Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Αίμα εμφύτευσης η περίοδος ;;;


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες !!! Διαβάζω παρά πολύ καιρό τα θέματα σας και καθώς περνάτε τις αγωνίες σας είναι σαν τις περνώ και γώ μαζί σας ! Θα ήθελα να με διαφωτίσετε γιατί έχω μπερδευτεί ! Ο κύκλος πάντοτε ήταν σταθερός 26-28 ημερών! Την Δευτέρα περίμενα την περίοδο έως και εχθές όπου εμφάνισα λίγο ροζ στο σκούπισμα και ελάχιστη ροη(να σημειωθεί πως 1η και 2η μέρα εγώ έχω μεγάλη ροη αίματος ) σήμερα που υποτιθέμενα πιάνεται σαν δεύτερη μέρα περιόδου έχω ελάχιστη ροη και εξακολουθεί το λίγο ροζ αρο σκούπισμα ! Πόνους περιόδου έχω λίγους ούτε κάτι ιδιαίτερο από σύμπτωμα ! Αν υπάρχει εγκυμοσύνη ποτέ μπορώ να κάνω το τεστ και να είναι έγκυρο ; 
 

Συγνώμη για την έκθεση αλλά θα ήθελα πολύ την άποψη σας ! 
 

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Katerinouli84 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες !!! Διαβάζω παρά πολύ καιρό τα θέματα σας και καθώς περνάτε τις αγωνίες σας είναι σαν τις περνώ και γώ μαζί σας ! Θα ήθελα να με διαφωτίσετε γιατί έχω μπερδευτεί ! Ο κύκλος πάντοτε ήταν σταθερός 26-28 ημερών! Την Δευτέρα περίμενα την περίοδο έως και εχθές όπου εμφάνισα λίγο ροζ στο σκούπισμα και ελάχιστη ροη(να σημειωθεί πως 1η και 2η μέρα εγώ έχω μεγάλη ροη αίματος ) σήμερα που υποτιθέμενα πιάνεται σαν δεύτερη μέρα περιόδου έχω ελάχιστη ροη και εξακολουθεί το λίγο ροζ αρο σκούπισμα ! Πόνους περιόδου έχω λίγους ούτε κάτι ιδιαίτερο από σύμπτωμα ! Αν υπάρχει εγκυμοσύνη ποτέ μπορώ να κάνω το τεστ και να είναι έγκυρο ; 
 

Συγνώμη για την έκθεση αλλά θα ήθελα πολύ την άποψη σας ! 
 

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

εφοσον εχεις καθυστερηση κ τωρα μπορεις(αν αυτο δ ειναι περιοδος)

αν κανεις τεστ με πρωινα ουρα

αλλα καλυτερα χοριακη

μπορει να ειναι απλα μια ανωμαλια του κυκλου στην ενταση κ ροη

καλα αποτελεσματα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikib said:

εφοσον εχεις καθυστερηση κ τωρα μπορεις(αν αυτο δ ειναι περιοδος)

αν κανεις τεστ με πρωινα ουρα

αλλα καλυτερα χοριακη

μπορει να ειναι απλα μια ανωμαλια του κυκλου στην ενταση κ ροη

καλα αποτελεσματα!

Βίκυ μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου ! Η αλήθεια είναι ότι μου συμβαίνει πρώτη φορά αυτό όποτε μου φάνηκε περίεργο θα ξεκινήσω με ένα τεστ και θα δούμε τι θα δείξει ! Η αλήθεια είναι ότι προσπαθούμε λίγο καιρό γενικά αλλά ίσως πρέπει να το ψάξω και με τον γυναικολογο μου εάν δεν είναι εγκυμοσύνη ! Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα ! 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Katerinouli84 είπε:

Βίκυ μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου ! Η αλήθεια είναι ότι μου συμβαίνει πρώτη φορά αυτό όποτε μου φάνηκε περίεργο θα ξεκινήσω με ένα τεστ και θα δούμε τι θα δείξει ! Η αλήθεια είναι ότι προσπαθούμε λίγο καιρό γενικά αλλά ίσως πρέπει να το ψάξω και με τον γυναικολογο μου εάν δεν είναι εγκυμοσύνη ! Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα ! 

τελικα εκανες τεστ;

μπορει να δεις κ μερικες αλλαγες στον κυκλο σου,λογω των ελευθερων επαφων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 5/27/2022 at 8:02 AM, Evi95 said:

Κάνε ένα τεστ αν συνεχίζεται αυτή η περίεργη ροή..Το οποίο σου εύχομαι να βγεί θετικότατο!!

On 5/27/2022 at 8:02 AM, Evi95 said:

Κάνε ένα τεστ αν συνεχίζεται αυτή η περίεργη ροή..Το οποίο σου εύχομαι να βγεί θετικότατο!!

Καλησπέρα σε όλες σας ! Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας αν και τις είδα καθυστερημένα λόγω δουλειάς ! Η αλήθεια είναι πως ακόμα δεν έχω κάνει τεστ ! Την Παρασκευή που μας πέρασε είχα φρικτούς πόνους περιόδου που όμως δεν συμβαδίζουν με την ΡΟΗ που έιχα ! Σήμερα πλέον είμαι καθαρή ! Το στήθος μου ίσως είναι η πρώτη φορά που με πονάει τόσο πολύ μπορώ να πω ! Σκέφτομαι να πάω κατευθείαν για χοριακη να είμαι σίγουρη ! 

On 5/27/2022 at 3:29 PM, vikib said:

τελικα εκανες τεστ;

μπορει να δεις κ μερικες αλλαγες στον κυκλο σου,λογω των ελευθερων επαφων

Κορίτσι μου καλησπέρα ! Επαφές ελεύθερες έχουμε ξεκινήσει από τον Μάρτιο μιας και προσπαθούμε πιο εντατικά για μπεμπακι ! Ίσως φταίει αυτή η αλλαγή εννοείται! Ο οργανισμός τρελαίνεται ! Θα πάω για χωριακη για να είμαι ήσυχη ! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...