Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Δανεικά ωάρια


Mado10

Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι και καινουρια εδώ και θα ήθελα να διαβάσω για την εμπειρία του να κανεις παιδί με δωρεά ωαρίων, είμαι 40 χρόνων και έχω διαγνωστεί με πρόωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια εδώ και καιρό βέβαια. Έκανα τον προηγούμενο Δεκέμβριο μια προσπάθεια με ivf, είχα 3 ωάρια τα 2 γονιμοποιήθηκαν αλλά δεν προέκυψε εγκυμοσύνη. Έχω πάει σε 3 γιατρούς και όλοι μου λένε να σκεφτώ την εναλλακτική λύση με τα δανεικά. Υπήρξα αρκετά αρνητική στην αρχή, τελευταία έχω αλλάξει γνώμη αλλά θα ήθελα πολυ να μου πει κάποιος που το έχει ζήσει αυτό πως το βιώνει.  Πως νιώθει μια γυναίκα που έχει γεννήσει με αυτό το τρόπο; Έχει αμφιβολίες η όλα αυτά εξαφανίζονται μόλις κράτησε το παιδί στην αγκαλιά της; 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Theodo είπε:

Καλησπέρα, είμαι και καινουρια εδώ και θα ήθελα να διαβάσω για την εμπειρία του να κανεις παιδί με δωρεά ωαρίων, είμαι 40 χρόνων και έχω διαγνωστεί με πρόωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια εδώ και καιρό βέβαια. Έκανα τον προηγούμενο Δεκέμβριο μια προσπάθεια με ivf, είχα 3 ωάρια τα 2 γονιμοποιήθηκαν αλλά δεν προέκυψε εγκυμοσύνη. Έχω πάει σε 3 γιατρούς και όλοι μου λένε να σκεφτώ την εναλλακτική λύση με τα δανεικά. Υπήρξα αρκετά αρνητική στην αρχή, τελευταία έχω αλλάξει γνώμη αλλά θα ήθελα πολυ να μου πει κάποιος που το έχει ζήσει αυτό πως το βιώνει.  Πως νιώθει μια γυναίκα που έχει γεννήσει με αυτό το τρόπο; Έχει αμφιβολίες η όλα αυτά εξαφανίζονται μόλις κράτησε το παιδί στην αγκαλιά της; 

 

Καλησπέρα κορίτσι μου κ καλώς ήρθες στο forum...έτυχε να δω την δημοσίευση σου...εγώ δεν έχω εμπειρία σχετικά με τα δανεικά αλλά υπάρχει θέμα ανοικτό με κορίτσια που σίγουρα θα σε βοηθήσουν..στο ανέβασα παραπανω...πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pagor said:

Καλησπέρα κορίτσι μου κ καλώς ήρθες στο forum...έτυχε να δω την δημοσίευση σου...εγώ δεν έχω εμπειρία σχετικά με τα δανεικά αλλά υπάρχει θέμα ανοικτό με κορίτσια που σίγουρα θα σε βοηθήσουν..στο ανέβασα παραπανω...πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Το βρήκα το θέμα και έγραψα και εκεί! Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω και πως λειτουργεί το forum.. ευχαριστώ και πάλι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...