Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Απριλίου 2023


Recommended Posts

On 27/8/2022 at 11:55 ΠΜ, Elsatin είπε:

Και τα δύο, είχε ισορροπημένη μετάθεση χρωμοσώματος ο σύζυγος οπότε καταλήξαμε εκεί για σιγουριά. Ναι η αλήθεια κανείς δεν με αφήνει να κάνω του στα για ωπα 

Καλώς όρισες στη παρέα μας κ με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Εγώ είμαι μια βδομάδα πίσω από σένα κ μου δίνουν ημερομηνία 5/4. Λογικό το άγχος σου, είχα κ εγώ μια βιοχημική πριν το πρώτο μου παιδάκι. 

Και σε εσένα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ! Να χαίρεσαι και το πρώτο σου παιδάκι :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 8/26/2022 at 9:09 PM, WomensPower said:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες!!! Καινούργια στην παρέα...προς το παρόν έχω ΠΗΤ 26/03 αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει μου είπε η γιατρός...και με σιγουριά θα ξέρουμε στην αυχενική όταν με το καλό γίνει. Σήμερα υπερηχογραφικά είμαι 9w+1. Από συμπτώματα κάποιες κράμπες που κ που...αναγούλες μέσα στη μέρα (σε ανεκτό επίπεδο ευτυχώς), φουλ δυσκοιλιότητα από την αρχή, κάποιες φορές δύσπνοια και πρησμένο φουλ στήθος (το μόνο θετικό είναι αυτό :-) )  Έχω πάρει ήδη 7 κιλά γιατί έχει ανοίξει η όρεξη...κ γενικώς τα συχνά γεύματα με βοηθάνε στις αναγουλες όσο περίεργο κ αν φαίνεται...δεν ανήκω σε αυτές που δεν θέλουν να φάνε :-(  Ίσως φταίει που έκοψα και το τσιγάρο και τον καφέ... Επίσης έχω πολύ άγχος..είχα μια βιοχημική ακριβώς πριν από αυτή την εγκυμοσύνη... δηλαδή τελευταία περίοδος ήταν η βιοχημική.. ευτυχώς έληξε με μια βδομάδα καθυστέρηση κ χωρίς πόνο...μια έντονη περίοδος...Από ότι βλέπω οι περισσότερες έχετε ήδη ένα παιδακι...άρα είστε πιο έμπειρες... Να τα χαίρεστε κ με το καλό να έρθει κ το επόμενο! 

Καλώς ορίσες λοιπόν στην παρέα μας. Με το καλό το πρώτο μωράκι σας! Βιοχημική ήταν η 1η μου εγκυμοσύνη και ακριβώς τον επόμενο κύκλο πιάσαμε το λιοντάρι μας ( έτσι τον φωνάζω γιατί και τα μυρμήγκια τα φοβάται χαχαα). 

Εμένα μου φαίνεται ότι άρχισαν κάτι τις λίγο οι ναυτίες, μετά σκέφτομαι ότι ίσως είναι στο μυαλό μου λόγω ιστορικού, από τον φόβο μου. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Katerinakki24 είπε:

Καλώς ορίσες λοιπόν στην παρέα μας. Με το καλό το πρώτο μωράκι σας! Βιοχημική ήταν η 1η μου εγκυμοσύνη και ακριβώς τον επόμενο κύκλο πιάσαμε το λιοντάρι μας ( έτσι τον φωνάζω γιατί και τα μυρμήγκια τα φοβάται χαχαα). 

Εμένα μου φαίνεται ότι άρχισαν κάτι τις λίγο οι ναυτίες, μετά σκέφτομαι ότι ίσως είναι στο μυαλό μου λόγω ιστορικού, από τον φόβο μου. 

Μακάρι να έχω και γω  τη δική σου τύχη και αυτό το μωράκι να ήρθε για να μείνει όπως το λιοντάρι σας.... Και ας φοβάται και τα μυρμήγκια :-P Να το χαίρεσαι το μωράκι σου και με το καλό να γεννηθεί το αδερφάκι του!! Τώρα σε ποια εβδομάδα είσαι? Μετά τη βιοχημική έκανες κάποια εξέταση? Εγώ πήγα σε αιματολογο προληπτικά και βρέθηκα ετεροζυγωτης σε 3 γονιδιακές μεταλλάξεις...βέβαια μου είπε ότι τα θεωρεί ακίνδυνα για αποβολές εφόσον ομοκυστεΐνη και κάποια άλλοι δείκτες είναι εντάξει. Προληπτικά παίρνω σαλοσπιρ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σου πω σαλοσπιρ κ αντιπηκτικη έκανα γτ μου Χαν βγάλει δείκτη σαν πιθανή προεκλαμψία που τελικά δεν έπαθα. Με την βιοχημική είχα κάνει γενικότερα εξέτασεις δεν ξέρω όμως εάν σχετίζονταν με αυτό η εάν απλά ο νέος εξωσωματικος που πήγα ήθελε να τσεκαρει όλα τα ενδεχόμενα. Είχα τσεκαρει από μυικη ατροφία μέχρι καρδιολιπινες κ δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο.

