Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

@Pepi88 σου στέλνω μια αγκαλιά! δύσκολες στιγμές, αλλά δόξα το θεό η επιστήμη έχει εξελιχθεί και θα τα μάθετε όλα και θα δείτε τι φταίει και τι δεν φταίει! δύναμη! και ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ! ❤️❤️

@Alice20 όχι δεν πήρα κανένα χάπι διέργεσης ωοθηκών! ούτε εγώ ήξερα ότι μπορεί να γίνει αυτό έτσι ξαφνικά! σκέφτομαι πως είτε επειδή είμαι σε αναπαρωγική ηλικία είτε λόγω άγχους! γενικά το τελευταίο 3μηνο έχουν μεγαλώσει λίγο οι κύκλοι μου αλλά όχι και κάτι το αμάν! θα κάνω και τις ορμονικές εξετάσεις και θα δείξει αν είναι κάτι που πρέπει να έχω στο νου! 
@lilbern @Marianne χθες είχα τα γενέθλια μου, έκλαιγα συνέχεια σαν μωρό παιδί για το πόσο διαφορετικά θα μπορούσαν να ήταν τα 26α γενέθλια μου, αν έστω και 2 από τις βιοχημικές δεν ήταν βιοχημική! 😒 πολύ περίεργο συναίσθημα και πολύ περίεργα γενέθλια γενικότερα! το βράδυ έπνιξα τον πόνο μου με ένα άπερολ και σήμερα δεν θέλω να κάνω τίποτα! νιώθω κιόλας ότι με τον δικό μου εξαιτίας των βιοχημικών και όλου του ιστορικού που πρέπει να τρέξω τώρα, έχουμε απομακρυνθεί... 😒 επικρατεί και το χάος στη δουλεία και δεν ξέρω τι να πρωτοσώσω πρώτα 😂
Ώρες ώρες νιώθω πιέζομαι από την έντονη επιθυμία της οικογένειας, δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω! 
 

Επίσης Μαριάννα μου τώρα εσένα δεν κάπου εδώ να (μην) σου έρθει περίοδος;
Λίλυ πέτα τα προφυλακτικά αυτό το μήνα! έτσι δεν θα έχεις δικαιολογία! 😂

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Ευχαριστώ γλυκιά μου !είμαι καλά σε γενικές γραμμές γιατί ήμουν προετοιμασμένη, οπότε οκ είμαι λίγο πεσμένη αλλά δεν σοκαρίστηκα δεν ήταν ξαφνικο καταλαβαίνεις!θα κάνουμε και τις εξετάσεις μας και έχει ο Θεός!

Χαίρομαι που σε βλέπω συνειδητοποιημένη. Αυτό είναι καλό.. θα βρείτε την άκρη, κάνε ότι χρειάζεται!! Θα περιμένουμε νέα σου♥️

1 ώρα πρίν, lilbern είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Είπα να το προσπαθήσω αν και ήδη φοβάμαι χαχαχα 😂 Πιστεύω όσο και να θέλουμε ένα μωρό πάντα η σκέψη μας τρομάζει, για μια εγκυμοσύνη, για μια αποτυχία, για μια γέννα, αλλά και το μετά.

Χαχαχα ασε μεεε, αφήκετε με 🤣 Νομίζω θα το τολμήσω 😂

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πάρα πολύ...δεν υπάρχουν λόγια να σου πω για να νιώσεις καλύτερα 😓 Αγκαλιά ❤️

Τι είναι να σε τρομάξει καλέ;;😂😂 Άσε τον άνθρωπο να κάνει την δουλειά του χιχιχ.. ξέρεις αυτός😂 μου θυμίζεις εμένα. Όταν πρώτοκαναμε ελεύθερα και εγώ περίεργα ένιωθα😂 γυναίκες παιδί μου, περίεργα πλάσματα. Έχει δίκιο ο γιατρός μου που λέει ότι είμαστε φουλ εγκεφαλικές και άντε να βγάλεις άκρη!!!🤣

