Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Θέλω να γίνω μανούλα


Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα σαν καινούργια και εγώ εδώ έχω πολλές μα πάρα πολλές απορίες! Προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και 3 χρόνια με φυσιολογικους τρόπους να γίνουνε γονείς...οι εξετάσεις και των 2 είναι άριστες το μόνο ας το πούμε πρόβλημα είναι ότι είμαι διαβητική τύπου 1 (που δεν το λες κιόλας) σκεφτόμαστε τον τελευταίο καιρό να προχωρήσουμε σε σπερματενχυση και να παμε να μιλήσουμε και να μας καθοδηγήσει ο Ζηκοπουλος  στο Πανεπιστημιακο .Να προσθέσω ότι όλοι μου λένε ότι είναι όλα θέμα άγχους και ότι αν δεν χαλαρώσω δεν θα αποκτήσω παιδί.....Αυτά από εμένα με το καλησπέρα σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , Nataliakis είπε:

Καλησπέρα στην παρέα σαν καινούργια και εγώ εδώ έχω πολλές μα πάρα πολλές απορίες! Προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και 3 χρόνια με φυσιολογικους τρόπους να γίνουνε γονείς...οι εξετάσεις και των 2 είναι άριστες το μόνο ας το πούμε πρόβλημα είναι ότι είμαι διαβητική τύπου 1 (που δεν το λες κιόλας) σκεφτόμαστε τον τελευταίο καιρό να προχωρήσουμε σε σπερματενχυση και να παμε να μιλήσουμε και να μας καθοδηγήσει ο Ζηκοπουλος  στο Πανεπιστημιακο .Να προσθέσω ότι όλοι μου λένε ότι είναι όλα θέμα άγχους και ότι αν δεν χαλαρώσω δεν θα αποκτήσω παιδί.....Αυτά από εμένα με το καλησπέρα σας

Καλησπέρα κορίτσι μου..κ καλώς ήρθες...πολλά μπορεί να παίζουν ρόλο....η ηλικία η εξάτασεις η κ τίποτα από όλα αυτά....λένε ότι μετά από 1,5 χρόνο με στοχευμένες προσπάθειες πρέπει να το κοιτάμε για άλλες μεθόδους π.χ σπερματενχυση η εξωσωματική...αν θες πάντως υπάρχει ήδη έτοιμο θέμα με πολύ μεγάλη εμπειρία σε όλα στο "Καφέ εξωσωματικής 2022" Υπάρχουν κορίτσια που έχουν μεγαλη εμπειρία ως προς τις διαδικασίες κ θα μπορέσουν να σε βοηθήσουν με όλες τις απορίες σου...εγώ θα σου ευχηθώ με το καλό κ όλη αυτή η αναμονή γρήγορα να φτάσει στο τέλος της!

Ααά όσο για τον ανχος..οκ υσχιει δεν λέω αλλά είναι αδύνατο πιστεύω εάν κάποιος το θέλει πολύ κ μάλιστα πάρα πολύ να το αποβάλει έτσι εύκολα κ απλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...