Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Επινεφρίδια,17 υδροξυπρογεστερονη


Recommended Posts

Παρακαλώ θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει αυξημενη 17 υδροξυπρογεστερονη και να έχει διαγνωστεί με συγγενή υπερπλασία επινεφριδίων μη κλασσικης μορφής;ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα .. Εύχομαι να πήγαν όλα καλά και να κάνατε το παιδάκι σας. Προσωπικά είμαι 30ετων και μετά από χρόνια σε γιατρούς πρόσφατα διαγνώστηκα με αυτό το σύνδρομο .. προσπαθώ εδώ και καιρό για παιδακι. Μπορείτε να μου πειτε αν τα καταφέρατε εν τέλη? Και τι αγωγή πήρατε? Προσωπικά δεν μου έχουν δώσει κορτιζόνη ακόμη αλλα αντιαδρογονα και γλυκοφαζ.  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γειά σας.δυστηχως ακόμα δεν έχω παιδάκι.στην προηγούμενη μου κυηση έπινα κορτιζόνη μέχρι 3 μηνων και υδροκορτιζονη όπου θα την έπινα μέχρι τέλους.δυστηχως απεβαλλα λόγω αποκολλησης πλακουντα.επινα και glucophage με το οποίο είχα σταθερή περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...