Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Απριλίου 2023


Recommended Posts

31 minutes ago, Mpoumpou23 said:

Πωπω κορίτσι μου λυπάμαι πολύ.Επομενως ξέρεις οτι σε καταλαβαίνω επομένως κ ξέρω πόσο άγχος έχεις τώρα.Ολα καλά θα πάνε, θα το δεις!ήταν πολύ άτυχη στιγμή που δεν θα ξανασυμβεί!κι εγώ παίρνω σαλοσπιρ κ αντιπηκτικές γιατι δεν ξέρω πότε θα ενεργοποιηθεί η επίκτητη θρομβοφιλία (στην προηγούμενη εγκυμοσύνη εμφανίστηκε στον 5ο, στην πρώτη εγκυμοσύνη που έχασα το παιδί δεν ξέρω πότε εμφανίστηκε). Κ εγώ πάντως στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πήγαινα ανά 2 εβδομάδες στον γιατρό.τωρα δεν ξέρω αν θα γίνει το ίδιο μετά από επιτυχημένη κύηση.Αυριο θα πάω κ για αρχή εύχομαι να είναι ενδομήτριο και να υπάρχει σάκος!Επίσης όσα κορίτσια μας διαβάζουν δεν θέλω να αγχωνουν γιατί εγώ συγκεκριμένα είμαι σπάνια περίπτωση.

Δίνουμε δύναμη και κουράγιο για όσες πέρασαν μια παρόμοια κατάσταση. Κάθε εγκυμοσύνη και κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.Με το καλό αύριο να δείτε τον σάκο! Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Θα μπαίνω να βλέπω νέα σου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Pozi είπε:

Δίνουμε δύναμη και κουράγιο για όσες πέρασαν μια παρόμοια κατάσταση. Κάθε εγκυμοσύνη και κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.Με το καλό αύριο να δείτε τον σάκο! Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Θα μπαίνω να βλέπω νέα σου. 

Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!!και σε εσένα εύχομαι να πάνε όλα δεξιά!!!Ότι χρειαστείς στείλε μου!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Elsatin said:

Με τον ύπνο από 40 ημερών ήμουν κομπλέ, κ μικρότερος με το φαι επίσης. Τώρα μια βδομάδα μου κάνει νερά βέβαια βγάζει δόντια οπότε δεν ξερω

Εμένα τον είχαν δει στην αυχενική κ στην nipt που έκανα 16 εβδομάδα 

Συγκινήθηκα που διάβασα τις ιστορίες σας. Εύχομαι ολόψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς καμία ταλαιπωρία. Όλα καλά να σας πάνε σας αξίζει και με το παραπάνω!!

Και θα κάνω αντιπηκτικες από αύριο. Ακούσαμε καρδιά σήμερα και προχωράμε. Λόγω ιστορικού 2 αποβολών οι ενέσεις. Αχ τι τραβάμε για να τα παρουμε στα χέρια μας γερά και δυνατά!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα.. μάλλον θα προστεθω κι εγώ στην παρέα σας.. έχω Παρασκευή γιατρό που θα είμαι 6+1.. άντε να δούμε.. κι εμένα το δεύτερο παιδάκι.. έχω έναν Ταρζανακο 3 χρονών ❤️ 

Από συμπτώματα φουλ.. πόνος στο στήθος, κοιλιά, μέση, υπνηλία, αηδία σε όλα τα τρόφιμα εκτός από τοστ.. καλά πάει αυτό.. στον πρώτο μου δεν είχα τίποτα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ElenGD είπε:

Γεια σας και από εμένα.. μάλλον θα προστεθω κι εγώ στην παρέα σας.. έχω Παρασκευή γιατρό που θα είμαι 6+1.. άντε να δούμε.. κι εμένα το δεύτερο παιδάκι.. έχω έναν Ταρζανακο 3 χρονών ❤️ 

Από συμπτώματα φουλ.. πόνος στο στήθος, κοιλιά, μέση, υπνηλία, αηδία σε όλα τα τρόφιμα εκτός από τοστ.. καλά πάει αυτό.. στον πρώτο μου δεν είχα τίποτα!

Με το καλό!!!κι εγώ έχω έναν μικρούλη 3 ετών!!!

