Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2023


Evi!

Recommended Posts

On 2/1/2023 at 6:44 ΜΜ, Avocatto είπε:

 

Καλησπέρα κ καλή χρόνια να έχουμε!!

Δεν μου είπε κάτι για ένεση,γιατί ακριβώς είναι αυτή;

πηγα στο νοσοκομείο την επόμενη μέρα από όταν μου ήρθε αίμα τη πρώτη φορά..έπειτα μου είπε να περιμένω να δούμε στο επόμενο ραντεβού αν τελικά μεγάλωσε ή έχουμε μια παλινδρομη κύηση.όσο για τον πόνο μου σύστησε ντεπόν ή παναντολ.Τετάρτη έχουμε ραντεβου..

Δυστυχώς δεν ήταν καλά τα νέα κορίτσια..παλινδρομη κύηση.Δόξα το θεό αποφύγαμε την απόξεση γιατί όσο να πεις είναι μια μικρή επεμβαση.Όπως κ να έχει προχωράμε.Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου σε όλες σας μόνο τα καλύτερα κ να έχετε ότι αγαπάτε με υγεία πάνω από όλα!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Maria Ad είπε:

Κοριτσια καλη χρονιά να έχουμε με υγεία πανω απ όλα! Ειχα μερες να μπω να δω τα νεα σας, μ επιασαν τα ψυχολογικα μου... 

Κοπελα μου ειδα οτι εγραψες θα πήγαινες γιατρό. Πηγες τελικά?? Τι έγινε?? Ευχομαι να ειναι ολα καλα... 

Κοριτσι μου χρονια πολλα κ καλή χρονιά! Εισαι ήδη 10η βδομαδα, οπότε σιγα σιγα πιστεύω θα τα δεις αυτα να υποχωρούν. Μια χαρα θα τα πανε τα διδυμακια σου ειμαι σίγουρη! Υπομονή το ξερω δύσκολη η ξαπλα γιατί το μυαλό τρέχει κιολας, αλλα θα περασει κ αυτο το στάδιο! 

Τελεια νεα! Ολα καλα με το μικρούλι σας! Κ το νιπτ μια χαρα θα βγει!

Εμενα μου εχει σπάσει λιγο τα νευρα ο δικος μου γιατί μ εχει κουρασει, σκέφτεται ολη την ωρα το φύλο, θελει αγορι γιατι νομιζει θα γίνει ο 2ος Μέσι της μπάλας. Του ειπα οτι μπορει να ειναι κοριτσι απο την αυχενικη. Του αρεσε φυσικά, αλλα γυρισε κ μου ειπε ε τοτε στα καπακια κ αλλο παιδι... 😕Κ τα ορμονικα μου δεν ειναι καλα! Ενω εμενα πραγματικα δεν με νοιαζει. Καμια ιδεα για να μην τον σκοτώσω???!! 

Χαχαχ, πέθανα στο γέλιο με την περιγραφή σου. Από ότι κατάλαβα, έτσι κι αλλιώς, οι περισσότερες, ακόμα και χωρίς λόγο, θέλουμε να τους σκοτώσουμε! Οπότε, μην αγχώνεσαι ένα συμπτωμα είναι κι αυτό χάχα. Ο δικός μου λέει ότι αυτή η αγωνία είναι από τις ωραιότερες και δεν θέλει να τελειώσει. Την έχει ακούσει τελείως ο χαζομπαμπας 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geogi είπε:

Χαχαχ, πέθανα στο γέλιο με την περιγραφή σου. Από ότι κατάλαβα, έτσι κι αλλιώς, οι περισσότερες, ακόμα και χωρίς λόγο, θέλουμε να τους σκοτώσουμε! Οπότε, μην αγχώνεσαι ένα συμπτωμα είναι κι αυτό χάχα. Ο δικός μου λέει ότι αυτή η αγωνία είναι από τις ωραιότερες και δεν θέλει να τελειώσει. Την έχει ακούσει τελείως ο χαζομπαμπας 

Εμένα συνέχεια έλεγε να είναι γερό και να κατουράει όρθιο

Σήμερα το είδαμε κιόλας, ένα πουλάκι 4 χιλιοστά, και από πάνω το χεράκι 

Το άλλο χεράκι μας μουτζωσε. 14+3 σήμερα. Δε ρωτάω περισσότερα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Avocatto είπε:

Δυστυχώς δεν ήταν καλά τα νέα κορίτσια..παλινδρομη κύηση.Δόξα το θεό αποφύγαμε την απόξεση γιατί όσο να πεις είναι μια μικρή επεμβαση.Όπως κ να έχει προχωράμε.Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου σε όλες σας μόνο τα καλύτερα κ να έχετε ότι αγαπάτε με υγεία πάνω από όλα!