 

 

Κορίτσια για όσες ήδη έχουν παιδάκι, τι ηλικίας είναι τα μικρά σας; Κ ερώτηση σας πέρασε ποτέ φάση κανένα που να θέλει μόνο φρούτα κ γιαούρτι κ όχι φαι; Κοντεύω να σαλταρω σχεδόν μια βδομάδα τωρα

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, WomensPower said:

Μακάρι να έχω και γω  τη δική σου τύχη και αυτό το μωράκι να ήρθε για να μείνει όπως το λιοντάρι σας.... Και ας φοβάται και τα μυρμήγκια :-P Να το χαίρεσαι το μωράκι σου και με το καλό να γεννηθεί το αδερφάκι του!! Τώρα σε ποια εβδομάδα είσαι? Μετά τη βιοχημική έκανες κάποια εξέταση? Εγώ πήγα σε αιματολογο προληπτικά και βρέθηκα ετεροζυγωτης σε 3 γονιδιακές μεταλλάξεις...βέβαια μου είπε ότι τα θεωρεί ακίνδυνα για αποβολές εφόσον ομοκυστεΐνη και κάποια άλλοι δείκτες είναι εντάξει. Προληπτικά παίρνω σαλοσπιρ..

Σήμερα έχω ραντεβού 1η φορά. Υπολογίζω ότι είμαι 6βδ. Καμιά εξέταση δεν έκανα ίσως γιατί ήμουν 24χρ. Σαλοσπιρ έπαιρνα και εγώ προληπτικά γιατί υπήρχε ενδεχόμενο κάποιου αυτοάνοσου. Τώρα ο γιατρός αύριο δεν ξέρω τι θα μου πει!

15 hours ago, Elsatin said:

Εγώ να σου πω σαλοσπιρ κ αντιπηκτικη έκανα γτ μου Χαν βγάλει δείκτη σαν πιθανή προεκλαμψία που τελικά δεν έπαθα. Με την βιοχημική είχα κάνει γενικότερα εξέτασεις δεν ξέρω όμως εάν σχετίζονταν με αυτό η εάν απλά ο νέος εξωσωματικος που πήγα ήθελε να τσεκαρει όλα τα ενδεχόμενα. Είχα τσεκαρει από μυικη ατροφία μέχρι καρδιολιπινες κ δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο.

 

 

Κορίτσια για όσες ήδη έχουν παιδάκι, τι ηλικίας είναι τα μικρά σας; Κ ερώτηση σας πέρασε ποτέ φάση κανένα που να θέλει μόνο φρούτα κ γιαούρτι κ όχι φαι; Κοντεύω να σαλταρω σχεδόν μια βδομάδα τωρα

 

3χρ είναι εμένα! Η αλήθεια είναι ότι άτυχη στην εγκυμοσύνη αλλά τυχερή στο μεγαλωμα του παιδιού ήμουν. Κοιμόταν όλο το βράδυ από 6μηνων και έτρωγε οτιδήποτε του έβαζα. Βέβαια τώρα δν τρώει σαλάτες αλλά δεν έχω παράπονο όλα τα υπόλοιπα τα τρώει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Katerinakki24 είπε:

Σήμερα έχω ραντεβού 1η φορά. Υπολογίζω ότι είμαι 6βδ. Καμιά εξέταση δεν έκανα ίσως γιατί ήμουν 24χρ. Σαλοσπιρ έπαιρνα και εγώ προληπτικά γιατί υπήρχε ενδεχόμενο κάποιου αυτοάνοσου. Τώρα ο γιατρός αύριο δεν ξέρω τι θα μου πει!

