Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

Μανούλες Μαρτίου 2023!!!


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Leica είπε:

Κι εμένα μάλλον αγοράκι και το δεύτερο! Βγήκε πολύ καλή η αυχενική.

Η αλήθεια είναι ότι αναρωτιόμουν πώς θα ήταν να μεγάλωνα κι ένα κοριτσάκι....αλλά δεν θα συμβεί και πάμε παρακάτω...

Ο μικρός Ερμής λοιπόν είναι που με ταλαιπωρεί τόσο καιρό...αχ ένα μωρό.....ζουμπουρλό....τρελάθηκα που το είδα σας λέω.

Να σου ζήσει το αγοράκι σου και με το καλο να έρθει και το αλλο. Εσύ Αθήνα μένεις; εργάζεσαι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 892
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Marina21 είπε:

Θα πανε κορίτσι μου. Εγω ειμαι 38,εχω ενα κοριτσάκι 17 μηνών, τον Μάρτιο είχα μια βιοχημικη και τωρα πρώτα ο Θεός ευχομαι να πανε ολα καλα. Αθήνα μένεις; 

Στο ευχομαι μέσα από την καρδιά μου 

Εγώ νόμιζα ότι μένεις έγκυος και όλα καλά δεν τα ήξερα όλα αυτά 

Ναι Αθήνα εσυ? 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου συγχαρητήρια σε όλες με το καλό να περάσει ο καιρός και να πάρουμε στην αγκαλιά μας τα αγγελούδια μας. Μπήκα στην 15η εβδομάδα αλλά επειδή θα γεννήσω με καισαρική δεν είμαστε σίγουρη αν θα είναι τέλος Φεβρουαρίου η αρχές Μαρτίου. Όπως διαβάζω αρκετές ταλαιπωρείστε με αναγούλες και εμετούς. Πρέπει να είναι πολύ δύσκολο, εδώ εγώ που έχω ναυτίες νοιώθω τόσο χάλια δεν μπορώ να φανταστώ να έκανα και εμετούς. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Kon90 είπε:

Στο ευχομαι μέσα από την καρδιά μου 

Εγώ νόμιζα ότι μένεις έγκυος και όλα καλά δεν τα ήξερα όλα αυτά 

Ναι Αθήνα εσυ? 

Μακαρι να ήταν έτσι.. Αλλα δν ειναι!!! Δν πειράζει αξίζει τον κόπο. Ναι και εγώ Αθήνα. 

πρίν από 5 λεπτά , Pozi είπε:

Κορίτσια μου συγχαρητήρια σε όλες με το καλό να περάσει ο καιρός και να πάρουμε στην αγκαλιά μας τα αγγελούδια μας. Μπήκα στην 15η εβδομάδα αλλά επειδή θα γεννήσω με καισαρική δεν είμαστε σίγουρη αν θα είναι τέλος Φεβρουαρίου η αρχές Μαρτίου. Όπως διαβάζω αρκετές ταλαιπωρείστε με αναγούλες και εμετούς. Πρέπει να είναι πολύ δύσκολο, εδώ εγώ που έχω ναυτίες νοιώθω τόσο χάλια δεν μπορώ να φανταστώ να έκανα και εμετούς. 

Με το καλό κορίτσι μου και με έναν πόνο. Ναι και εγώ με καισαρική θα παω, όπως και στην 1η.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Marina21 said:

Μακαρι να ήταν έτσι.. Αλλα δν ειναι!!! Δν πειράζει αξίζει τον κόπο. Ναι και εγώ Αθήνα. 

Με το καλό κορίτσι μου και με έναν πόνο. Ναι και εγώ με καισαρική θα παω, όπως και στην 1η.

Ευχαριστώ πολύ!! Εγώ είχα κάνει καισαρική επείγουσα γιατί είχα χάσει το παιδάκι μου όποτε πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά να ξαναζήσω την εμπειρία αλλά υπό καλύτερες συνθήκες. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να έρθει και το άλλο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Pozi είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Εγώ είχα κάνει καισαρική επείγουσα γιατί είχα χάσει το παιδάκι μου όποτε πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά να ξαναζήσω την εμπειρία αλλά υπό καλύτερες συνθήκες. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό μα έρθει και το άλλο. 