14 ώρες πρίν, Katerinakki24 είπε:

Συγκινήθηκα που διάβασα τις ιστορίες σας. Εύχομαι ολόψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς καμία ταλαιπωρία. Όλα καλά να σας πάνε σας αξίζει και με το παραπάνω!!

Και θα κάνω αντιπηκτικες από αύριο. Ακούσαμε καρδιά σήμερα και προχωράμε. Λόγω ιστορικού 2 αποβολών οι ενέσεις. Αχ τι τραβάμε για να τα παρουμε στα χέρια μας γερά και δυνατά!

 

Με το καλό!!!Όλα θα περάσουν!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από μένα στην ομάδα. Είμαι στην 6 εβδομάδα και είδαμε σάκο. Την άλλη εβδομάδα έχουμε ραντεβού για να ακούσουμε την καρδούλα. Είναι το πρώτο παιδάκι που περιμένουμε και έχω πάρα πολύ αγωνία. Έχω κληρονομική θρομβοφιλια και έχω ήδη ξεκινήσει ενέσεις. ΠΗΤ 27/4

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mariadeto είπε:

Καλησπέρα και από μένα στην ομάδα. Είμαι στην 6 εβδομάδα και είδαμε σάκο. Την άλλη εβδομάδα έχουμε ραντεβού για να ακούσουμε την καρδούλα. Είναι το πρώτο παιδάκι που περιμένουμε και έχω πάρα πολύ αγωνία. Έχω κληρονομική θρομβοφιλια και έχω ήδη ξεκινήσει ενέσεις. ΠΗΤ 27/4

Με το καλό!!!εγώ είμαι 5 εβδομάδων και μόλις γύρισα από τον γιατρό, είδαμε σάκο κ θα πάω πάλι την επόμενη εβδομάδα για να έχουμε καλύτερη εικόνα.Εχω κ εγώ θρομβοφιλία κ κάνω ενέσεις κ παίρνω σαλοσπιρ.Να μην έχεις αγωνία!!!όλα καλά θα πάνε!!!Πητ 2/5 αλλά λόγω ιστορικού δεν παίζει να γεννήσω τόσο αργά!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Πωωω και έτσι ξαφνικά μεγάλωσε η παρέα, η παρηγοριά και η χαρά!!! Εύχομαι σε όλες να έχετε τελειόμηνες εγκυμοσύνες, ήρεμες και όσο γίνεται ασυμπτωματικές :) και φυσικά έναν όμορφο τοκετό!!

Λυπάμαι για όσες είχατε άσχημες εμπειρίες και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!

Εγώ πριν 3 ημέρες πέρασα ένα διήμερο ασυμπρωματικο και φοβήθηκα μήπως κάτι πήγαινε λάθος. Εντάξει ήθελα τα και έπαθα τα, ξεκίνησαν και πάλι οι ανακατωσούρες και οι ζαλάδες και οι πόνοι τύπου περιόδου. 

Αύριο έχουμε γιατρό για να ακούσουμε καρδούλα πρώτα ο Θεός.

On 28/8/2022 at 6:52 ΜΜ, Elsatin είπε:

Εγώ να σου πω σαλοσπιρ κ αντιπηκτικη έκανα γτ μου Χαν βγάλει δείκτη σαν πιθανή προεκλαμψία που τελικά δεν έπαθα. Με την βιοχημική είχα κάνει γενικότερα εξέτασεις δεν ξέρω όμως εάν σχετίζονταν με αυτό η εάν απλά ο νέος εξωσωματικος που πήγα ήθελε να τσεκαρει όλα τα ενδεχόμενα. Είχα τσεκαρει από μυικη ατροφία μέχρι καρδιολιπινες κ δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο.

