Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Αρνητικό τεστ 5 μέρες πριν


Recommended Posts

Καινούργια στο φόρουμ κι εγώ και θέλω τα φώτα σας! 

Τώρα είμαι 26 ,στα 17 είχα διαγνωστεί με σπω, και όντως είχα ακανόνιστο κύκλο ακμή κλπ , στα 22 έχασα κιλά άρχισα γυμναστική και ο κύκλος μου ρυθμίστηκε και είναι σχετικά σταθερός στις 30-31 μέρες ,με εξαίρεση ένα δύο κύκλους το χρόνο που μπορεί να φτάσω τις 40 μέρες . Επίσης ο γυναικολόγος μου λέει ότι δεν έχω καν πλέον κλινική εικόνα πολυκιστικων και όλα είναι φυσιολογικά 

Σε αυτό τον κύκλο είμαι στην 35η μέρα , δεν έχω έντονο πόνο στην κοιλιά όπως συνήθως και πρήξιμο...νιώθω ενόχληση αλλά περισσότερο στη μήτρα θα έλεγα όχι στην κοιλιά , έναν πόνο στη μέση που εγώ δεν έχω γενικά πόνο στη μέση πριν την περίοδο Και το στήθος μου είναι πρησμένο χωρίς πόνο κ με πολύ έντονες φλέβες ....δεν είμαι σε προσπάθεια αλλά έγιναν ελεύθερες επαφές , είχα κάνει ένα τεστ πέντε μέρες πριν την υποτιθέμενη μέρα της περιόδου αλλά ήταν αρνητικό , υπάρχει πιθανότητα ?? Σκέφτομαι να περιμένω τις 40 μέρες που ήταν το ταβάνι μου το τελευταίο 8μηνο και μετά να κάνω επειδή πέρασα αυτές τις μέρες και ίωση και ίσως επηρεάζει , έχω και δέκατα αλλά δεν τα υπολογίζω στα συμπτώματα λόγω της ίωσης , ούτε την κόπωση παρόλο που είχα κ πριν την ίωση μια περίεργη υπνηλία κ εξάντληση

Συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο ,περιμένω απαντήσεις ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 μέρες πριν την καθυστέρηση ακόμα κ έγκυος να είσαι δύσκολο να δείξει. Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις πρώτα κ να κάνεις κανένα τεστ 2 μέρες μετά την καθυστέρηση η ακόμα καλύτερά χοριακη. 

Σ εύχομαι ότι θέλεις αυτό να γίνει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , mama16 είπε:

5 μέρες πριν την καθυστέρηση ακόμα κ έγκυος να είσαι δύσκολο να δείξει. Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις πρώτα κ να κάνεις κανένα τεστ 2 μέρες μετά την καθυστέρηση η ακόμα καλύτερά χοριακη. 

Σ εύχομαι ότι θέλεις αυτό να γίνει..

Καλησπέρα ευχαριστώ πολύ για την απάντηση , πλέον είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης και δεν έχω κάνει ακόμα τεστ ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , St26 είπε:

Καλησπέρα ευχαριστώ πολύ για την απάντηση , πλέον είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης και δεν έχω κάνει ακόμα τεστ ....

αλλα οχι απο τον μεγαλυτερο σου κυκλο.οποτε κανε μια χοριακη απο βδομαδα

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, vikib είπε:

αλλα οχι απο τον μεγαλυτερο σου κυκλο.οποτε κανε μια χοριακη απο βδομαδα

Κορίτσια μου τελικά έκανα σήμερα τεστ και είναι θετικό , έχω πάθει σοκ , εύχομαι σε όλες τόσο εύκολα να έρθει !!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, St26 είπε:

Κορίτσια μου τελικά έκανα σήμερα τεστ και είναι θετικό , έχω πάθει σοκ , εύχομαι σε όλες τόσο εύκολα να έρθει !!

Μπράβο κοπέλα μου, να έχεις μια καλή κ τελειομηνη κύηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Και δυστυχώς έχω δυσάρεστο update.... βιοχημική κύηση.

Χοριακη 15 κ χθες 8 ....η χαρά κράτησε λίγο , προσπαθώ να κρατήσω το θετικό ότι δηλαδή τόσο εύκολα γίνεται σύλληψη....απλά δε σας κρύβω ότι τρέμω να το ξαναπεράσω....από χθες είμαι στα πατώματα κ πρέπει να έρχομαι και δουλειά ....περιμένω κιόλας πότε θα έρθει το αίμα , πόσο ψυχοφθόρο , ελπίζω την επόμενη φορά να πάνε όλα καλά ...

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , St26 είπε:

Και δυστυχώς έχω δυσάρεστο update.... βιοχημική κύηση.

Χοριακη 15 κ χθες 8 ....η χαρά κράτησε λίγο , προσπαθώ να κρατήσω το θετικό ότι δηλαδή τόσο εύκολα γίνεται σύλληψη....απλά δε σας κρύβω ότι τρέμω να το ξαναπεράσω....από χθες είμαι στα πατώματα κ πρέπει να έρχομαι και δουλειά ....περιμένω κιόλας πότε θα έρθει το αίμα , πόσο ψυχοφθόρο , ελπίζω την επόμενη φορά να πάνε όλα καλά ...

Δυστυχως ειναι πολυ συχνο..και ψοχοφθορο.. περαστικα σου.. το επομενο θα ερθει για να μεινει ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Elle12 είπε:

Δυστυχως ειναι πολυ συχνο..και ψοχοφθορο.. περαστικα σου.. το επομενο θα ερθει για να μεινει ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ....θα πιστέψω ότι είναι τυχαίο .... εντωμεταξυ πριν λίγες εβδομάδες βρήκα ότι έχω ουρεοπλασμα αν κ ξέρω ότι δε παίζει ρόλο , δεν πρόλαβα να πάρω αντιβίωση , και την εβδομάδα της σύλληψης είχα και κορονοιο....επίσης δε ξέρω αν μπορεί να έφταιξε ότι γενικά ο οργανισμός μου ήταν εξασθενημένος ...ή απλά ήταν να μην συνεχίσει ....θα κάνω την αγωγή τώρα για ουρεοπλασμα να τελειώνω με αυτό και σε κανένα δίμηνο θα κάνω κανονική προσπάθεια πλέον γιατί τώρα κατάλαβα πόσο πολύ το θέλω 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, St26 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ....θα πιστέψω ότι είναι τυχαίο .... εντωμεταξυ πριν λίγες εβδομάδες βρήκα ότι έχω ουρεοπλασμα αν κ ξέρω ότι δε παίζει ρόλο , δεν πρόλαβα να πάρω αντιβίωση , και την εβδομάδα της σύλληψης είχα και κορονοιο....επίσης δε ξέρω αν μπορεί να έφταιξε ότι γενικά ο οργανισμός μου ήταν εξασθενημένος ...ή απλά ήταν να μην συνεχίσει ....θα κάνω την αγωγή τώρα για ουρεοπλασμα να τελειώνω με αυτό και σε κανένα δίμηνο θα κάνω κανονική προσπάθεια πλέον γιατί τώρα κατάλαβα πόσο πολύ το θέλω 

Δυστηχως κορίτσι μου είναι πάρα πολύ συχνό...ο αδερφός μου είχε πει τον περασμένο μήνα που έτυχε κ σε εμένα δυστηχως ότι στο νοσοκομείο του στους φακέλους με της γέννες έχουν το ιστορικό κάθε γυναίκας...8 στις 10 έχουν έστω από μια αποβολή ....σε καταλαβαίνω πως θα νοιώθεις ...τα πέρασα κ εγώ..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...