Κοριτσι μου ,κουραγιο και δυναμη σου ευχομαι ... και συντομα να εχεις ευχαριστα νεακια .. να ειστε γεροι κι αγαπημενοι με τον αντρα σου και συντομα θα ερθει ενα μπεμπακι ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, mariaalexiou είπε:

Εμένα συνέχεια έλεγε να είναι γερό και να κατουράει όρθιο

Σήμερα το είδαμε κιόλας, ένα πουλάκι 4 χιλιοστά, και από πάνω το χεράκι 

Το άλλο χεράκι μας μουτζωσε. 14+3 σήμερα. Δε ρωτάω περισσότερα 

Με το καλό το αγοράκι σας :x

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; είδε ο γιατρός σε καμία από τις εγκυμοσύνες σας υψηλή αντίσταση στις μητριαιες αρτηρίες; η αριστερή μου μόνο έχει και μου είπε να ανεβάσω τη δόση του σαλοσπιρ που έπαιρνα έτσι κι αλλιώς και να περιορίσω το αλάτι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Geogi είπε:

Χαχαχ, πέθανα στο γέλιο με την περιγραφή σου. Από ότι κατάλαβα, έτσι κι αλλιώς, οι περισσότερες, ακόμα και χωρίς λόγο, θέλουμε να τους σκοτώσουμε! Οπότε, μην αγχώνεσαι ένα συμπτωμα είναι κι αυτό χάχα. Ο δικός μου λέει ότι αυτή η αγωνία είναι από τις ωραιότερες και δεν θέλει να τελειώσει. Την έχει ακούσει τελείως ο χαζομπαμπας 

Τι ωραια που δεν εχει τετοια προτίμηση! Τι να πω ελπιζω να επιβιωσουμε ολοι μεχρι τελους οσο πιο ανώδυνα γινεται...😂

11 ώρες πρίν, mariaalexiou είπε:

Εμένα συνέχεια έλεγε να είναι γερό και να κατουράει όρθιο

Σήμερα το είδαμε κιόλας, ένα πουλάκι 4 χιλιοστά, και από πάνω το χεράκι 

Το άλλο χεράκι μας μουτζωσε. 14+3 σήμερα. Δε ρωτάω περισσότερα 

Να το χαιρεστε το αγόρι σας με το καλο!!! 

20 ώρες πρίν, Avocatto είπε:

Δυστυχώς δεν ήταν καλά τα νέα κορίτσια..παλινδρομη κύηση.Δόξα το θεό αποφύγαμε την απόξεση γιατί όσο να πεις είναι μια μικρή επεμβαση.Όπως κ να έχει προχωράμε.Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου σε όλες σας μόνο τα καλύτερα κ να έχετε ότι αγαπάτε με υγεία πάνω από όλα!

Κοριτσι μου λυπάμαι πολυ.Κουραγιο σ ευχομαι!! συμβαίνει σε μεγαλο ποσοστό δυστυχώς...Ευχομαι να ειστε υγιείς κ το μωρακι να ερθει συντομα ή όποτε το επιθυμείτε!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και του χρόνου. Εγω γιορτάζω σήμερα!! Εχτές κάναμε αυχενική όλα καλά το μωράκι αυτός είπε μάλλον αγόρι ενώ ο γυναικολογος είχε πει για κορίτσι. Εμένα δεν με πειράζει όμως και ο δικός μου άντρας το πρώτο το θέλει αγόρι αφού με το είπε αγόρι τρέξανε δάκρυα από τα μάτια του! Το μόνο που μας είπε είναι να ξεκινήσω Σαλοσπίρ των 160 προληπτικά για προεκλαμψία γιατί κάτι είπε για την αριστερή ότι δεν δίνει τόσο αίμα στο μωρό 

πρίν από 54 λεπτά , Geogi είπε:

Με το καλό το αγοράκι σας :x

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; είδε ο γιατρός σε καμία από τις εγκυμοσύνες σας υψηλή αντίσταση στις μητριαιες αρτηρίες; η αριστερή μου μόνο έχει και μου είπε να ανεβάσω τη δόση του σαλοσπιρ που έπαιρνα έτσι κι αλλιώς και να περιορίσω το αλάτι. 

