Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

"ΜΙΑ ΕΥΧΗ"...σ ένα νέο μικρό πλασματάκι από την...


Recommended Posts

843242xwxp2ao4p7.gif

Αχ τι όμορφα νέα είναι αυτά?

Ελευθερίτσα μου με το καλό να έρθει το μωράκι σας κοπέλα μου!!

Χάρηκα πάρα πολύ όταν μπήκα και είδα τα ευχάριστα!

Να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις ένα γερό νινάκι σε λίγους μήνες στην αγκαλιά σου!

Άντε κορίτσια γρήγορα να ακούσουμε κι άλλα ευχάριστα!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελευθερία μου σ ευχαριστώ πολύ!!! το μικρό μας το μωράκι θα ναι από δω και πέρα στη καρδιά μας όπως όλα τα αυγουστομωράκια και μη! έχει ήδη κι αυτό τη θέση του στη "μεγάλη οικογένειά μας!!!"

(Σοφάκι σεπτεμβριανό ξεκίνα το μπεμπέ και θα βρω κανα παραθυράκι σου συμβόλαιό μου να σου τη φτιάξω την ανακοίνωση!!!)

Link to comment
Share on other sites

Είναι τα μόνα λόγια που θα μπορούσαν να ταιριάξουν τόσο όμορφα σε ένα τόσο υπέροχα όμορφο νέο.Βρε κορίτσια αλήθεια σας λέω δάκρυσα!!!

Ελευθεριτσά η επόμενη χρονιά θα είναι υπέροχη για εσάς γιατί ένας ακόμα άγγελος θα γεμίσει με φωνούλες και γελάκια το σπιτικό σας!!!!!Ζήσε την πραγματική ευτυχία για ακόμη μία φορά και απολαυσέ το!!!!!!Τελίκα τα όμορφα όνειρα γίνονται πραγματικότητά όχι μία αλλά δύο και καμιά φορά τρείς και παραπάνω φορές!!!!!Καλώς ήρθε το νέο μωράκι της φιλενάδα μας στην "οικογένεια" των Αυγουστιάτικων φεγγαριών που έκανα την ζωή μας υπέροχη!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ήρθα αργά το βράδυ στην αθήνα για δουλειά και μόλις τώρα μπήκα και είδα αυτά τα υπέροχα νέα

ελευθερία μου με το καλό το νεό μωράκι, σου εύχομαι ότι καλύτερο για σένα, την οικογένειά σου, το μάνο σου που σύντομα θα αποκτήσει τον/την αδερφούλη/λα του, και να κυλήσουν γρήγορα γρήγορα οι μήνες για να κρατήσεις το μωρούλι σου αγκαλιά

άννα, πολύ όμορφη η νέα εξαγγελία, ο τίτλος σου ανήκει, άντε βρε μας συγκίνησες πάλι

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...