Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Έγκυος ή όχι;


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, καλή Παναγιά με υγεία σε όλους και εύχομαι η ευχή σας να κρατήσετε το θαύμα σας στα χέρια σας να πραγματοποιηθεί σύντομα. 
έχω πολυκυστικές και είναι ο πρώτος μήνα glucophase. Ένιωσα την ωορρηξία μου πριν αρκετές μέρες και ήρθα σε επαφή 1 φορά με τον σύντροφο μου. Έχω άστατο κύκλο τελευταίοι μήνες:28-37-33 παλιότερα έφτανα μέχρι 43. 
Σημερα είναι η 42η μέρα μου χωρίς περίοδο. 
Είχα πάρα πολλά υγρά σαν νερό, πρήξιμο στο στήθος, πονάκια χαμηλά πριν 2 μέρες οπου μειώθηκαν αισθητά και εχθές στο σκούπισμα καφέ που σταμάτησαν. Δεν γνωρίζω αν έχω καθυστέρηση βάση του κύκλου μου όμως σήμερα έκανα ένα τεστ. 
Στην αρχή έβγαλε μόνο την οριζόντια γραμμή (clear blue) και εγω νόμιζα ότι έκαναν πουλάκια τα μάτια μου και έβλεπα μια παααααααρα πολύ άχνη γραμμή κάθετη. Μετά από 20’ ξεκίνησε να γίνεται έντονη και τώρα φαίνεται αρκετά. Γνωρίζω ότι μετά από 10’ δεν πρέπει να κοιτάμε το αποτέλεσμα αλλά συνέβει σε καμία αυτό και να ήταν έγκυος; Λέτε η Παναγία να έκανε το θαύμα της σήμερα για εμάς που προσπαθούμε χρόνια; 
Συγνώμη για την μέρα και το μεγάλο κείμενο! Και ευχαριστω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Katerina96 είπε:

Θέλεις να βάλεις φώτο στο προφίλ σου  το τεστ για να σε βοηθησουμε; εύχομαι να είσαι έγκυος. Καλή Παναγιά 

Νομίζω πως έβαλα στο προφίλ μου δεν γνωρίζω πως γίνεται! :/ 

Link to comment
Share on other sites

On 15/8/2022 at 12:38 ΜΜ, faithandlove είπε:

Καλησπέρα σας, καλή Παναγιά με υγεία σε όλους και εύχομαι η ευχή σας να κρατήσετε το θαύμα σας στα χέρια σας να πραγματοποιηθεί σύντομα. 
έχω πολυκυστικές και είναι ο πρώτος μήνα glucophase. Ένιωσα την ωορρηξία μου πριν αρκετές μέρες και ήρθα σε επαφή 1 φορά με τον σύντροφο μου. Έχω άστατο κύκλο τελευταίοι μήνες:28-37-33 παλιότερα έφτανα μέχρι 43. 
Σημερα είναι η 42η μέρα μου χωρίς περίοδο. 
Είχα πάρα πολλά υγρά σαν νερό, πρήξιμο στο στήθος, πονάκια χαμηλά πριν 2 μέρες οπου μειώθηκαν αισθητά και εχθές στο σκούπισμα καφέ που σταμάτησαν. Δεν γνωρίζω αν έχω καθυστέρηση βάση του κύκλου μου όμως σήμερα έκανα ένα τεστ. 
Στην αρχή έβγαλε μόνο την οριζόντια γραμμή (clear blue) και εγω νόμιζα ότι έκαναν πουλάκια τα μάτια μου και έβλεπα μια παααααααρα πολύ άχνη γραμμή κάθετη. Μετά από 20’ ξεκίνησε να γίνεται έντονη και τώρα φαίνεται αρκετά. Γνωρίζω ότι μετά από 10’ δεν πρέπει να κοιτάμε το αποτέλεσμα αλλά συνέβει σε καμία αυτό και να ήταν έγκυος; Λέτε η Παναγία να έκανε το θαύμα της σήμερα για εμάς που προσπαθούμε χρόνια; 
Συγνώμη για την μέρα και το μεγάλο κείμενο! Και ευχαριστω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. 

Αν κ ειναι πολυ εντονη η γραμμη του θετικου καλυτερα παρε αλλη μαρκα γιατι εχω διαβασει εδω στο φορουμ οτι βγαινει θετικο ενω δεν ειναι αρκετες φορες.ευχομαι το αποτελεσμα που θελεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Jamie είπε:

Αν κ ειναι πολυ εντονη η γραμμη του θετικου καλυτερα παρε αλλη μαρκα γιατι εχω διαβασει εδω στο φορουμ οτι βγαινει θετικο ενω δεν ειναι αρκετες φορες.ευχομαι το αποτελεσμα που θελεις!

Καλησπέρα κορίτσι μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω ειλικρινά.. αλλά πήγαινε πάρε άλλο τεστ.. μακριά από αυτό.. Πάντα βγαίνει θετικό και είναι λάθος..Την πάτησα με το συγκεκριμένο δυο τρεις φορές.Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι έγκυος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 8/15/2022 at 12:38 PM, faithandlove said:

Καλησπέρα σας, καλή Παναγιά με υγεία σε όλους και εύχομαι η ευχή σας να κρατήσετε το θαύμα σας στα χέρια σας να πραγματοποιηθεί σύντομα. 
έχω πολυκυστικές και είναι ο πρώτος μήνα glucophase. Ένιωσα την ωορρηξία μου πριν αρκετές μέρες και ήρθα σε επαφή 1 φορά με τον σύντροφο μου. Έχω άστατο κύκλο τελευταίοι μήνες:28-37-33 παλιότερα έφτανα μέχρι 43. 
Σημερα είναι η 42η μέρα μου χωρίς περίοδο. 
Είχα πάρα πολλά υγρά σαν νερό, πρήξιμο στο στήθος, πονάκια χαμηλά πριν 2 μέρες οπου μειώθηκαν αισθητά και εχθές στο σκούπισμα καφέ που σταμάτησαν. Δεν γνωρίζω αν έχω καθυστέρηση βάση του κύκλου μου όμως σήμερα έκανα ένα τεστ. 
Στην αρχή έβγαλε μόνο την οριζόντια γραμμή (clear blue) και εγω νόμιζα ότι έκαναν πουλάκια τα μάτια μου και έβλεπα μια παααααααρα πολύ άχνη γραμμή κάθετη. Μετά από 20’ ξεκίνησε να γίνεται έντονη και τώρα φαίνεται αρκετά. Γνωρίζω ότι μετά από 10’ δεν πρέπει να κοιτάμε το αποτέλεσμα αλλά συνέβει σε καμία αυτό και να ήταν έγκυος; Λέτε η Παναγία να έκανε το θαύμα της σήμερα για εμάς που προσπαθούμε χρόνια; 
Συγνώμη για την μέρα και το μεγάλο κείμενο! Και ευχαριστω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Τι έγινε πήρες τελικά άλλο τεστ; Γιατί δεν κανείς καλύτερα μια χοριακή ναι είσαι απόλυτα σίγουρη. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια καλημέρα σας! Συγνώμη για την τόσο καθυστερημένη απάντηση απλά αδιαθετησα τότε και η ψυχολογία μου ήταν πεσμένη. Σας ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις. 
Τώρα πάλι είμαι στην αναμονή καθώς εχθές το πρωί είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα και τελικά δεν αδιαθετησα ποτέ. Επίσης δεν έχω πόνους περιόδου μόνο πρησμένο στήθος που πονάει. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...