Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Μαρτίου 2023!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 892
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 hours ago, Pozi said:

Κορίτσια μου σας χαιρετώ. Ήθελα να σας ρωτήσω ποσά κιλά βάλετε μέχρι στιγμής;; 

Εγώ είμαι μείον έξι....ευτυχώς βελτιώθηκα και τώρα θα αρχίσω να βάζω.

30 minutes ago, Christina31 said:

Καλησπέρα και από εμένα! Εγω ειμαι στη 12η και ειμαι στα ίδια ακριβώς με εμετούς κάθε μέρα δε κρατάει τίποτα το στομάχι μου.

Υπομονή Χριστίνα....βελτιώθηκα αισθητά στην 13η...πίνεις υγρά κορίτσι μου;

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Leica said:

Εγώ είμαι μείον έξι....ευτυχώς βελτιώθηκα και τώρα θα αρχίσω να βάζω.

Υπομονή Χριστίνα....βελτιώθηκα αισθητά στην 13η...πίνεις υγρά κορίτσι μου;

 

47 minutes ago, Leica said:

Εγώ είμαι μείον έξι....ευτυχώς βελτιώθηκα και τώρα θα αρχίσω να βάζω.

Υπομονή Χριστίνα....βελτιώθηκα αισθητά στην 13η...πίνεις υγρά κορίτσι μου;

Εγώ με ναυτίες και δυσκολεύτηκα τόσο, το δύσκολο τρίμηνο πέρασε κορίτσια. Εύχομαι όλες όσες κάνετε εμετούς να σταματήσουν και να απολαύσετε την εγκυμοσύνη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Pozi είπε:

Κορίτσια μου σας χαιρετώ. Ήθελα να σας ρωτήσω ποσά κιλά βάλετε μέχρι στιγμής;; 

Καλησπέρα!! Έχω βάλει 4 και βρίσκομαι στην 14η εβδομάδα... Κανονικά θα έπρεπε να προσέχω περισσότερο αλλά εάν μένω νηστική για πολύ ώρα με πιάνει αναγουλα, οπότε τρώω συχνά...:sad:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Μαρία.Μ said:

Καλησπέρα!! Έχω βάλει 4 και βρίσκομαι στην 14η εβδομάδα... Κανονικά θα έπρεπε να προσέχω περισσότερο αλλά εάν μένω νηστική για πολύ ώρα με πιάνει αναγουλα, οπότε τρώω συχνά...:sad:

Και εγώ σαν εσένα ακριβώς κάνω πολλά μικρά γεύματα αλλά προσέχω πολύ τι τρώω. Όχι ζάχαρη όχι από έξω όχι τηγανητά:) πάντα πρόσεχα. Είμαι 15η εβδομάδα , ξεκίνησα 47,5 και ειμαι 49.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Pozi είπε:

Και εγώ σαν εσένα ακριβώς κάνω πολλά μικρά γεύματα αλλά προσέχω πολύ τι τρώω. Όχι ζάχαρη όχι από έξω όχι τηγανητά:) πάντα πρόσεχα. Είμαι 15η εβδομάδα , ξεκίνησα 47,5 και ειμαι 49.. 

Πω πω μπράβο σου που μπορείς και προσέχεις!!! Ελπίζω σιγά σιγά να μπω και εγώ σε πρόγραμμα αλλιώς δύσκολα τα πράγματα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Pozi είπε:

Πω πω έχασες 5 αρκετά κιλά. Μπράβο!! 
Γιατι πιστεύεις ότι θα έχεις διαβήτη ; 

Με πολυ κόπο τα έχασα γιατί λιγουρευομαι όλες τις βλακείες

Γιατί εκανα εξέταση σακχαρου και ειχα 98 με φυσιολογικές τιμές την εγκυμοσύνη μέχρι 92

Όποτε παω νωρίς για καμπύλη σακχαρου

Αλλά ο ενδοκρινολογος μου είπε να κάνω στις 26 εβδομάδες δεν χρειάζεται τώρα μόνο διατροφή να κανω

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Leica είπε:

Εγώ είμαι μείον έξι....ευτυχώς βελτιώθηκα και τώρα θα αρχίσω να βάζω.

