Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια είμαι σε σοκ!Μόλις μου έκανε μπουλινγκ ο γιατρός μου επειδη αντιμιλησα στην μαία του.

      Τον εμπιστεύομαι τυφλά κ τον θεωρώ τεράστιο επιστημονα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το ανεχτώ το σημερινό.

      Ξέρετε κάποιον γιατρό που να μπορεί να αναλάβει δίδυμη κύηση στον 6ο μήνα?Έχω κάνει κόπο για αυτά τα παιδιά κ αυτή την στο με έχουν κάνει κ κλαίω.

καθυστέρηση κ αρνητικό τεστ


Recommended Posts

Καλημέρα όμορφες !! 
Ρε κορίτσια σήμερα 5η μέρα καθυστέρησης αλλά έκανα χθες ένα τεστ κ ήταν αρνητικό !! Γενικά έχω πολύ σταθερό κύκλο στις 26 μέρες άντε στις 27 να πάει .. είχα πονάκια περιόδου σε κοιλιά κ μέση αλλά άφαντη .. 

Εχει τύχει σε άλλη αρνητικό τεστ με τόση καθυστέρηση αλλά τελικά να τα κατάφερε ;;; 
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το τεστ το έκανες με πρωινά ούρα ή όχι? Εγώ στην εγκυμοσύνη του πρώτου παιδιού μου είχα κάνει χοριακη 2 μέρες μετά την καθυστέρηση κ βγήκε αρνητική. Παρόλα αυτά μετά από 1 μήνα διαπίστωσα ότι τλκ ήμουν έγκυος!

Οποτε πιθανότητες υπάρχουν αν έκανες καθυστερημένη σύλληψη

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...