Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χωρίς συμπτώματα εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Βρίσκομαι σύμφωνα με το ημερολόγιο στις 4 εβδομάδες και 4 ημέρες και θα κάνω την Πέμπτη επαναληπτική χοριακη! 
Αυτο που με προβληματίζει είναι ότι δεν αισθάνομαι τίποτα ώστε να νιώθω ότι όντως είμαι έγκυος πέρα από μια μικρή συχνοουρία! Είναι φυσιολογικό, (είχα μια αποβολή τον προηγούμενο μήνα και για αυτό φοβάμαι μήπως συνέβη ξανά και για αυτό δεν νιώθω τίποτα).

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 6/14/2022 at 10:51 AM, Hlianaa said:

Καλημέρα κορίτσια!

Βρίσκομαι σύμφωνα με το ημερολόγιο στις 4 εβδομάδες και 4 ημέρες και θα κάνω την Πέμπτη επαναληπτική χοριακη! 
Αυτο που με προβληματίζει είναι ότι δεν αισθάνομαι τίποτα ώστε να νιώθω ότι όντως είμαι έγκυος πέρα από μια μικρή συχνοουρία! Είναι φυσιολογικό, (είχα μια αποβολή τον προηγούμενο μήνα και για αυτό φοβάμαι μήπως συνέβη ξανά και για αυτό δεν νιώθω τίποτα).

  

Φυσιολογικό είναι.

Εγώ μέχρι και να αρχίσω να νιώθω κλωτσίτσες απο τον μπέμπη, τα "συμπτώματα" που είχα ήταν το στήθος που μεγάλωσε, και συχνοουρία. Τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , zouko είπε:

Φυσιολογικό είναι.

Εγώ μέχρι και να αρχίσω να νιώθω κλωτσίτσες απο τον μπέμπη, τα "συμπτώματα" που είχα ήταν το στήθος που μεγάλωσε, και συχνοουρία. Τίποτα άλλο.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Με το καλο το μωρό σου!!! 
 

μεχρι να αρχίσουν αυτές οι κλωτσιτσες θα ζούμε μέσα στο άγχος!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Hlianaa said:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Με το καλο το μωρό σου!!! 
 

μεχρι να αρχίσουν αυτές οι κλωτσιτσες θα ζούμε μέσα στο άγχος!!!

Βασικά, μέχρι να γεράσουμε θα ζούμε μέσα στο άγχος ! Κάθε βήμα έχει και ξεχωριστό άγχος

Ευχαριστώ ! Με το καλό και το δικό σου !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , zouko είπε:

Βασικά, μέχρι να γεράσουμε θα ζούμε μέσα στο άγχος ! Κάθε βήμα έχει και ξεχωριστό άγχος

Ευχαριστώ ! Με το καλό και το δικό σου !

Σε ευχαριστώ, εγώ είμαι πολύ στην αρχή δεν έχω κανει το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό ακόμη οποτε δεν ξέρω τι θα συμβει!!

Ναι έχεις δίκιο!! Πρέπει να το πάρουμε απόφαση αυτό χαχα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...