 

 

Κορίτσια για όσες ήδη έχουν παιδάκι, τι ηλικίας είναι τα μικρά σας; Κ ερώτηση σας πέρασε ποτέ φάση κανένα που να θέλει μόνο φρούτα κ γιαούρτι κ όχι φαι; Κοντεύω να σαλταρω σχεδόν μια βδομάδα τωρα

 

Κορίτσι μου εμένα ο μικρός είναι 2 ετών και είναι περιόδους που περνάει τέτοιες φάσεις. Και τώρα επειδή είναι καλοκαίρι και έχει πολλές επιλογές φρούτων είναι κάπως λογικό.  Μη τρελαίνεσαι, θα "επιστρέψει"  :P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Πωωω και έτσι ξαφνικά μεγάλωσε η παρέα, η παρηγοριά και η χαρά!!! Εύχομαι σε όλες να έχετε τελειόμηνες εγκυμοσύνες, ήρεμες και όσο γίνεται ασυμπτωματικές :) και φυσικά έναν όμορφο τοκετό!!

Λυπάμαι για όσες είχατε άσχημες εμπειρίες και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!

Εγώ πριν 3 ημέρες πέρασα ένα διήμερο ασυμπρωματικο και φοβήθηκα μήπως κάτι πήγαινε λάθος. Εντάξει ήθελα τα και έπαθα τα, ξεκίνησαν και πάλι οι ανακατωσούρες και οι ζαλάδες και οι πόνοι τύπου περιόδου. 

Αύριο έχουμε γιατρό για να ακούσουμε καρδούλα πρώτα ο Θεός.

Κορίτσι μου εμένα ο μικρός είναι 2 ετών και είναι περιόδους που περνάει τέτοιες φάσεις. Και τώρα επειδή είναι καλοκαίρι και έχει πολλές επιλογές φρούτων είναι κάπως λογικό.  Μη τρελαίνεσαι, θα "επιστρέψει"  :P

Μπράβο κορίτσι μου!!!Να ρωτήσω κάτι?? Ξαφνικά ξεπρηστηκε το στήθος μου νομίζω κ δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό (δεν θυμάμαι τα συμπτώματα απτις προηγούμενες εγκυμοσύνες), επίσης ψιλοπονακια περιόδου στην κοιλιά έχετε?5 κ1 είμαι.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Με το καλό τα μωράκια σας!

Είμαι μαμά 2 παιδιών 4.5 κ 1.5 το μικρουλι το θηλάζω ακόμα εξου και δεν έχω περίοδο ακόμα. Ναι ακόμα.. Πριν από αρκετές ημέρες ο σύζυγος μου είπε πως ενδεχομένως να έφυγαν λίγα υγρά πάνω στην πράξη.. 

Στο σήμερα τωρα..εχω χαμηλά πονακια αρκετές μέρες.. περίοδος δεν έρχεται και δεν ξέρω πότε θα ερχόταν κιολας..κάνω πριν από μέρες απόγευμα ενα τεστακι αρνητικο.

Κάνω σήμερα γιατί είμαι να σκάσω από την αγωνία όχι πρωινό πιο μετα..αρνητικο..το κοιτάω μετά από 3 ώρες με 2 γραμμές σε σταυρό.. 

Πείτε μου κ εσείς τι λέτε? Φυσικά θα κάνω ένα ακόμα πρωινό μεθαύριο κ μετά χοριακη για σιγουριά..συγνώμη που χώθηκα στην παρέα σας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!Να ρωτήσω κάτι?? Ξαφνικά ξεπρηστηκε το στήθος μου νομίζω κ δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό (δεν θυμάμαι τα συμπτώματα απτις προηγούμενες εγκυμοσύνες), επίσης ψιλοπονακια περιόδου στην κοιλιά έχετε?5 κ1 είμαι.

Κοίτα τα συμπτώματα πάνε και έρχονται άρα μη σε ανησυχεί το στήθος. Εμένα ούτε καν πρήστηκε (δε ξέρω αν επειδή μέχρι πρόσφατα θήλαζα). Εγώ αυτή τη φορά έχω αρκετούς υποφερτούς πόνους περιόδους, οι οποίοι αν και κάθε φορά με ανησυχούν, ξέρω ότι είναι φυσιολογικό.  Μεγαλώνει η μήτρα ώστε να φιλοξενήσει το μπεμπάκι

7 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Με το καλό τα μωράκια σας!

