Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Innohep η clexane


Vivivi

Recommended Posts

.έχετε καμία ιδέα ποια διαφορά υπάρχει ανάμεσα στις 2 ενέσεις;θεωρούνται επικίνδυνες;όπως και το salospir των 80 mg.Ειχα μια παλινδρομη κύηση στο παρελθόν και τώρα δεν μπορώ να εμπιστευτώ κανέναν.Αλλος λέει ότι κάνουν πολύ κακό μέχρι και αιμορραγία μπορεί να προκαλέσουν.Αλλη λέει δεν έπαθε κάτι,άλλη δεν τα πήρε ποτέ.Γενικως αλαλούμ.Εχω κάνει πλήρη έλεγχο θρομβοφιλιας ,πήξης αίματος δεν βρέθηκε κάτι αλλά μου λένε καλό είναι να τα πάρεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Vivivi είπε:

.έχετε καμία ιδέα ποια διαφορά υπάρχει ανάμεσα στις 2 ενέσεις;θεωρούνται επικίνδυνες;όπως και το salospir των 80 mg.Ειχα μια παλινδρομη κύηση στο παρελθόν και τώρα δεν μπορώ να εμπιστευτώ κανέναν.Αλλος λέει ότι κάνουν πολύ κακό μέχρι και αιμορραγία μπορεί να προκαλέσουν.Αλλη λέει δεν έπαθε κάτι,άλλη δεν τα πήρε ποτέ.Γενικως αλαλούμ.Εχω κάνει πλήρη έλεγχο θρομβοφιλιας ,πήξης αίματος δεν βρέθηκε κάτι αλλά μου λένε καλό είναι να τα πάρεις.

Απλώς είναι άλλη εταιρεία η μια άλλη η άλλη την ίδια δουλειά κάνουν.  Δεν κάνουν κανενα κακό αρκεί να είναι στην σωστή δοσολογία.  Είναι απόλυτα ασφαλές γιαυτο κ τις δινουν προληπτικά. Το σαλοσπιρ κανει παρόμοια δουλειά αλλά φέρνει αιμορραγίες είναι διαφορετικό φάρμακο . 

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω,ειναι απλα διαφορετικες εταιριες

εκανα ινοχεπ καθε φορα μετα τις καισαρικες αλλα κ στην πρωτη εγκυμοσυνη στο τριτο τριμηνο λογω συγκεκριμενης αιτιας

προληπτικα παλι θα εκανα αν ετσι μου ελεγε ο γιατρος που εμπιστευομαι

κ το σαλοσπιρ οταν κρινεται απαραιτητο δ ειναι κακο να το παρουμε

οτιδηποτε δουμε κ μας ανησυχει,ξαναεπικοινωνουμε με τον γιατρο μας

η σδερφη μου επαιρνε σαλοσπιρ,παλι με συγκεκριμενη αιτια,κ δ ειχε καθολου αιμοραγια

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...