Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Αιμα στην εγκυμοσυνη


Mpougatsaki

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσαρες μου. Ειμαι καινούργια στην παρέα κ εύχομαι κ νέα μαμά αν όλα πάνε καλά. Θέλω τα φώτα σας διότι το άγχος μου δεν περιγράφεται...

Είμαι 7εβ4ημ και εδώ κ 3 μέρες βλέπω καφε κηλιδες την ώρα που σκουπιζομαι στην τουαλετα εκτός από σήμερα 4 ημ που το αίμα είναι εντονο κόκκινο κ πλ περισσότερο σε σημείο που φοράω σερβιέτα. Από την πρώτη στιγμή ο γιατρός μου είπε να περνω 3 outrogestan την ημερα κ ανάπαυση στο κρεβάτι το οποίο κ κάνω.

Παρ'ολα αυτά πήγα με το που είδα το πρώτο ζωηρό κόκκινο αιμα στο νοσοκομείο ο γιατρός είπε ( που όντως εκείνη την στιγμή ήταν καφε πως δεν βλέπει καινούργιο αιμα ) ο σάκος ήταν τέλειος στην σωστή θέση κ η καρδούλα ακουγόταν κανονικά..   Γύρισα σπίτι κ συνεχίζω να βγάζω κόκκινο αιμα Έχει συμβεί ποτέ σε κάποια παρόμοιο περιστατικό κ αν ναι πόσο κράτησε..?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...