Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Κλινική γένεσις Θεσσαλονίκη


Fwteini.P

Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες :wub:
Υπάρχει κάποια μανούλα, που γέννησε στην κλινική γένεσις στην θεσσαλονική, γενικότερα σαν κλίμα πώς ήταν και τι κόστος υπάρχει;;; Επίσης τι πρέπει να πάρω στην τσάντα μαιευτηρίου για την κλινική, γνωρίζω ότι δεν χρειάζονται πολλά σε σχέση με τα δημόσια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Fwteini.P είπε:

Καλησπέρα μανούλες :wub:
Υπάρχει κάποια μανούλα, που γέννησε στην κλινική γένεσις στην θεσσαλονική, γενικότερα σαν κλίμα πώς ήταν και τι κόστος υπάρχει;;; Επίσης τι πρέπει να πάρω στην τσάντα μαιευτηρίου για την κλινική, γνωρίζω ότι δεν χρειάζονται πολλά σε σχέση με τα δημόσια

Kalispera.Den genisa akoma alla se 3 evdomades gennaw ekei.Exw kanei eksetaseis ekei kai einai para poli kali kliniki alla sti genna den kserw pos tha einai.tin pemti tha ksanapaw na kanw kardiotokografima ekei.to kostos einai analoga ti domatio tha parete kai oxi mono.An mpeite sti selida exei timokatalogo episis kaI lista ti prepei na exete mazi sas.egw tin valitsa mou tin exw etoimi.Eseis se poia evdomada eistai;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά κι από μένα!  Κι εγώ εκεί θα γεννήσω. Θα πάω Τετάρτη στο σεμινάριο που κάνουν 5-7 το απόγευμα. Η κουμπάρα μου γέννησε εκεί δύο φορές και γενικά ήταν πολύ ευχαριστημένη. Για τη βαλίτσα μου είπαν για το μωρό μόνο φόρμακι εξόδου. Από εκεί κ πέρα τα προσωπικά σου. Κι εγώ αυτή τη βδομάδα λέω να την ετοιμάσω σιγά σιγά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fili είπε:

Γειά κι από μένα!  Κι εγώ εκεί θα γεννήσω. Θα πάω Τετάρτη στο σεμινάριο που κάνουν 5-7 το απόγευμα. Η κουμπάρα μου γέννησε εκεί δύο φορές και γενικά ήταν πολύ ευχαριστημένη. Για τη βαλίτσα μου είπαν για το μωρό μόνο φόρμακι εξόδου. Από εκεί κ πέρα τα προσωπικά σου. Κι εγώ αυτή τη βδομάδα λέω να την ετοιμάσω σιγά σιγά 

Se poia evdomada eistai an epitrepetai;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 27/8/2022 at 10:50 ΜΜ, Simona είπε:

Kalispera.Den genisa akoma alla se 3 evdomades gennaw ekei.Exw kanei eksetaseis ekei kai einai para poli kali kliniki alla sti genna den kserw pos tha einai.tin pemti tha ksanapaw na kanw kardiotokografima ekei.to kostos einai analoga ti domatio tha parete kai oxi mono.An mpeite sti selida exei timokatalogo episis kaI lista ti prepei na exete mazi sas.egw tin valitsa mou tin exw etoimi.Eseis se poia evdomada eistai;

Με το καλό να έρθει το θαυματάκι σας ❤️ 

Είμαι στην 20η εβδομάδα :wub:ξεγεννάει ο γιατρός μας εκεί, θα ήθελα να έχω μία πρώτη επαφή με την κλινική 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...