Και μένα κάτι είπε για την αριστερή ότι δεν δίνει τόσο αίμα στο μωρό 

για αυτό μου είπε να ξεκινήσω Σαλοσπίρ προληπτικά για προεκλαμψία 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, foza είπε:

Καλημερα κοριτσια και του χρόνου. Εγω γιορτάζω σήμερα!! Εχτές κάναμε αυχενική όλα καλά το μωράκι αυτός είπε μάλλον αγόρι ενώ ο γυναικολογος είχε πει για κορίτσι. Εμένα δεν με πειράζει όμως και ο δικός μου άντρας το πρώτο το θέλει αγόρι αφού με το είπε αγόρι τρέξανε δάκρυα από τα μάτια του! Το μόνο που μας είπε είναι να ξεκινήσω Σαλοσπίρ των 160 προληπτικά για προεκλαμψία γιατί κάτι είπε για την αριστερή ότι δεν δίνει τόσο αίμα στο μωρό 

Και μένα κάτι είπε για την αριστερή ότι δεν δίνει τόσο αίμα στο μωρό 

για αυτό μου είπε να ξεκινήσω Σαλοσπίρ προληπτικά για προεκλαμψία 

 

@fozaχρόνια σου πολλά λοιπόν, με το καλό το αγοράκι σας (μάλλον)

Γερό να είναι 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, foza είπε:

Καλημερα κοριτσια και του χρόνου. Εγω γιορτάζω σήμερα!! Εχτές κάναμε αυχενική όλα καλά το μωράκι αυτός είπε μάλλον αγόρι ενώ ο γυναικολογος είχε πει για κορίτσι. Εμένα δεν με πειράζει όμως και ο δικός μου άντρας το πρώτο το θέλει αγόρι αφού με το είπε αγόρι τρέξανε δάκρυα από τα μάτια του! Το μόνο που μας είπε είναι να ξεκινήσω Σαλοσπίρ των 160 προληπτικά για προεκλαμψία γιατί κάτι είπε για την αριστερή ότι δεν δίνει τόσο αίμα στο μωρό 

Και μένα κάτι είπε για την αριστερή ότι δεν δίνει τόσο αίμα στο μωρό 

για αυτό μου είπε να ξεκινήσω Σαλοσπίρ προληπτικά για προεκλαμψία 

Μπράβο για το μικρούλι σας! Πάντα να είναι γερό!

Ο δικός μου εντάξει, εννοείται ότι κι αυτός είχε προτίμηση, του αρέσουν πολύ τα κοριτσάκια, απλά επειδή περάσαμε λίγο δύσκολα, τώρα πια δεν τον πολύ ενδιαφέρει. 

Εγώ έπαιρνα ήδη αντιπηκτικη αγωγή απλώς μου την αύξησε λίγο. Αγχώθηκα λιγάκι, τι έλεγε στο αποτέλεσμα της αυχενικής για την μητριαια; εμένα ήταν 1,88 η μέση τιμή. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, foza είπε:

Καλημερα κοριτσια και του χρόνου. Εγω γιορτάζω σήμερα!! Εχτές κάναμε αυχενική όλα καλά το μωράκι αυτός είπε μάλλον αγόρι ενώ ο γυναικολογος είχε πει για κορίτσι. Εμένα δεν με πειράζει όμως και ο δικός μου άντρας το πρώτο το θέλει αγόρι αφού με το είπε αγόρι τρέξανε δάκρυα από τα μάτια του! Το μόνο που μας είπε είναι να ξεκινήσω Σαλοσπίρ των 160 προληπτικά για προεκλαμψία γιατί κάτι είπε για την αριστερή ότι δεν δίνει τόσο αίμα στο μωρό 

