Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Εξωσωματική Ιούλιος 2022


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια καλό μήνα .εγώ έκανα εξωσωματική 2η η πρώτη ήταν αποτυχημένη με 3εμβρυα 3ης ημέρας..Στις 26/7 έκανα 2εμβρυομεταφορα με 1βλαστοκυστη καλής ποιότητας όπως είπαμε..την πρώτη ημέρα είχα σαν πόνους περιόδου αλλά τώρα τίποτα είμαι στην 11ης ημερα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα  μόνο στην ούρηση σκουπιζ ωντας κάτι λευκά σαν την κρέμα vasclor και διαφανή μορφή.. τίποτα άλλο και ανησυχώ μέχρι την χοριακη.. παρακαλώ τα φώτα σας κορίτσια... ευχαριστώ πολύ 
 
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πότε σου ειπαν να κανεις β χοριακή; εγω εκανα εμβρυομεταφορα στις 23/7 βλαστοκυστη και εχω κανει ήδη χοριακη... παντως και εγω μονο την vasclor βρισκω σαν κι εσενα. Και εχω ενοχλησεις στην κοιλια αλλα μου ειπαν οτι ειναι απο το εντερο... μην ανησυχεις.. ολα καλα ευχομαι να πανε!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Κοραλία θ είπε:

Πότε σου ειπαν να κανεις β χοριακή; εγω εκανα εμβρυομεταφορα στις 23/7 βλαστοκυστη και εχω κανει ήδη χοριακη... παντως και εγω μονο την vasclor βρισκω σαν κι εσενα. Και εχω ενοχλησεις στην κοιλια αλλα μου ειπαν οτι ειναι απο το εντερο... μην ανησυχεις.. ολα καλα ευχομαι να πανε!

Καλημέρα εμένα μου είπε να κάνω σε 12 με 14 ημέρες χοριακη...πως πήγε η χοριακη σου ???εγώ έχω Δευτέρα 8/8 να κάνω γιατί πέφτει Σάββατο η 12ημερα.. Ανησυχώ κανένα σύμπτωμα ουτε πόνοι περιοδου..ούτε υγρά που και που κρέμα πηκτή μάλλον από την vasclor.. εύχομαι Όλα καλά ..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πιο νωρις μου ειπαν. Την 10η μερα εκανα και βγηκε καλή δοξα το Θεο! Ηταν 5 ημερων τα εμβρυα που μεταφεραμε. Καλά αποτελέσματα σου ευχομαι αυριο! Παντως νομίζω καλύτερα που δεν εχεις συμπτωματα. Ναι αυτα τα λευκα πηκτα κομματια ειναι απο τη vasclor.  Μου το επιβεβαιωσαν απο τη μοναδα εξωσωματικής.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...