πρίν από 18 λεπτά , rodok είπε:

@Pepi88 σου στέλνω μια αγκαλιά! δύσκολες στιγμές, αλλά δόξα το θεό η επιστήμη έχει εξελιχθεί και θα τα μάθετε όλα και θα δείτε τι φταίει και τι δεν φταίει! δύναμη! και ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ! ❤️❤️

@Alice20 όχι δεν πήρα κανένα χάπι διέργεσης ωοθηκών! ούτε εγώ ήξερα ότι μπορεί να γίνει αυτό έτσι ξαφνικά! σκέφτομαι πως είτε επειδή είμαι σε αναπαρωγική ηλικία είτε λόγω άγχους! γενικά το τελευταίο 3μηνο έχουν μεγαλώσει λίγο οι κύκλοι μου αλλά όχι και κάτι το αμάν! θα κάνω και τις ορμονικές εξετάσεις και θα δείξει αν είναι κάτι που πρέπει να έχω στο νου! 
@lilbern @Marianne χθες είχα τα γενέθλια μου, έκλαιγα συνέχεια σαν μωρό παιδί για το πόσο διαφορετικά θα μπορούσαν να ήταν τα 26α γενέθλια μου, αν έστω και 2 από τις βιοχημικές δεν ήταν βιοχημική! 😒 πολύ περίεργο συναίσθημα και πολύ περίεργα γενέθλια γενικότερα! το βράδυ έπνιξα τον πόνο μου με ένα άπερολ και σήμερα δεν θέλω να κάνω τίποτα! νιώθω κιόλας ότι με τον δικό μου εξαιτίας των βιοχημικών και όλου του ιστορικού που πρέπει να τρέξω τώρα, έχουμε απομακρυνθεί... 😒 επικρατεί και το χάος στη δουλεία και δεν ξέρω τι να πρωτοσώσω πρώτα 😂
Ώρες ώρες νιώθω πιέζομαι από την έντονη επιθυμία της οικογένειας, δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω! 
 

Επίσης Μαριάννα μου τώρα εσένα δεν κάπου εδώ να (μην) σου έρθει περίοδος;
Λίλυ πέτα τα προφυλακτικά αυτό το μήνα! έτσι δεν θα έχεις δικαιολογία! 😂

Κοριτσάκι μου!!! Χρόνια σου πολλά! Χιλιόχρονη. Να μη στεναχωριέσαι πλησιάζουν και τα δικά μου γενέθλια και κάνω ακριβώς τις ίδιες σκέψεις. Είναι φυσιολογικό♥️ εγω σκεφτόμουν όλο το Μάιο ότι τώρα θα έπρεπε να έχω ένα μωράκι. Ήταν η πητ μας τότε! Δεν ήρθαν τα πράγματα όπως τα θέλαμε αλλά δεν πρέπει να μας παίρνει από κάτω. Ένιωθα κ εγώ κάποια στιγμή ότι τον έχω τρελάνει τον σύζυγό γιατί όλο για αυτό μιλούσα 'να κάνουμε παιδί". Αλλά μετά από μια κουβέντα που κάναμε κατάλαβα ότι και αυτός έχει τα ίδια αγχοι και τις ίδιες ανησυχίες με εμένα. Απλά δεν το δείχνουν♥️ Μάζεψε δυνάμεις, ηρεμησε, περνά καλά με τον άνθρωπο σου! Δεν θα βγει από το μυαλό σου αυτή η επιθυμία! Αλλά προσπάθησε να κάνεις πράγματα μαζί του και θα έρθει. Στα επόμενα γενέθλια ελπίζω φουσκωμένες κοιλίτσες ή γεμάτες αγκαλιές♥️ 