Γενικώς με μια βιοχημική δεν σου βάζουν εξετάσεις, εγώ ήθελα να κάνω για να μαι σίγουρη...απλά έλεγα μήπως είχες κάνει κ συ ή σου συνέστησε ο γιατρός σου κάποια συγκεκριμένη που εγώ δεν την έκανα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά...αν η ΤΕΠ σου συμβαδίζει και υπερηχογραφικά με το εμβρυακι θα ακούσεις και καρδούλα :-) Και εγω έχω σήμερα αιματολογο να μου γράψει εξετάσεις...και την Παρασκευή γυναικολόγο...Σαν τον φαντάρο μετράω τις μέρες :-P

15 ώρες πρίν, Elsatin είπε:

Εγώ να σου πω σαλοσπιρ κ αντιπηκτικη έκανα γτ μου Χαν βγάλει δείκτη σαν πιθανή προεκλαμψία που τελικά δεν έπαθα. Με την βιοχημική είχα κάνει γενικότερα εξέτασεις δεν ξέρω όμως εάν σχετίζονταν με αυτό η εάν απλά ο νέος εξωσωματικος που πήγα ήθελε να τσεκαρει όλα τα ενδεχόμενα. Είχα τσεκαρει από μυικη ατροφία μέχρι καρδιολιπινες κ δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο.

 

 

Κορίτσια για όσες ήδη έχουν παιδάκι, τι ηλικίας είναι τα μικρά σας; Κ ερώτηση σας πέρασε ποτέ φάση κανένα που να θέλει μόνο φρούτα κ γιαούρτι κ όχι φαι; Κοντεύω να σαλταρω σχεδόν μια βδομάδα τωρα

 

Ναι σαλοσπιρ και αντιπηκτικες το ακούω σαν συνδυασμό... σήμερα που θα πάω στην αιματολογο θα δω τι θα μου πει...μετά την αποβολή που είχα πάει ( πριν έχω αποτέλεσμα εξετάσεων για τις γονιδιακές μεταλλάξεις ) είχαμε πει μόνο για ενεση μετά το πρώτο τρίμηνο να δούμε προληπτικά επειδή τις είπα ότι έχω μικρή φλεβική ανεπάρκεια στο δεξί πόδι. Δείκτη προεκλαμψίας τον ελέγχεις στο δεύτερο τρίμηνο? Εγώ δεν το έχω κάνει αυτό νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Katerinakki24 είπε:

Σήμερα έχω ραντεβού 1η φορά. Υπολογίζω ότι είμαι 6βδ. Καμιά εξέταση δεν έκανα ίσως γιατί ήμουν 24χρ. Σαλοσπιρ έπαιρνα και εγώ προληπτικά γιατί υπήρχε ενδεχόμενο κάποιου αυτοάνοσου. Τώρα ο γιατρός αύριο δεν ξέρω τι θα μου πει!

3χρ είναι εμένα! Η αλήθεια είναι ότι άτυχη στην εγκυμοσύνη αλλά τυχερή στο μεγαλωμα του παιδιού ήμουν. Κοιμόταν όλο το βράδυ από 6μηνων και έτρωγε οτιδήποτε του έβαζα. Βέβαια τώρα δν τρώει σαλάτες αλλά δεν έχω παράπονο όλα τα υπόλοιπα τα τρώει!

Με τον ύπνο από 40 ημερών ήμουν κομπλέ, κ μικρότερος με το φαι επίσης. Τώρα μια βδομάδα μου κάνει νερά βέβαια βγάζει δόντια οπότε δεν ξερω

πρίν από 50 λεπτά , WomensPower είπε:

Γενικώς με μια βιοχημική δεν σου βάζουν εξετάσεις, εγώ ήθελα να κάνω για να μαι σίγουρη...απλά έλεγα μήπως είχες κάνει κ συ ή σου συνέστησε ο γιατρός σου κάποια συγκεκριμένη που εγώ δεν την έκανα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά...αν η ΤΕΠ σου συμβαδίζει και υπερηχογραφικά με το εμβρυακι θα ακούσεις και καρδούλα :-) Και εγω έχω σήμερα αιματολογο να μου γράψει εξετάσεις...και την Παρασκευή γυναικολόγο...Σαν τον φαντάρο μετράω τις μέρες :-P

Ναι σαλοσπιρ και αντιπηκτικες το ακούω σαν συνδυασμό... σήμερα που θα πάω στην αιματολογο θα δω τι θα μου πει...μετά την αποβολή που είχα πάει ( πριν έχω αποτέλεσμα εξετάσεων για τις γονιδιακές μεταλλάξεις ) είχαμε πει μόνο για ενεση μετά το πρώτο τρίμηνο να δούμε προληπτικά επειδή τις είπα ότι έχω μικρή φλεβική ανεπάρκεια στο δεξί πόδι. Δείκτη προεκλαμψίας τον ελέγχεις στο δεύτερο τρίμηνο? Εγώ δεν το έχω κάνει αυτό νομίζω...