Υπομονή Χριστίνα....βελτιώθηκα αισθητά στην 13η...πίνεις υγρά κορίτσι μου;

Μπράβο χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Είναι ζόρι οι εμετοι έχω σιχαθεί.

Δε μπορώ και νοιωθω αφυδατωμένη αλλά δε μπορώ να πιω νερό και χυμό. Αν πιω μόνο Ανθρακούχο νερό.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kon90 said:

Με πολυ κόπο τα έχασα γιατί λιγουρευομαι όλες τις βλακείες

Γιατί εκανα εξέταση σακχαρου και ειχα 98 με φυσιολογικές τιμές την εγκυμοσύνη μέχρι 92

Όποτε παω νωρίς για καμπύλη σακχαρου

Αλλά ο ενδοκρινολογος μου είπε να κάνω στις 26 εβδομάδες δεν χρειάζεται τώρα μόνο διατροφή να κανω

Όντως είναι λίγο τσιμπημένη. Άκου τον γιατρό σου και κάνε μια διατροφούλα. Μπορείς να πας και σε ειδικό σε βοηθήσει. 
 

3 hours ago, Μαρία.Μ said:

Πω πω μπράβο σου που μπορείς και προσέχεις!!! Ελπίζω σιγά σιγά να μπω και εγώ σε πρόγραμμα αλλιώς δύσκολα τα πράγματα....

Σίγουρα είναι δύσκολο από την μια μέρα στην άλλη να αλλάξεις τις διατροφικές σου συνήθειες. Εγώ ανέκαθεν πρόσεχα την διατροφή μου και ήμουνα του γυμναστηρίου όποτε συνεχίζω κανονικά αυτό που έκανα. Να σκέφτεσαι ότι θα είναι για κάποιους μήνες και να λες έκανα οτι καλύτερο μπορούσα. Είναι όλα στο μυαλό, είναι όλα μια συνήθεια έτσι το βλέπω εγώ. Πολλές φορές που θα θέλω και εγώ κάτι θα το φάω αλλά όχι σε καθημερινή βάση.. να τρως πολλά μικρά γεύματα και μα μην μένεις νηστική πάνω από 3 ώρες για να μην έχεις λιγούρες. Να πίνεις πολύ νερό και στα γεύματα σου πάντα να έχεις πρωτεΐνη για να σε κρατά χορτάτη 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Christina31 said:

Μπράβο χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Είναι ζόρι οι εμετοι έχω σιχαθεί.

Δε μπορώ και νοιωθω αφυδατωμένη αλλά δε μπορώ να πιω νερό και χυμό. Αν πιω μόνο Ανθρακούχο νερό.

Χριστινάκι είμαι εδώ μαζί σου....αχ ακόμα έχω πολύ δύσκολες μέρες και νύχτες. 

Για την ενυδάτωση:

Έχω δοκιμάσει με σχετική επιτυχία:

Σταφύλια, αγγούρι, γρανίτα φράουλα από το περίπτερο και φυσικά sprite που κυριολεκτικά με έσωσε. Αν πιω νερό θα είναι μόνο παγωμένο και λίγες γουλιές.

Από φαγητά αυτό που λειτουργεί σαν αντίδοτο για το στομάχι μου είναι οι τηγανητές πατάτες...και σήμερα θα φτιάξω.

