Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΚΥΡΙΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ


Recommended Posts

Κοριτσια το εβαλα και στο forum το επικολλω και εδω :

κοριτσια καλησπερα!αναλαμβανω να βαλω αγγελια για μια κυρια με Κ κεφαλαιο, η οποια φυλαγε τον παππου μου μεχρι που εκεινος εφυγε απο την ζωη..Η κυρια αυτη, ειναι της απολυτου εμπιστοσυνης μας, ξεραμε πως οταν ηταν εκεινη στο σπιτι του παππου, δεν υπηρχε περιπτωση να μην ημασταν ησυχοι! τον προσεχε ΚΑΛΥΤΕΡΑ απο εμας, ναι, και ντρεπομαι που το λεω, το σπιτι ηταν παντα στην εντελεια, πηγαινε για ψωνια που χρειαζοταν ο παππους και του εφερνε την αποδειξη και για 1 και μονη τσιχλα που πιθανον να της ειχε πει να αγορασει! καθαρη, ευγενικη, καλοκαρδη, ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ειχε εννοειται τα κλειδια του σπιτιου,ειναι οικογενειαρχισσα με 2 κορες η μια φοιτητρια και η αλλη πτυχιουχος ανεργη, και ο συζυγος της ειναι χαμηλοσυνταξιουχος. Οφειλω εγω και η οικογενεια μου ενα μεγαλο ευχαριστω, και το λιγοτερο που μπορω να κανω ειναι να την βοηθησω να βρει μια καινουρια δουλεια.ξερω πως τετοια ατομα σπανιζουν, και ετσι θελω να την βοηθησω με καθε τροπο, γιατι ναι μεν την εχει αναγκη την δουλεια, απο την αλλη το αξιζει! για να δειτε τι ανθρωπος ειναι, οταν πεθανε ο παππους, της οφειλε ενα χ ποσο για τον τελευταιο μηνα που ειχε δουλεψει. ΔΕΝ μας το ζητησε ποτε! ουτε καν μας ειπε οτι υπηρχε οφειλη, διοτι την πληρωνε ο παππους καθε μηνα μονος του.Τυχαια το μαθαμε και εμεις, ενω καλλιστα θα μπορουσε να μας πει οτι πχ της οφειλε τα διπλασια και ου το καθεξης.

Γι αυτο κοριτσια, εαν καποια απο εσας χρειαζεται μια κυρια για αναλογη δουλεια, η εαν εχετε κατι υποψη σας παρακαλω γραφτε εδω, να της το μεταφερω, η να σας φερω σε επικοινωνια!

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες-ολους που το διαβασατε και μονο!

για την πατρα και για κοντινες περιοχες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...