Εμένα τον είχαν δει στην αυχενική κ στην nipt που έκανα 16 εβδομάδα 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας και καλη βδομαδα!! νέο μέλος κι εγω εδω... από Ηρακλειο Κρητης... μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος με Β΄χοριακή 980.. πρώτο υπερηχο την ερχόμενη Παρασκευή... για να δουμε τι θα δουμε...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Elsatin είπε:

Με τον ύπνο από 40 ημερών ήμουν κομπλέ, κ μικρότερος με το φαι επίσης. Τώρα μια βδομάδα μου κάνει νερά βέβαια βγάζει δόντια οπότε δεν ξερω

Εμένα τον είχαν δει στην αυχενική κ στην nipt που έκανα 16 εβδομάδα 

Ααα οκ οπότε έχω ακόμα για τον δείκτη της προεκλαμψίας!!! Πάλι καλά που είστε και εσείς που έχετε ήδη γίνει μανούλες και μας βοηθάτε με την εμπειρια σας! 

πρίν από 20 λεπτά , evap. είπε:

καλημερα σας και καλη βδομαδα!! νέο μέλος κι εγω εδω... από Ηρακλειο Κρητης... μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος με Β΄χοριακή 980.. πρώτο υπερηχο την ερχόμενη Παρασκευή... για να δουμε τι θα δουμε...

Συγχαρητήρια!!!  Με το καλό!!!! Η χοριακή σου πάντως είναι σούπερ :-) οπότε την Παρασκευή θα δείτε και σάκο στον υπέρηχο!!! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, evap. said:

καλημερα σας και καλη βδομαδα!! νέο μέλος κι εγω εδω... από Ηρακλειο Κρητης... μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος με Β΄χοριακή 980.. πρώτο υπερηχο την ερχόμενη Παρασκευή... για να δουμε τι θα δουμε...

Καλώς ήρθες, με το καλό :)

 

3 hours ago, Elsatin said:

Με τον ύπνο από 40 ημερών ήμουν κομπλέ, κ μικρότερος με το φαι επίσης. Τώρα μια βδομάδα μου κάνει νερά βέβαια βγάζει δόντια οπότε δεν ξερω

Εμένα τον είχαν δει στην αυχενική κ στην nipt που έκανα 16 εβδομάδα 

Όλο νούμερα είναι όταν βγάζουν δόντια, ίσως εσένα στα κάνει στο φαγητό! 

Εγώ δεν τον θυμάμαι αυτόν τον δείκτη. Είναι κάποια ξεχωριστη εξέταση; Βασικά εγώ ούτε την καμπύλη ζαχάρου μπόρεσα να κάνω γιατί το υγρό το έκανα εμετό στο 10' κ αυτό με χίλια ζόρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα!!!Με το καλό σε όλες σας!!!Αύριο θα είμαι 5 εβδομάδων και θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο και εύχομαι να είναι όλα καλά!!Με έχει πιάσει άγχος για κάποιο λόγο!Για εμένα είναι η 3η εγκυμοσύνη, στην πρώτη εγκυμοσύνη δυστυχώς είχα ενδομήτριο θάνατο στις 30 εβδομάδες, στην 2η εγκυμοσύνη γέννησα στις 34 εβδομάδες και έχω έναν κούκλο και τώρα είπαμε να προσπαθήσουμε να του χαρίσουμε ένα αδερφάκι! Έχω ΠΗΤ 2/5 αλλά λόγω ιστορικού αποκλείεται να φτάσω μέχρι εκεί, οπότε ήρθα στην ομάδα σας!


 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Mpoumpou23 said:

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα!!!Με το καλό σε όλες σας!!!Αύριο θα είμαι 5 εβδομάδων και θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο και εύχομαι να είναι όλα καλά!!Με έχει πιάσει άγχος για κάποιο λόγο!Για εμένα είναι η 3η εγκυμοσύνη, στην πρώτη εγκυμοσύνη δυστυχώς είχα ενδομήτριο θάνατο στις 30 εβδομάδες, στην 2η εγκυμοσύνη γέννησα στις 34 εβδομάδες και έχω έναν κούκλο και τώρα είπαμε να προσπαθήσουμε να του χαρίσουμε ένα αδερφάκι! Έχω ΠΗΤ 2/5 αλλά λόγω ιστορικού αποκλείεται να φτάσω μέχρι εκεί, οπότε ήρθα στην ομάδα σας!