Κουράγιο κοπέλα μου....θα τελειώσουν όλα αυτά κάποτε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/9/2022 at 8:05 ΜΜ, LouloudakiK είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου....σας διαβάζω... πετάγομαι από τις μανούλες Φεβρουαρίου... είμαι κι επισήμως στο 5ο μήνα μιας και μπήκα στη 18η εβδομάδα...είσαι η μόνη που έχω διαβάσει που έχει όλα τα συμπτώματα μαζί και θέλω να σου δώσω κουράγιο....είχα και συνεχίζω να έχω σε λίγη μικρότερη ένταση ότι μα ότι προανέφερες... φαντάσου ότι περνούσα όλα αυτά και δούλευα κι όλας όπως κι ακόμα συνεχίζω τη δουλειά...είχα πολλούς εμετούς όλη την ημέρα όχι μόνο το πρωί. Αναγουλες, δυσκοιλιότητα η οποία μετά έφτιαξε όταν ξεκίνησα να παίρνω σίδηρο στη 12η εβδομάδα, πονοκεφάλους που έχω αφόρητους έως και τώρα,πόνο στο στομάχι, ναυτία, ζαλάδα,πόνο στο στήθος, μπούκωμα το οποίο έχω ακόμη και ότι υπάρχει από συμπτώματα τα είχα και εξακολουθώ να τα έχω.....αφού παρακαλάω να ηρεμήσω....ήμουν ένα κουρέλι...δεν είχα κουράγιο να σηκωθώ από το κρεβάτι... Ζούσα έναν εφιάλτη...έκλαιγα κάθε μέρα....δεν μπορώ να σου περιγράψω για τι ψυχολογία είχα..... ήμουν καταθλιπτική με όλα αυτά που περνούσα σε τόσο έντονο βαθμό και σε καθημερινή βάση....έκανα μέχρι και 6 εμετούς την ημέρα και πολλές φορές στη δουλειά μου,μέσα στο αμάξι,στο δρόμο,στο πάτωμα...δεν προλάβαινα...

Τώρα πλέον από τη 16η εβδομάδα σχεδόν έχω ηρεμήσει λιγάκι. Οι εμετοί είναι περίπου 3 την ημέρα και όχι κάθε μέρα. Έχω όμως πολύ πονοκέφαλο κάθε μέρα...έχω κι άλλα συμπτώματα αλλά σε πιο ήπιο βαθμό...ήθελα να μοιραστώ κι εγώ το πόνο μου μαζί σου και να σου δώσω κουράγιο και σε σένα και σε όλες μας είτε έχουμε βαριά εγκυμοσύνη είτε όχι. Σε λίγο καιρό θα τα έχουμε ξεχάσει αυτά όταν θα πιάσουμε τα μωράκια μας... Εύχομαι σε όλες μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσια μου...σας φιλώ και ας μην σας ξέρω!!!!

Καλημέρα !! Για να δούμε .. θα περάσει κάποια στιγμή; Είμαι δυο μέρες Καλα δυο με εμετούς ..

χθες πάντως κάναμε την αυχενικη και όλα Καλα :)) να σας ρωτήσω βρε κορίτσια ξέρω ότι αυτή η εξέταση έχει πιθανότητες 92% και μου έδωσε ένα ενημερωτικό φυλλάδιο να ξέρω και για μια άλλη μη επεμβατική εξέταση με αίμα που έχει 99% ! Δν είδαμε τπτ ανησυχητικό είναι καθαρά στην δίκη μας επιλογή κ είπα να μ πείτε τη γνώμη σας εσείς θα κάνατε περαιτέρω εξέταση; Για να δείτε αν είναι όλα Καλα ..

παντως όλα τέλεια τα βρήκε Παναγία μ:))

μαλλον έχουμε αγοράκι ! 
βέβαια δν το δένω κόμπο γιατί σε δυο φίλες μ τους έλεγαν αγοράκι στη μια κοριτσάκι  είδαν μετά και στην άλλη το αντίστροφο !

Επισης να σας ρωτήσω κάτι άλλο..έχετε πάρει ποτέ μαλοξ ; Μου το προτινε η γιατρός για το στομάχι και σκέφτομαι μήπως με βοηθήσει !

ευχαριστω πολυυ ! 