Είμαι μαμά 2 παιδιών 4.5 κ 1.5 το μικρουλι το θηλάζω ακόμα εξου και δεν έχω περίοδο ακόμα. Ναι ακόμα.. Πριν από αρκετές ημέρες ο σύζυγος μου είπε πως ενδεχομένως να έφυγαν λίγα υγρά πάνω στην πράξη.. 

Στο σήμερα τωρα..εχω χαμηλά πονακια αρκετές μέρες.. περίοδος δεν έρχεται και δεν ξέρω πότε θα ερχόταν κιολας..κάνω πριν από μέρες απόγευμα ενα τεστακι αρνητικο.

Κάνω σήμερα γιατί είμαι να σκάσω από την αγωνία όχι πρωινό πιο μετα..αρνητικο..το κοιτάω μετά από 3 ώρες με 2 γραμμές σε σταυρό.. 

Πείτε μου κ εσείς τι λέτε? Φυσικά θα κάνω ένα ακόμα πρωινό μεθαύριο κ μετά χοριακη για σιγουριά..συγνώμη που χώθηκα στην παρέα σας!!

Καλημέρα κορίτσι μου και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου! Η αλήθεια δεν είναι απίθανο να μείνεις έγκυος γιατί θυμάμαι ο γυναικολόγος μου, μου το είχε πει ότι αρκετοί την πατάνε νομιζόμενοι ότι επειδή η γυναίκα θηλάζει και δεν της ήρθε περίοδος δε μένει έγκυος. Από εμπειρία δε μπορώ να σου πω γιατί όταν ήταν 8 μηνών ο γιος μου είδα περίοδο κι ας τον θήλαζα μέχρι 2.

Νομίζω σε τέτοια φάση το πρωινό δείγμα ή μια εξέταση με αίμα θα σου δώσει απαντήσεις. Φυσικά μπορεί απλά να σου έρθει και περίοδος. Εγώ σου εύχομαι να είναι ότι πραγματικά επιθυμείς!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2022 at 9:33 ΠΜ, Elsatin είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου μόλις το δα!! Κ είχα αρχίσει να πιστεύω ότι είμαι μόνη μου!!πότε περιμένεις με το καλό; Εμείς 5 Απριλίου 

Συγγνώμη τώρα είδα το μήνυμα σου,για κάποιον λόγο δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις..Είμαι στην 8 εβδομάδα ,οπότε λογικά αρχές Απριλίου..

Κορίτσια πως τα πάτε με τις αναγουλες;Στεναχωριέμαι λίγο γιατί πάντα έλεγα ότι όταν μείνω έγκυος θέλω να τρώω υγιεινά ,λαχανικά,φρούτα κτλ και τώρα μόνο που βλέπω φαγητό θέλω να κάνω εμετό .Το μόνο που μπορώ να φάω είναι λίγες πιρουνιες μακαρόνια και φρυγανιές .Από νερό δεν το συζητάω ,ούτε να το βλέπω 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Με το καλό τα μωράκια σας!

Είμαι μαμά 2 παιδιών 4.5 κ 1.5 το μικρουλι το θηλάζω ακόμα εξου και δεν έχω περίοδο ακόμα. Ναι ακόμα.. Πριν από αρκετές ημέρες ο σύζυγος μου είπε πως ενδεχομένως να έφυγαν λίγα υγρά πάνω στην πράξη.. 

Στο σήμερα τωρα..εχω χαμηλά πονακια αρκετές μέρες.. περίοδος δεν έρχεται και δεν ξέρω πότε θα ερχόταν κιολας..κάνω πριν από μέρες απόγευμα ενα τεστακι αρνητικο.

Κάνω σήμερα γιατί είμαι να σκάσω από την αγωνία όχι πρωινό πιο μετα..αρνητικο..το κοιτάω μετά από 3 ώρες με 2 γραμμές σε σταυρό.. 

Πείτε μου κ εσείς τι λέτε? Φυσικά θα κάνω ένα ακόμα πρωινό μεθαύριο κ μετά χοριακη για σιγουριά..συγνώμη που χώθηκα στην παρέα σας!!

