Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

"ΜΙΑ ΕΥΧΗ"...σ ένα νέο μικρό πλασματάκι από την...


Recommended Posts

female

τη μαμά του!!!

"Δε ξέρω από που έρχεσαι δε μοιάζεις με κανένα

μα πάντοτε περίμενα με πίστη πως θα ρθεις.

Μια θάλασσα περπάτησες για μένα και για σένα

τα κύματα ησύχασες μαζί μου να ενωθείς.

Δεν είσαι από δω είσαι από άγνωστα μέρη

σ έχει στείλει ένα αστέρι να με νοιώθεις και να μ αγαπάς

μια προσευχή μια ευχή σ ένα αστέρι

που κανένας δε ξέρει σ έχει φέρει για να μ αγαπάς!

Τίποτα δε φοβάμαι πια σφιχτά κλείνω τα μάτια

σ αφήνω να με οδηγείς σ άγνωστα μονοπάτια.

Εσύ είσαι μόνο που μπορείς να μπαίνεις στη σιωπή μου

ν ακούς τη κάθε σκέψη μου πριν να στη πει η φωνή μου!!!"

Ελευθερία και Στέφανε θερμά συγχαρητήρια!!!!

με το καλό το νέο σας μωράκι!!!! όλα να πάνε καλά μέσα απ τη καρδιά μου τώρα που τη ζωή σας γεμίζει γι ακόμα μια φορά η απόλυτη αγάπη!!!!

Αγαπημένε μου Μάνο θα σαι άξιος και δυνατός να τ αποκτήσεις μόνος όλα στη ζωή σου....

όλα εκτός από ένα....

το πολυτιμότερο, το σύμμαχο, το στήριγμά σου για πάντα

αυτό θα στο χαρίσει η μαμά σου σε λίγους μήνες!

Η σκέψη μου σε σας

Άννα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλο να υποδεχτείτε το καινούριο μέλος της οικογένεια σας .

Αννούλα μας συγκίνησες για ακόμη μια φόρα.

Ελευθερία μου ότι καλύτερο, σου εύχομαι μια υπέροχη και ήρεμη εγκυμοσύνη απόλαυσε την κάθε της στιγμή γιατί παίρνει γρήγορα 


hP94p3.png

hoN6p3.png

tgY6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ελευθερια μου με το καλο να υποδεχτειτε το θαυματακι σας! να εχεις μια τελειομηνη υπεροχη εγκυμοσυνη!

ποσο ζηλευωωωωωωωωωωωωω (με την καλη την εννοια :D)

αντε θα γεννησεις και ωραια εποχη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολλά συγχαρητήρια Ελευθερία, που πήρατε την απόφαση να χαρίσετε το καλύτερο δώρο στο αγοράκι σας, θα είναι όλα υπέροχα, καλή διαδρομή, με το καλό να έρθει το μωράκι σας να γεμίσει η αγκαλιά σας με ένα μικράκι και πάλι, δε θα ξέρεις που να τη βάλεις τόση αγάπη......με το καλό!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα ομορφο ταξίδι ξεκινα...

Μια καινουρια ζωούλα σε λιγο καιρό κοντά σας..

Μανωλιο ετοιμάσου έρχεται η καλύτερη παρέα!!!!

Ελέ μου να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη, 2 γλυκά ματάκια θα σε κοιτάζουν σύντομα και θα σου χαμογελουν...

(Μεταξύ μας...κορη μου μυριζει!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ελευθερία μου συγχαρητηρια!!!!

να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να υποδεχθει ο Μάνος σου το αδερφάκι του!!!!!!!

(Άννα όταν με το καλό μείνω έγκυος, θέλω κι εγώ ανακοίνωση!!! μα τι ωραία που γράφεις βρε παιδί μου!)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις υπέροχες ευχές.

Αννούλα είσαι πολύ σημαντικό πρόσωπο για μένα, οι ανακοινώσεις που κάνεις άλλαξαν και θα αλλάξουν στην ζωή μου και ο τρόπος σου είναι τόσο μοναδικός και ξεχωριστός που με έκανες και βούρκωσα από αγάπη για το νέο μου πλασματάκι...


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε πατριωτακι το σκαρωσες το θαυματακι ε;;;;;; μπραβο σου κοπελα μου, με το καλο να χαρειτε το μικρο σας πλασματακι!!!!!!!!!!!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη, να τη χαρεις οπως χαρηκες και την πρωτη σου εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μανολιο ερχεται ο/η αδελφος/η σου, ετοιμασου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Σνιφ κλαψ κλουψ!!!! Κι εγώ συγκινήθηκα!!!! Τι όμορφα νέα Ελευθερίτσα μου!!! Τις καλύτερες ευχές μου κοπέλα μου!!! Με το καλό να έρθει το δεύτερο αγγελουδάκι σου! Θα τρελαθείς να με θυμηθείς!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ελευθεριτσα μου οτι καλυτερο σου ευχομαι!!!!!χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου.......:Dνα εχεις μια καλη εγκυμοσυνη....και μια πολλη καλη και ανωδυνη γεννα.....!!!!!ποποποο χαρουλες που θα κανει το Μανωλιο.......φιλια πολλα στην κοιλιτσα......;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...