Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Εμπειρίες Ιασώ Χριστούγεννα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , MinakiG είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Έχει καμία μανούλα εμπειρία από γέννα την εορταστική περίοδο;;

Τι ακριβώς εννοείς? 

Εκτός απτα διαφημιστικά που μπορεί να μην εμφανιστούν τις μέρες που είναι επίσημη αργία.  Ολα ειναι τα ίδια γενικα .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , MinakiG είπε:

αν ηταν πιο χαλαρα τα πραγματα, φαγητο, επισκεπτηριο;

Πλέον δεν επιτρέπονται συγγενής στο επισκεπτηριο. Μονο τα διαφημιστικά δεν έρχονται τις μέρες που είναι αργία για ετγαζομενους . Όλες τις άλλες μέρες ειναι κανονικά.

Εγώ είχα πέσει κ σε 15 αυγουστο που γενικα ειναι ερημιά η αθηνα όχι μόνο τα νοσοκομεία.  Αλλα όλα εκτός από 14 κ 15 Αυγούστου που είχε μια ησυχία ηταν κανονικότατα. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

αν ηταν πιο χαλαρα τα πραγματα, φαγητο, επισκεπτηριο;

Ναι εγώ έχω αλλά προ κορονοιου. Γέννησα στο Ιασώ 29/12 οπότε έκανα πρωτοχρονιά μέσα! Η πιο ωραία πρωτοχρονιά της ζωής μου! Ήταν όντως πιο χαλαρά στο επισκεπτήριο. Το φαγητό μια χαρά. Κ είχα συγκινηθεί πολύ όταν την παραμονή περνούσε μια ομάδα από όλα τα δωμάτια κ έλεγαν τα κάλαντα. Βέβαια νομίζω ότι τώρα θα τηρούν τα μέτρα λόγω COVID και κατά τη γνώμη μου αυτό είναι και το σωστό.. Με το καλό σου εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδή και εγώ Ιασω γενναω εορταστική περίοδο θα ήθελα απλά να πω ότι μου είπαν προσοχή γενικά με τις μαιες εκεί...φυσικά και δεν έρχονται έτσι και αλλιώς οπότε τα Χριστούγεννα υπολειτουργουν

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...