Δεν ήξερα ότι εάν δεν αδιαθετησεις λόγω θηλασμού ότι υπάρχει περίπτωση να μείνεις... Εγώ θα σου λεγα να πας για β χοριακη να Σάι σίγουρη 

7 ώρες πρίν, Sweetie32 είπε:

Συγγνώμη τώρα είδα το μήνυμα σου,για κάποιον λόγο δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις..Είμαι στην 8 εβδομάδα ,οπότε λογικά αρχές Απριλίου..

Κορίτσια πως τα πάτε με τις αναγουλες;Στεναχωριέμαι λίγο γιατί πάντα έλεγα ότι όταν μείνω έγκυος θέλω να τρώω υγιεινά ,λαχανικά,φρούτα κτλ και τώρα μόνο που βλέπω φαγητό θέλω να κάνω εμετό .Το μόνο που μπορώ να φάω είναι λίγες πιρουνιες μακαρόνια και φρυγανιές .Από νερό δεν το συζητάω ,ούτε να το βλέπω 

Εγώ να σου πω ούτε σε αυτή ούτε στη πρώτη εγκυμοσύνη ειχα ναυτίες κ γενικά δύσκολα συμπτώματα... Ήθελα κ εγώ πολύ άμυλο κρέας ούτε να το δω κ μόνο μεταλλική γεύση αυτά ήταν τα μόνο συμπτώματα στη πρώτη μου. Τώρα σε αυτήν δεν έχω ούτε αυτά...

21 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Πωωω και έτσι ξαφνικά μεγάλωσε η παρέα, η παρηγοριά και η χαρά!!! Εύχομαι σε όλες να έχετε τελειόμηνες εγκυμοσύνες, ήρεμες και όσο γίνεται ασυμπτωματικές :) και φυσικά έναν όμορφο τοκετό!!

Λυπάμαι για όσες είχατε άσχημες εμπειρίες και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!

Εγώ πριν 3 ημέρες πέρασα ένα διήμερο ασυμπρωματικο και φοβήθηκα μήπως κάτι πήγαινε λάθος. Εντάξει ήθελα τα και έπαθα τα, ξεκίνησαν και πάλι οι ανακατωσούρες και οι ζαλάδες και οι πόνοι τύπου περιόδου. 

Αύριο έχουμε γιατρό για να ακούσουμε καρδούλα πρώτα ο Θεός.

Κορίτσι μου εμένα ο μικρός είναι 2 ετών και είναι περιόδους που περνάει τέτοιες φάσεις. Και τώρα επειδή είναι καλοκαίρι και έχει πολλές επιλογές φρούτων είναι κάπως λογικό.  Μη τρελαίνεσαι, θα "επιστρέψει"  :P

Το ελπίζω γτ μιλάμε μόνο φρούτα γάλα γιαούρτι, άντε σήμερα κ τσουρέκι... Οτιναναι

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Με το καλό τα μωράκια σας!

Είμαι μαμά 2 παιδιών 4.5 κ 1.5 το μικρουλι το θηλάζω ακόμα εξου και δεν έχω περίοδο ακόμα. Ναι ακόμα.. Πριν από αρκετές ημέρες ο σύζυγος μου είπε πως ενδεχομένως να έφυγαν λίγα υγρά πάνω στην πράξη.. 

Στο σήμερα τωρα..εχω χαμηλά πονακια αρκετές μέρες.. περίοδος δεν έρχεται και δεν ξέρω πότε θα ερχόταν κιολας..κάνω πριν από μέρες απόγευμα ενα τεστακι αρνητικο.

Κάνω σήμερα γιατί είμαι να σκάσω από την αγωνία όχι πρωινό πιο μετα..αρνητικο..το κοιτάω μετά από 3 ώρες με 2 γραμμές σε σταυρό.. 

Πείτε μου κ εσείς τι λέτε? Φυσικά θα κάνω ένα ακόμα πρωινό μεθαύριο κ μετά χοριακη για σιγουριά..συγνώμη που χώθηκα στην παρέα σας!!

Καλησπέρα κοριτσι Μ..μέσα σε 10 λεπτά πρέπει να διαβάζονται τα τεστ ..3 ώρες πολύ..μετά βγαίνουν γραμμές εξάτμισης...κάνε ένα ακόμα πρωί κ δες το μέσα σε 10 λεπτάκια...σου εύχομαι Το Καλύτερο 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...