Και μένα κάτι είπε για την αριστερή ότι δεν δίνει τόσο αίμα στο μωρό 

για αυτό μου είπε να ξεκινήσω Σαλοσπίρ προληπτικά για προεκλαμψία 

 

Συγχαρητηρια @foza και @Geogi για τις αυχενικες σας ... μεγαλωνουν τα νινακια .. μην αγχωνεστε για προεκλαμψια ..με το σαλοσπιρ μια χαρα θα πανε ολα 🙂

@foza χρονια σου πολλα κοριτσι ,με υγεια και με το καλο να υποδεχτειτε το νινακι σας ..να υποθεσω Φωτεινη ειναι τ ονομα σου ε ; Να σε χαιρονται κοριτσι μου κι εσυ να χαιρεσαι οσους αγαπας και να τους εχεις παντα στο πλευρο σου 💞

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Geogi είπε:

Μπράβο για το μικρούλι σας! Πάντα να είναι γερό!

Ο δικός μου εντάξει, εννοείται ότι κι αυτός είχε προτίμηση, του αρέσουν πολύ τα κοριτσάκια, απλά επειδή περάσαμε λίγο δύσκολα, τώρα πια δεν τον πολύ ενδιαφέρει. 

Εγώ έπαιρνα ήδη αντιπηκτικη αγωγή απλώς μου την αύξησε λίγο. Αγχώθηκα λιγάκι, τι έλεγε στο αποτέλεσμα της αυχενικής για την μητριαια; εμένα ήταν 1,88 η μέση τιμή. 

3,300 ισοδυναμο με 2.050 ΜOM γράφει 

 

πρίν από 26 λεπτά , xrysaxrysoula είπε:

Συγχαρητηρια @foza και @Geogi για τις αυχενικες σας ... μεγαλωνουν τα νινακια .. μην αγχωνεστε για προεκλαμψια ..με το σαλοσπιρ μια χαρα θα πανε ολα 🙂

@foza χρονια σου πολλα κοριτσι ,με υγεια και με το καλο να υποδεχτειτε το νινακι σας ..να υποθεσω Φωτεινη ειναι τ ονομα σου ε ; Να σε χαιρονται κοριτσι μου κι εσυ να χαιρεσαι οσους αγαπας και να τους εχεις παντα στο πλευρο σου 💞

Ναι Φωτεινη με λένε σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά !! Όλες μας καλώς να υποδεχτούμε τα νινακια μας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, foza είπε:

3,300 ισοδυναμο με 2.050 ΜOM γράφει 

 

Ναι Φωτεινη με λένε σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά !! Όλες μας καλώς να υποδεχτούμε τα νινακια μας!!

Χρονιά σου πολλά, με υγεία και πολυ πολύ αγάπη! Δεν το πρόσεξα πριν.. 

Ελπιζω με το σαλοσπιρ να είμαστε εντάξει. Κάπου διάβασα ότι αν το πάρεις πριν την 16η βδομάδα, το προλαβαίνεις. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Για προεκλαμψία είμαι μικρή έτσι μου είπε μια φίλη μου τώρα τι να πω μακάρι να πάνε όλα καλά! Εσάς πως ήταν οι αυχενικές σας για τις φωτογραφίες του μωρού λεω εμένα καθόταν οκλαδόν χαχαχ μετά τα ίσιωσε αλλά οι φωτό εγω περίμενα να ήταν ποιο καθαρές ποιο ωραίες 

ουτε 3D δεν έβγαλε 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, foza είπε:

Για προεκλαμψία είμαι μικρή έτσι μου είπε μια φίλη μου τώρα τι να πω μακάρι να πάνε όλα καλά! Εσάς πως ήταν οι αυχενικές σας για τις φωτογραφίες του μωρού λεω εμένα καθόταν οκλαδόν χαχαχ μετά τα ίσιωσε αλλά οι φωτό εγω περίμενα να ήταν ποιο καθαρές ποιο ωραίες 

ουτε 3D δεν έβγαλε 

Που την εκανες; Γιατι κ εμενα το dvd που μας εδωσε ειναι αδιαφορο! Το περιμενα εντελως διαφορετικο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...