 

16 ώρες πρίν, Μαρία.Μ είπε:

Καλησπέρα!! Έχω βάλει 4 και βρίσκομαι στην 14η εβδομάδα... Κανονικά θα έπρεπε να προσέχω περισσότερο αλλά εάν μένω νηστική για πολύ ώρα με πιάνει αναγουλα, οπότε τρώω συχνά...:sad:

Καλημέρα ! 
εγω όταν έμεινα εγγυος ήμουν 56 και τώρα είμαι 61 και χθες εκλεισα την 12η εβδομάδα !

μου φαίνονται πολλά ειδικά όταν πήρα τα 4 δν έτρωγα βλακείες ..ούτε γλυκα ! Γτ το στομάχι μ ήταν χάλια..

μετα που πήρα εξτρα 1 είχα αρχίσει να τρώω βλακείες και γλυκα και το έχω απορία ..

παιρνω προγεστερονη ξέρετε αν παίζει ρόλο;

Χθες ζυγίστηκα πάντως και έχω μείνει εκεί δν πήρα άλλο ..προσπαθώ να τρώω σωστά όμως επειδή είναι έτσι το στομάχι μου τρώω φρυγανιές ψωμι υδατάνθρακα μόνο αυτά με ανακουφίζουν ώρες ώρες. ! Κ το παγωτο όσο και να ακούγεται αστειο μόνο αυτό μου κάθεται στο στομάχι ενώ προσπαθώ να το αποφύγω..βλέπω εσάς που λέτε πήρα 1μισι 2 και λέω κτι κάνω λάθος χαχα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , marylouu είπε:

Καλημέρα !! Για να δούμε .. θα περάσει κάποια στιγμή; Είμαι δυο μέρες Καλα δυο με εμετούς ..

χθες πάντως κάναμε την αυχενικη και όλα Καλα :)) να σας ρωτήσω βρε κορίτσια ξέρω ότι αυτή η εξέταση έχει πιθανότητες 92% και μου έδωσε ένα ενημερωτικό φυλλάδιο να ξέρω και για μια άλλη μη επεμβατική εξέταση με αίμα που έχει 99% ! Δν είδαμε τπτ ανησυχητικό είναι καθαρά στην δίκη μας επιλογή κ είπα να μ πείτε τη γνώμη σας εσείς θα κάνατε περαιτέρω εξέταση; Για να δείτε αν είναι όλα Καλα ..

παντως όλα τέλεια τα βρήκε Παναγία μ:))

μαλλον έχουμε αγοράκι ! 
βέβαια δν το δένω κόμπο γιατί σε δυο φίλες μ τους έλεγαν αγοράκι στη μια κοριτσάκι  είδαν μετά και στην άλλη το αντίστροφο !

Επισης να σας ρωτήσω κάτι άλλο..έχετε πάρει ποτέ μαλοξ ; Μου το προτινε η γιατρός για το στομάχι και σκέφτομαι μήπως με βοηθήσει !

ευχαριστω πολυυ ! 

 

Καλημέρα ! 
εγω όταν έμεινα εγγυος ήμουν 56 και τώρα είμαι 61 και χθες εκλεισα την 12η εβδομάδα !

μου φαίνονται πολλά ειδικά όταν πήρα τα 4 δν έτρωγα βλακείες ..ούτε γλυκα ! Γτ το στομάχι μ ήταν χάλια..

μετα που πήρα εξτρα 1 είχα αρχίσει να τρώω βλακείες και γλυκα και το έχω απορία ..

παιρνω προγεστερονη ξέρετε αν παίζει ρόλο;

Χθες ζυγίστηκα πάντως και έχω μείνει εκεί δν πήρα άλλο ..προσπαθώ να τρώω σωστά όμως επειδή είναι έτσι το στομάχι μου τρώω φρυγανιές ψωμι υδατάνθρακα μόνο αυτά με ανακουφίζουν ώρες ώρες. ! Κ το παγωτο όσο και να ακούγεται αστειο μόνο αυτό μου κάθεται στο στομάχι ενώ προσπαθώ να το αποφύγω..βλέπω εσάς που λέτε πήρα 1μισι 2 και λέω κτι κάνω λάθος χαχα..

