Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτο τρίμηνο εγκυμοσύνης και δέκατα!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι καινούριο μέλος στην ομάδα! Διανύω την Πέμπτη εβδομάδα εγκυμοσύνης μου , είναι πολύ νωρίς ακόμα και έχω τοοοσες απορίες και φοβίες. Θα με καταλαβαίνετε πιστεύω όλες όσες είστε εγκυουλες. Εδώ και δύο μέρες έχω κάποια δέκατα τα απογεύματα κυρίως.. ο γιατρός μου Μ είπε να το παρακολουθώ και θα δούμε .. αλλά εγώ έχω τρελαθεί και ήθελα να ρωτήσω αν κάποια από εσάς είχε ανεβασμένη θερμοκρασία στην αρχή της εγκυμοσύνης της κι αν είναι φυσιολογικό .. επίσης έχω και αρκετά πονάκια χαμηλά. Ευχαριστώ εκτ των προτέρων να είστε όλες καλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Maraaaaki Με το καλό το μωράκι σου !!! Εγώ είχα 37 και κάτι και εννοείται πολλά πονακια σαν αυτά της περιόδου!! Κατάλαβα ότι είμαι έγκυος στις 6 εβδομάδες περίπου...θεωρω ότι αν δεν ανεβαίνει πολύ είναι φυσιολογικό είναι στα συμπτώματα εγκυμοσύνης...

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Basiliki92 είπε:

@Maraaaaki Με το καλό το μωράκι σου !!! Εγώ είχα 37 και κάτι και εννοείται πολλά πονακια σαν αυτά της περιόδου!! Κατάλαβα ότι είμαι έγκυος στις 6 εβδομάδες περίπου...θεωρω ότι αν δεν ανεβαίνει πολύ είναι φυσιολογικό είναι στα συμπτώματα εγκυμοσύνης...

Αχ Ευχαριστώ πολύ!! μακάρι να είναι απλα η αλλαγή των ορμονών. Δεν ξεπερνά το 37.3 τα απογεύματα μόνο ... Έχω αρκετές κράμπες ακόμα κ πριν την καθυστέρηση ως τώρα π όλο λέω έρχεται η ακατανομαστη!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Maraaaaki Ναι κορίτσι μου από την εγκυμοσύνη είναι απόλαυσε το κ μην αγχώνεσαι...εγω είχα πρωί κ απόγευμα βράδυ δέκατα θα έχεις για κάποιες μέρες...κραμπες κ εγω φουλ σε όλο το πρώτο 3μηνο...

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Sisii είπε:

Και εγώ έχω δέκατα 37 και 2 συνήθως τα απογεύματα και είμαι στην 7η εβδομάδα. Δεν έχω ρωτήσει γιατρό να πω την αλήθεια, υπέθεσα πως είναι νορμαλ

Αυτό καταλαβαίνω τελικά .. μάλλον πρέπει να είναι φυσιολογικό! Ευχαριστώ πολύ πολύ Εύχομαι να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...