Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Θέλω μια πληροφορία


Recommended Posts

πρίν από 43 λεπτά , vikib είπε:

καλα μην νομιζεις οτι ειναι απαραιτητο να πηγαινεις σε δυο γιατρους

απλα καμια φορα θελει μια μελλουσα μαμα να εχει την δυνατοτητα να κανει καποιον υπερηχο παραπανω.η να εχει καλυτερα μηχανηματα ο ιδιωτης.ηνα τον εμπιστευεται στην παρακολουθηση αλλα να θελει να γεννησει σε δημοσιο

βεβαια για το ελενα δ πιστευω οτι χρεαζεται.εχω ακουσει πολυ καλα λογια

εγω πχ πηγαινα σε ιδιωτη ως τον 6ο αλλα επειδη ειμαι επαρχια σε αναλαμβανουν στο νοσοκομειο κ πιο αργα αν πας

να μην σε αγχωνει.κ εγω θα προτιμουσα να το πω απο κοντα.οτι θελω να γεννησω σε δημοσιο οποτε θα ξεκινησω εκει παρακολουθηση.εφοσον δ συνεχισεις με εκεινον σιγουρα,καλο ειναι να το πεις οσο πιο συντομα,οταν θα ερθει η ωρα να μην ξαναπας σε αυτον

Α κατάλαβα τι εννοείς. Ωστόσο, καλύτερα μετά το πρώτο ραντεβού  να πάω σε δημόσιο αποκλειστικά γιατί όπως λέτε ο Κολιόπουλος αναλαμβάνει μόνο στην αρχή! Τόσες φορές που τον αναφέραμε σήμερα θα φταρνίζεται εντωμεταξύ :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Είχαμε κανένα νέο με το τηλ του Κολλιοπουλου; 
Εγώ πήρα στο τηλ που κλείνεις ραντεβού στο ελενα και μου είπε ότι ο Κολιόπουλος δεν έχει ιατρείο αυτές τις μέρες και να πάρω την Τετάρτη ξανά…δηλαδή ούτε ραντεβού δεν μπορούν να μου κλείσουν 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...