Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Απριλίου 2023


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 6/8/2022 at 5:51 ΜΜ, Sweetie32 είπε:

Και εγώ εδώ!!!!

Καλημέρα κορίτσι μου μόλις το δα!! Κ είχα αρχίσει να πιστεύω ότι είμαι μόνη μου!!πότε περιμένεις με το καλό; Εμείς 5 Απριλίου 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Katerinakki24 είπε:

Καλησπέρα. Και εγώ σήμερα το έμαθα. Μέσα Απριλίου και βάλε δλδ το 2ο (να πάνε όλα καλά πρώτα ο Θεός)

Καλησπέρα καλώς όρισες κ εσύ!! Με το καλο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι μανούλα Απριλίου 2022! Πέρσι κι εγώ τέτοιες μέρες το έμαθα! Εύχομαι να έχετε καλές εγκυμοσύνες και πολλά γερά μωράκια στην ομάδα σας! Με το καλό να τα πάρετε αγκαλίτσα!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα είδα σακκο κ επειδή δεν είδε κρόκο με ξαναείδε μια βδομάδα μετά κ ότι πρέπει να σε ξεκινήσει η καρδούλα γτ την είδαμε κ έπρεπε να κάτσω πλήρως ακουνητη. (6 εβδομάδων) την άλλη βδομάδα θα μαι 8, οπότε θα κάνω υπέρηχο να την ακούσουμε κ επίσημα πια :x

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Elsatin said:

Εγώ έκανα είδα σακκο κ επειδή δεν είδε κρόκο με ξαναείδε μια βδομάδα μετά κ ότι πρέπει να σε ξεκινήσει η καρδούλα γτ την είδαμε κ έπρεπε να κάτσω πλήρως ακουνητη. (6 εβδομάδων) την άλλη βδομάδα θα μαι 8, οπότε θα κάνω υπέρηχο να την ακούσουμε κ επίσημα πια :x

Με το καλό να ακούσετε καρδούλα λοιπόν :x

Ω πλήρως ακουνητη γιατί;;; Παίζει κάποιο ρόλο στην λειτουργία της καρδιάς; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, Katerinakki24 είπε:

Με το καλό να ακούσετε καρδούλα λοιπόν :x

Ω πλήρως ακουνητη γιατί;;; Παίζει κάποιο ρόλο στην λειτουργία της καρδιάς; 

Όχι απλά γτ ήταν μικρουλακι ακόμη κ δεν μπορούσε να την πιάσει ο υπέρηχος να ακουστεί, ήμουν μόνο 6 βδομάδων.. 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι σε όλες να έχετε τελειόμηνες εγκυμοσύνες. Και εγώ πρώτα ο Θεός μέσα Απριλίου αναμένω το 2ο παιδάκι μου. Σήμερα ξεκίνησα οι ζαλάδες, όπως και στην πρώτη, και "κόμπος" στο στομάχι με δυσφορία. Ήλπιζα ότι θα τη γλίτωνα αλλά... ελπίζω να μείνουμε σε αυτά. Τέλος του μήνυμα το επόμενο ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GeoA said:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι σε όλες να έχετε τελειόμηνες εγκυμοσύνες. Και εγώ πρώτα ο Θεός μέσα Απριλίου αναμένω το 2ο παιδάκι μου. Σήμερα ξεκίνησα οι ζαλάδες, όπως και στην πρώτη, και "κόμπος" στο στομάχι με δυσφορία. Ήλπιζα ότι θα τη γλίτωνα αλλά... ελπίζω να μείνουμε σε αυτά. Τέλος του μήνυμα το επόμενο ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα!

Με το καλό :-D Νωρίς νωρίς ζαλάδες κ δυσφορία ε; Μακάρι να σου περάσουν σύντομα. Στο 1ο μου παιδί έκανα τον 1ο εμετό αρχές 3ου μήνα ίσως κ νωρίτερα κ τον τελευταίο την μέρα που γέννησα. Πρωί μεσημέρι βράδυ όλη μέρα σχεδόν κάθε μέρα. Ελπίζω τώρα να είναι διαφορετικα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ :x Αλήθεια; Ωχ ζορίστηκες πολύ. Η αλήθεια και στον πρώτο είχα ζαλάδες και δυσφορία περίπου από 6η εβδομάδα μέχρι και το τέλος του 1ου τριμήνου.  Μετά είχα μια αρκετά καλή εγκυμοσύνη αλλα και τοκετό (σκεπτόμενη μετά, γιατί εκείνη την ώρα... :lol:) τι εχεις κοριτσάκι ή αγοράκι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...