Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Σερπαφαρ κ β χοριακη


Recommended Posts

Κορίτσια Γεια σας Χαίρομαι που μπήκα στηπαρεα σαςθα ήθελα λοιπόν και εγώ να σας αναφέρω την απορία μου ξεκίνησα και εγώ αυτό το μήνα τα  σερπαφαρ.ο κύκλος μου είναι 26 με 28 μέρες Κανονικά έπρεπε να αδιαθετήσω εχτές Σήμερα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης εχτές έκανα β χοριακή και βγήκε αρνητική έχω πονάκια περιόδου αλλά ακόμα δεν Έχω αδιαθετήσει Πότε να πάω να ξανά κάνω τη β χοριακή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 1/4/2022 at 12:27 ΜΜ, Linaki 1985 είπε:

Κορίτσια Γεια σας Χαίρομαι που μπήκα στηπαρεα σαςθα ήθελα λοιπόν και εγώ να σας αναφέρω την απορία μου ξεκίνησα και εγώ αυτό το μήνα τα  σερπαφαρ.ο κύκλος μου είναι 26 με 28 μέρες Κανονικά έπρεπε να αδιαθετήσω εχτές Σήμερα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης εχτές έκανα β χοριακή και βγήκε αρνητική έχω πονάκια περιόδου αλλά ακόμα δεν Έχω αδιαθετήσει Πότε να πάω να ξανά κάνω τη β χοριακή

Καλημερα. Έχω πάρει κι εγω serpafar. Κατ αρχήν, έκανες υπέρηχο την 10η με 11η ημέρα να δει ο γιατρός σου αν λειτούργησαν και πώς; επίσης εγώ κάθε φορά που τα έπαιρνα είχα πιο έντονη περίοδο, δλδ πιο πολύ πόνο και πιο πολύ αίμα. Κανονικά καθυστέρηση λέμε ότι έχουμε μετά την 30η ημέρα, οπότε θα έλεγα να περιμένεις λίγο ακόμα. Τέλος να ξέρεις πως δεν πρέπει να τα παίρνεις κάθε μήνα. Σου εύχομαι σύντομα να έχεις τα νέα που επιθυμείς. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...