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για ότι πέρασες είναι μια κατάσταση πολύ δύσκολη και σε καταλαβαίνουμε απόλυτα όσες έχουμε βιώσει παρόμοια κατάσταση. Εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!! 
Τι σου είχαν πει για την απώλεια; Τυχαίο γεγονός; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Pozi είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για ότι πέρασες είναι μια κατάσταση πολύ δύσκολη και σε καταλαβαίνουμε απόλυτα όσες έχουμε βιώσει παρόμοια κατάσταση. Εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!! 
Τι σου είχαν πει για την απώλεια; Τυχαίο γεγονός; 

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!!Και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο!Μετά από άπειρες εξετάσεις βρήκαμε ότι έχω και κληρονομική θρομβοφιλία (η οποία δεν επηρεάζει την κύηση) αλλά έχω και επίκτητη η οποία εμφανίζεται ξαφνικά στον 5ο μήνα γι'αυτό και θεωρούμαι σπάνια περίπτωση κ αυτή προκάλεσε τον θάνατο του μωρού μου. Οπότε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα στενό έλεγχο από γυναικολόγο, αιματολογο και ενδοκρινολόγο και τα καταφέραμε!τώρα πάλι έχω ξεκινήσει με αγωγή κ από τις 3 ειδικότητες και Θεός βοηθός!!!


 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mpoumpou23 said:

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!!Και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο!Μετά από άπειρες εξετάσεις βρήκαμε ότι έχω και κληρονομική θρομβοφιλία (η οποία δεν επηρεάζει την κύηση) αλλά έχω και επίκτητη η οποία εμφανίζεται ξαφνικά στον 5ο μήνα γι'αυτό και θεωρούμαι σπάνια περίπτωση κ αυτή προκάλεσε τον θάνατο του μωρού μου. Οπότε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα στενό έλεγχο από γυναικολόγο, αιματολογο και ενδοκρινολόγο και τα καταφέραμε!τώρα πάλι έχω ξεκινήσει με αγωγή κ από τις 3 ειδικότητες και Θεός βοηθός!!!

Το ότι βρήκατε την αιτία που συνέβηκε είναι πολύ σημαντικό για να μπορείτε να το παρακολουθείτε στενά όπως και κάνετε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Και εγώ είχα μια απώλεια στις 33 εβδομάδες είχα κεντρική αποκόλληση(τυχαίο γεγονός) . Είμαι 12 εβδομάδων τώρα και κάθε 2 εβδομάδες πάω στον γιατρό μου γιατι φοβάμαι πολύ.. επίσης  προληπτικά κάνω αντιπηκτικές και πίνω  ασπιρίνη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Pozi είπε:

Το ότι βρήκατε την αιτία που συνέβηκε είναι πολύ σημαντικό για να μπορείτε να το παρακολουθείτε στενά όπως και κάνετε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Και εγώ είχα μια απώλεια στις 33 εβδομάδες είχα κεντρική αποκόλληση(τυχαίο γεγονός) . Είμαι 12 εβδομάδων τώρα και κάθε 2 εβδομάδες πάω στον γιατρό μου γιατι φοβάμαι πολύ.. επίσης  προληπτικά κάνω αντιπηκτικές και πίνω  ασπιρίνη. 

Πωπω κορίτσι μου λυπάμαι πολύ.Επομενως ξέρεις οτι σε καταλαβαίνω επομένως κ ξέρω πόσο άγχος έχεις τώρα.Ολα καλά θα πάνε, θα το δεις!ήταν πολύ άτυχη στιγμή που δεν θα ξανασυμβεί!κι εγώ παίρνω σαλοσπιρ κ αντιπηκτικές γιατι δεν ξέρω πότε θα ενεργοποιηθεί η επίκτητη θρομβοφιλία (στην προηγούμενη εγκυμοσύνη εμφανίστηκε στον 5ο, στην πρώτη εγκυμοσύνη που έχασα το παιδί δεν ξέρω πότε εμφανίστηκε). Κ εγώ πάντως στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πήγαινα ανά 2 εβδομάδες στον γιατρό.τωρα δεν ξέρω αν θα γίνει το ίδιο μετά από επιτυχημένη κύηση.Αυριο θα πάω κ για αρχή εύχομαι να είναι ενδομήτριο και να υπάρχει σάκος!Επίσης όσα κορίτσια μας διαβάζουν δεν θέλω να αγχωνουν γιατί εγώ συγκεκριμένα είμαι σπάνια περίπτωση.

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...