Ακόμα έτσι είμαι κι εγώ που είμαι στον 5ο μήνα....ήδη σήμερα τον έκανα τον πρωινό μου εμετό. Σου μίλησε για την ΝΙΡΤ δηλαδή. Εχει όντως μεγάλο ποσοστό ακρίβειας. Εγώ δεν μπήκα σε περαιτέρω εξετάσεις αφού όλα είναι φυσιολογικά. Είναι καθαρά στη κρίση του ζευγαριού αν θέλει να το κάνει. Κάνε ότι θα σε ηρεμήσει αν έχεις αμφιβολίες. Εγώ τώρα έχω άγχος για τη β επιπέδου η οποία κοντεύει η ώρα της .

Εγώ είχα θέμα με το στομάχι και μου είπε να πάρω duphalac sir. Μια δυο φορές το πήρα όχι άλλες γιατί το ξερνουσα κι αυτό. 

Σου εύχομαι να ηρεμήσεις γρήγορα από εμετούς και αναγουλες.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Ακόμα έτσι είμαι κι εγώ που είμαι στον 5ο μήνα....ήδη σήμερα τον έκανα τον πρωινό μου εμετό. Σου μίλησε για την ΝΙΡΤ δηλαδή. Εχει όντως μεγάλο ποσοστό ακρίβειας. Εγώ δεν μπήκα σε περαιτέρω εξετάσεις αφού όλα είναι φυσιολογικά. Είναι καθαρά στη κρίση του ζευγαριού αν θέλει να το κάνει. Κάνε ότι θα σε ηρεμήσει αν έχεις αμφιβολίες. Εγώ τώρα έχω άγχος για τη β επιπέδου η οποία κοντεύει η ώρα της .

Εγώ είχα θέμα με το στομάχι και μου είπε να πάρω duphalac sir. Μια δυο φορές το πήρα όχι άλλες γιατί το ξερνουσα κι αυτό. 

Σου εύχομαι να ηρεμήσεις γρήγορα από εμετούς και αναγουλες.....

Ακόμα Ε ;; Ουφφφ ..

ευχομαι να ηρεμήσεις κ εσυ ..

ναι σκέφτομαι να μην την κάνουμε αφού όλα τα είδε φυσιολογικά ..

κ εγώ θα πάρω πρώτη φορά το μαλοξ και ο θεός βοηθός ..

σ ευχαριστώ πάντως!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Pozi είπε:

Σίγουρα είναι δύσκολο από την μια μέρα στην άλλη να αλλάξεις τις διατροφικές σου συνήθειες. Εγώ ανέκαθεν πρόσεχα την διατροφή μου και ήμουνα του γυμναστηρίου όποτε συνεχίζω κανονικά αυτό που έκανα. Να σκέφτεσαι ότι θα είναι για κάποιους μήνες και να λες έκανα οτι καλύτερο μπορούσα. Είναι όλα στο μυαλό, είναι όλα μια συνήθεια έτσι το βλέπω εγώ. Πολλές φορές που θα θέλω και εγώ κάτι θα το φάω αλλά όχι σε καθημερινή βάση.. να τρως πολλά μικρά γεύματα και μα μην μένεις νηστική πάνω από 3 ώρες για να μην έχεις λιγούρες. Να πίνεις πολύ νερό και στα γεύματα σου πάντα να έχεις πρωτεΐνη για να σε κρατά χορτάτη 

Έχεις δίκιο! Πριν μείνω έγκυος έκανα διατροφή γιατί λόγω ανεργίας και καθιστικής ζωής πήρα πολλά κιλά... Τα έχασα όλα πολύ γρήγορα και χωρίς να ζοριστω ιδιαίτερα και αυτό είναι που με νευριάζει και απορώ γιατί δεν το κάνω και τώρα..! Ξεκίνησα ήδη από σήμερα να κόβω τα πολλά χαζά που έτρωγα και ελπίζω να έχω καλό αποτέλεσμα.

