεν ειχα συμπτωματα καθολου και μια μερα τσουπ ερχοταν! Ποσες μερες καθυστερηση εχεις τωρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Evaki19 είπε:

Θα κανεις το τεστακι και θα ηρεμησεις! Εγώ επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο μπορει να εφτανε η καθυστερηση και 15-20 μερες οπου δεν ειχα συμπτωματα καθολου και μια μερα τσουπ ερχοταν! Ποσες μερες καθυστερηση εχεις τωρα?

Σε ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!απλά αγχώνομαι γιατί πάντα είχα σταθερό κύκλο.

Έχω 1 βδομάδα καθυστέρηση.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ktrnmpkbl said:

Σε ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!απλά αγχώνομαι γιατί πάντα είχα σταθερό κύκλο.

Έχω 1 βδομάδα καθυστέρηση.

Τίποτα! Γι αυτό ειμαστε εδώ!Αν είσαι έγκυος θα δείξει χιλια τα εκατο με τοσες μερες καθυστέρηση. Αν δεν δειξει λογικα δεν εισαι. Αλλα για σίγουρα μπορεις να κανεις κ μια χοριακη για να σου φυγει το αγχος!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Θα κανεις το τεστακι και θα ηρεμησεις! Εγώ επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο μπορει να εφτανε η καθυστερηση και 15-20 μερες οπου δεν ειχα συμπτωματα καθολου και μια μερα τσουπ ερχοταν! Ποσες μερες καθυστερηση εχεις τωρα?

Καλησπέρα! Προμηθεύτηκα ένα τεστ και βγήκε αρνητικό! θεωρείτε ότι πρέπει να κάνω κι'αλλο μετά από λίγες μέρες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Ktrnmpkbl είπε:

Καλησπέρα! Προμηθεύτηκα ένα τεστ και βγήκε αρνητικό! θεωρείτε ότι πρέπει να κάνω κι'αλλο μετά από λίγες μέρες?

Εάν εξακολουθεί να μην σου ερχετε βεβαια θα ξανακάνεις αλλα θεώρησε απίθανο να είσαι έγκυος. Σίγουρα μετά από κάποιες μέρες πρέπει να μιλήσεις με γυναικολόγο μήπως υπάρχει κάποια κύστη 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...