Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ποια d3 στην εγκυμοσύνη;


mmaraki

Recommended Posts

Καλημέρα!! Είμαι στην αναζήτηση d3 κατάλληλης για εγκύους. Θέλω να την παίρνω μόνη της , όχι μαζί με ασβεστιο αλλά δε βρίσκω κάποιο σκεύασμα του οποίου τα συστατικά να είναι αθώα... Αν έχετε κάποια πρόταση,  καλοδεχούμενη ! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, mmaraki είπε:

Καλημέρα!! Είμαι στην αναζήτηση d3 κατάλληλης για εγκύους. Θέλω να την παίρνω μόνη της , όχι μαζί με ασβεστιο αλλά δε βρίσκω κάποιο σκεύασμα του οποίου τα συστατικά να είναι αθώα... Αν έχετε κάποια πρόταση,  καλοδεχούμενη ! :)

Γενικα τις βιταμινες κτλ θα στα ρυθμιζει ο γυναικολόγος.  Για εγκύους υπάρχουν σκευασματα πολυβιταμινων αλλα κ πάλι πρέπει να τις περνεις σε συμφωνία με οτι αλλο περνεις κ να στο εχει πει ο γυναικολόγος. Όλες οι βιταμινες τα ίδια συστατικά έχουν απλα οι αναλογίες αλλάζουν στην εγκυμοσυνη αθώο δεν είναι τίποτα.  

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, mmaraki είπε:

Καλημέρα!! Είμαι στην αναζήτηση d3 κατάλληλης για εγκύους. Θέλω να την παίρνω μόνη της , όχι μαζί με ασβεστιο αλλά δε βρίσκω κάποιο σκεύασμα του οποίου τα συστατικά να είναι αθώα... Αν έχετε κάποια πρόταση,  καλοδεχούμενη ! :)

την d3fix απο οσο ξερω την δινουν κ σε νεογεννητα

σε καθε περιπτωση ομως να ρωτησεις τον γιατρο σου για το καταλληλο σκευασμα κ δοσολογια,κ οτιδηποτε αλλο σχετικο με την ληψη του

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...