2 ώρες πρίν, marylouu είπε:

Καλημερα ! 

εγω όταν έμεινα εγγυος ήμουν 56 και τώρα είμαι 61 και χθες εκλεισα την 12η εβδομάδα !

μου φαίνονται πολλά ειδικά όταν πήρα τα 4 δν έτρωγα βλακείες ..ούτε γλυκα ! Γτ το στομάχι μ ήταν χάλια..

μετα που πήρα εξτρα 1 είχα αρχίσει να τρώω βλακείες και γλυκα και το έχω απορία ..

παιρνω προγεστερονη ξέρετε αν παίζει ρόλο;

Χθες ζυγίστηκα πάντως και έχω μείνει εκεί δν πήρα άλλο ..προσπαθώ να τρώω σωστά όμως επειδή είναι έτσι το στομάχι μου τρώω φρυγανιές ψωμι υδατάνθρακα μόνο αυτά με ανακουφίζουν ώρες ώρες. ! Κ το παγωτο όσο και να ακούγεται αστειο μόνο αυτό μου κάθεται στο στομάχι ενώ προσπαθώ να το αποφύγω..βλέπω εσάς που λέτε πήρα 1μισι 2 και λέω κτι κάνω λάθος χαχα..

Το έχω ακούσει και εγώ για την προγεστερόνη αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει! Και εγώ έπαιρνα την σταμάτησα πριν μια εβδομάδα... Πάντως μην στεναχωριέσαι πολύ πιθανό να είναι έξτρα βάρος από πρήξιμο και κατακράτηση υγρών. Το παγωτό και μένα με βοηθούσε πολύ αλλά πλέον μου φέρνει αηδία, βασικά έχω μονίμως μια πικρή γεύση στο στόμα μου και ότι και να φάω το τρώω με το ζόρι μόνο και μόνο για να σταματήσω την αναγουλα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Μαρία.Μ είπε:

Έχεις δίκιο! Πριν μείνω έγκυος έκανα διατροφή γιατί λόγω ανεργίας και καθιστικής ζωής πήρα πολλά κιλά... Τα έχασα όλα πολύ γρήγορα και χωρίς να ζοριστω ιδιαίτερα και αυτό είναι που με νευριάζει και απορώ γιατί δεν το κάνω και τώρα..! Ξεκίνησα ήδη από σήμερα να κόβω τα πολλά χαζά που έτρωγα και ελπίζω να έχω καλό αποτέλεσμα.

Το έχω ακούσει και εγώ για την προγεστερόνη αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει! Και εγώ έπαιρνα την σταμάτησα πριν μια εβδομάδα... Πάντως μην στεναχωριέσαι πολύ πιθανό να είναι έξτρα βάρος από πρήξιμο και κατακράτηση υγρών. Το παγωτό και μένα με βοηθούσε πολύ αλλά πλέον μου φέρνει αηδία, βασικά έχω μονίμως μια πικρή γεύση στο στόμα μου και ότι και να φάω το τρώω με το ζόρι μόνο και μόνο για να σταματήσω την αναγουλα.

Σε καταλαβαίνω ! Την είχα πολύ καιρό αυτή την πικρή γεύση και ήμουν μόνιμα με τσίχλες φράουλα ! Τπτ άλλο δν με βοηθούσε !

τωρα έχω όλα τ αλλά εκτός απ την Ξινή γεύση ..

βρε τι τραβάμε ..τι να πω ζω με την ελπίδα ότι θα γίνω κ εγώ αυτή η Λαμπερή ευτυχισμένη εγγουλα σαν μερικές που βλέπω ..

Να σας ρωτήσω κτι άλλο; Εμένα τα μαλλιά μου έχουν γίνει πολύ ξηρά και έχω γεμίσει και σπυράκια ! Χαχα όλα τέλεια .. εσείς με αυτό το θέμα πως είστε ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...