Σ ευχαριστώ παρα πολυ να εισαι καλα. Σ ευχομαι από εδώ και πέρα να έχετε μόνο χαρές και ευχάριστες στιγμές. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Marina21 είπε:

Μακαρι να ήταν έτσι.. Αλλα δν ειναι!!! Δν πειράζει αξίζει τον κόπο. Ναι και εγώ Αθήνα. 

Με το καλό κορίτσι μου και με έναν πόνο. Ναι και εγώ με καισαρική θα παω, όπως και στην 1η.

Δυστυχώς δεν είναι έτσι 

Πολυ ωραια 

Με την καισαρική πως τα πηγατε βρε κορίτσια? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Kon90 είπε:

Δυστυχώς δεν είναι έτσι 

Πολυ ωραια 

Με την καισαρική πως τα πηγατε βρε κορίτσια? 

Τέλεια!! Ούτως ή άλλως εγώ το είχα ζητήσει. Το μόνο που ήταν θέμα, που δν μπορουσα να ουρησω μια ημερα, αλλα ολα οκ. Ολα είναι μηδαμινα μπροστά σ αυτό το θαύμα που έχεις μπροστά σου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Marina21 είπε:

Τέλεια!! Ούτως ή άλλως εγώ το είχα ζητήσει. Το μόνο που ήταν θέμα, που δν μπορουσα να ουρησω μια ημερα, αλλα ολα οκ. Ολα είναι μηδαμινα μπροστά σ αυτό το θαύμα που έχεις μπροστά σου. 

Αχ φανταζομαι κορίτσι μου ανυπομονώ για την στιγμή της γέννας και μου φαίνεται τόσο μακρινό 

Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλο το 2ο 

Τοπική η ολική? 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη,30 χρονών και είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. Σε γενικές γραμμές έχω καλή εγκυμοσύνη δεν μπορώ να πω. Είχα αναγουλες στην αρχή αλλά κατάλαβα ότι ήταν επειδή δεν έτρωγα συχνά οπότε λύθηκε εύκολα το πρόβλημα χαχαχ Τώρα έχει 2 μέρες πονάει πολύ το κεφάλι μου ίσως φταίει και η πίεση στην δουλειά βέβαια! Θα φανεί...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Kon90 είπε:

Αχ φανταζομαι κορίτσι μου ανυπομονώ για την στιγμή της γέννας και μου φαίνεται τόσο μακρινό 

Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλο το 2ο 

Τοπική η ολική? 

Σ ευχαριστώ παρα πολυ να εισαι καλα κορίτσι μου. Και σ σενα τα καλύτερα. Τοπική. 

πρίν από 9 λεπτά , Μαρία.Μ είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη,30 χρονών και είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. Σε γενικές γραμμές έχω καλή εγκυμοσύνη δεν μπορώ να πω. Είχα αναγουλες στην αρχή αλλά κατάλαβα ότι ήταν επειδή δεν έτρωγα συχνά οπότε λύθηκε εύκολα το πρόβλημα χαχαχ Τώρα έχει 2 μέρες πονάει πολύ το κεφάλι μου ίσως φταίει και η πίεση στην δουλειά βέβαια! Θα φανεί...

Μπραβο Μαράκι μου. Με το καλο σου ευχομαι!!! Πολύ πιθανόν να είναι η δουλειά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα μένω Αθήνα ναι. Εργάζομαι αλλά έχω πάρει αναρρωτική γιατί βασικά ζω στο σπίτι με την αδυναμία που έχω τον τελευταίο καιρό.

Καλήμερα σε όλες! Γερά να είναι τα μωρά μας, τα παιδιά μας και όλα να έρθουν εύκολα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Pozi είπε:

Κορίτσια μου σας χαιρετώ. Ήθελα να σας ρωτήσω ποσά κιλά βάλετε μέχρι στιγμής;; 

Εγώ είμαι 13η εβδομάδα και έχασα και 5 γιατί ξεκίνησα με αρκετά παραπανισια κιλα και επίσης δεν γλιτώνω τον διαβήτη κυησης οπότε προσέχω όσο μπορώ 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kon90 said:

Εγώ είμαι 13η εβδομάδα και έχασα και 5 γιατί ξεκίνησα με αρκετά παραπανισια κιλα και επίσης δεν γλιτώνω τον διαβήτη κυησης οπότε προσέχω όσο μπορώ 

Πω πω έχασες 5 αρκετά κιλά. Μπράβο!! 
Γιατι πιστεύεις ότι θα έχεις διαβήτη ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...