Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ρουχα για μωρό 3-6 μηνών


Recommended Posts

Γεια σας! Θα ήθελα τη γνώμη σας ! Η Μπέμπα μου είναι τώρα 1 μήνα και 1 εβδομάδας και είναι περίπου στα 4.700 και 55 εκ. Θέλω να της αγοράσω τα καλοκαιρινά ρουχα της που θα είναι από 3-6 μηνων και με συμβουλεύουν να πάρω μεγαλύτερα ρουχα για 6-9 μηνων.Από εμπειρία μπορεί κάποια να με συμβουλέψει τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , leilaaa3000 είπε:

Γεια σας! Θα ήθελα τη γνώμη σας ! Η Μπέμπα μου είναι τώρα 1 μήνα και 1 εβδομάδας και είναι περίπου στα 4.700 και 55 εκ. Θέλω να της αγοράσω τα καλοκαιρινά ρουχα της που θα είναι από 3-6 μηνων και με συμβουλεύουν να πάρω μεγαλύτερα ρουχα για 6-9 μηνων.Από εμπειρία μπορεί κάποια να με συμβουλέψει τι να κάνω;

αναλογα το ρουχο κ την γραμμη

πχ αν παρεις αμανικα φανελακια θελεις να ειναι αρκετα κολλητα πανω της

τα ρουχακια μπορουν να ειναι κ πιο φαρδια

δες να εχουν λαστιχο που μαζευει στη μεση η να δενουν με κορδονι που σφιγγει

επισης εξαρταται η μαρκα.πχ τα ορτσεστρα εχουν παρα πολυ στενη γραμη

τα περισσοτερα επισης εκτος απο νουμερο-ηλικια λενε κ τα εκατοστα,οποτε θα σε βοηθησει

νωρις ειναι ακομη,μην παρεις πολλα μαζι,ετσι ωστε ισως να παρεις καποια 3-6,κ καποια 6-9αργοτερα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, leilaaa3000 είπε:

Γεια σας! Θα ήθελα τη γνώμη σας ! Η Μπέμπα μου είναι τώρα 1 μήνα και 1 εβδομάδας και είναι περίπου στα 4.700 και 55 εκ. Θέλω να της αγοράσω τα καλοκαιρινά ρουχα της που θα είναι από 3-6 μηνων και με συμβουλεύουν να πάρω μεγαλύτερα ρουχα για 6-9 μηνων.Από εμπειρία μπορεί κάποια να με συμβουλέψει τι να κάνω;

Η δική μου 3-6 μηνών φορούσε όταν ήταν δύο μηνών και το φόρεσε μέχρι τριών μηνών , μετά πήγαμε στο 6-9. Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα οπότε έχει λογική αυτό που σου λένε. Πάρε λίγα και βλέποντας και κάνοντας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, leilaaa3000 είπε:

Γεια σας! Θα ήθελα τη γνώμη σας ! Η Μπέμπα μου είναι τώρα 1 μήνα και 1 εβδομάδας και είναι περίπου στα 4.700 και 55 εκ. Θέλω να της αγοράσω τα καλοκαιρινά ρουχα της που θα είναι από 3-6 μηνων και με συμβουλεύουν να πάρω μεγαλύτερα ρουχα για 6-9 μηνων.Από εμπειρία μπορεί κάποια να με συμβουλέψει τι να κάνω;

Εξαρτάται η μάρκα. Εγω κοίταζα πάντα εκατοστά. Παντως το orchestra και τα dpam έχουν πολυ μικρή φόρμα.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...