Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μικρός κύκλος περιόδου


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια..να σας κάνω μια απλή ερώτηση σε κύκλο 22-24 ημερών πότε πιστεύετε είναι οι ιδανικές μέρες για να συλλαβεις μωρό? Γνωρίζει καμιά κοπέλα που να έχει και αυτή μικρό κύκλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσι μου!εγώ είχα κύκλο 21-25 ημέρες και συνελαβαε δύο επαφές την 9η και την 11η ημέρα..είχα γενικά τελευταία μικρό και άστατο κύκλο μέχρι και στις 17 ημέρες ειχε τύχει να αδιαθετήσω..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Χριστινουλα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..να σας κάνω μια απλή ερώτηση σε κύκλο 22-24 ημερών πότε πιστεύετε είναι οι ιδανικές μέρες για να συλλαβεις μωρό? Γνωρίζει καμιά κοπέλα που να έχει και αυτή μικρό κύκλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

6η-12η μερα του κυκλου θεωρω

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Matina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!εγώ είχα κύκλο 21-25 ημέρες και συνελαβαε δύο επαφές την 9η και την 11η ημέρα..είχα γενικά τελευταία μικρό και άστατο κύκλο μέχρι και στις 17 ημέρες ειχε τύχει να αδιαθετήσω..

Καταλαβαίνω και εμένα είναι λίγο περίεργος αλλά περίπου αυτές τις μέρες είναι, τέσπα σε ευχαριστώ πολύ 

13 ώρες πρίν, vikib είπε:

6η-12η μερα του κυκλου θεωρω

Οκκ σε ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Χριστινουλα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..να σας κάνω μια απλή ερώτηση σε κύκλο 22-24 ημερών πότε πιστεύετε είναι οι ιδανικές μέρες για να συλλαβεις μωρό? Γνωρίζει καμιά κοπέλα που να έχει και αυτή μικρό κύκλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Καλησπέρα. Δεν έχει καμία σημασία τι θα σου πούμε εμείς. Επιβεβαίωσε το με τεστ ωορρηξίας ή με επίσκεψη στο γυναικολόγο για να σου πει ποτέ έχεις ωορρηξία αν θες να γίνει στοχευμένα! Καλή επιτυχία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
On 30/9/2022 at 9:17 ΜΜ, Χριστινουλα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..να σας κάνω μια απλή ερώτηση σε κύκλο 22-24 ημερών πότε πιστεύετε είναι οι ιδανικές μέρες για να συλλαβεις μωρό? Γνωρίζει καμιά κοπέλα που να έχει και αυτή μικρό κύκλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Ελπίζω μέχρι τώρα να  έχουν αποδώσει οι προσπάθειες, ίδιο κύκλο στη 1η εγκυμοσυνη  8η με 11η

Εμενα ήταν  Ακριβώς την 10η μέρα . 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...