Περιμένω μέσα στο σκ🤣 ε ρε γέλια που θα κάνουμε πάλι!!!😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εύχομαι να είστε όλες καλά. Θα σας πω παρακάτω τον προβληματισμό μ. Λοιπόν περιμένω περίοδο σε 5-6 μέρες όμως δεν έχω κανένα απολύτως συπτωμα περιόδου. Ούτε πόνο στ στήθος. Σήμερα τ πρωί έκανα τεστ με πρωινά ουρά κ εμφανίστηκε μια πολύ άχνη γραμμή έκανα λ δεύτερο λίγο μετά και βγήκε αρνητικό θα ανεβάσω την φωτό με τ πρώτο τεστ να το δείτε κ εσείς στ προφίλ μ. Ποιες οι γνώμες σας ; 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Είπα να το προσπαθήσω αν και ήδη φοβάμαι χαχαχα 😂 Πιστεύω όσο και να θέλουμε ένα μωρό πάντα η σκέψη μας τρομάζει, για μια εγκυμοσύνη, για μια αποτυχία, για μια γέννα, αλλά και το μετά.

Χαχαχα ασε μεεε, αφήκετε με 🤣 Νομίζω θα το τολμήσω 😂

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πάρα πολύ...δεν υπάρχουν λόγια να σου πω για να νιώσεις καλύτερα 😓 Αγκαλιά ❤️

Ο τολμών νικά! Άντε και καλή επιτυχία👍👍

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Mpoukou είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εύχομαι να είστε όλες καλά. Θα σας πω παρακάτω τον προβληματισμό μ. Λοιπόν περιμένω περίοδο σε 5-6 μέρες όμως δεν έχω κανένα απολύτως συπτωμα περιόδου. Ούτε πόνο στ στήθος. Σήμερα τ πρωί έκανα τεστ με πρωινά ουρά κ εμφανίστηκε μια πολύ άχνη γραμμή έκανα λ δεύτερο λίγο μετά και βγήκε αρνητικό θα ανεβάσω την φωτό με τ πρώτο τεστ να το δείτε κ εσείς στ προφίλ μ. Ποιες οι γνώμες σας ; 

Αχ εγώ η αλήθεια είναι δεν διακρίνω κάτι αλλά μπορεί να φταίει και η φωτογραφία 🤔 θα πρότεινα να πας για χοριακη, θα σου λυθεί κάθε απορία ή να δώσεις λίγες μέρες ακόμα χρόνο και να επαναλάβεις♥️

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.. ο σύζυγος είχε κάνει τη θεραπεία μαζι μου. Ο γιατρός λέει ότι είναι σύνηθες να μην αντιμετωπίζεται με ένα μόνο κύκλο θεραπείας. Ξεκίνησα αππ χθες αντιβίωση και ευτυχώς Δευτέρα τελειώνω!

@Pepi88 μου κουράγιο!! Νιώθω όμως καλά που σε βλέπω δυνατή και προετοιμασμένη! Ανυπομονώ για τις εξετάσεις ώστε να δούμε τι πήγε λάθος! Γιατί μόλις βρεθεί το "πρόβλημα" μετά όλα θα πάρουν τον δρόμο τους!

@souz13 πώς πήγε σήμερα;

@lilbern τα βράδια σου έχουν μια νότα απο σεξπιρικα διλήμματα, τύπου να ζει κανείς ή να μη ζει 😆😆🙈🙈😙😙

@eleni_92 χαλάρωσε (πολύ πρωτότυπο 😆🙈) γιατί πραγματικά το άγχος νομίζω ειναι το μεγαλύτερο μας εμπόδιο!!

@Marianne ελπίζω να μην σου έρθει η κυρία και να είσαι η επόμενη που θαας ανακοινώσει τα ευχάριστα!!

@KATIA97 λίγες μέρες μείνανε!! 

 

Φιλιά σε όλες.. ❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Δύναμη! 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Alice20 said:

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.. ο σύζυγος είχε κάνει τη θεραπεία μαζι μου. Ο γιατρός λέει ότι είναι σύνηθες να μην αντιμετωπίζεται με ένα μόνο κύκλο θεραπείας. Ξεκίνησα αππ χθες αντιβίωση και ευτυχώς Δευτέρα τελειώνω!

@Pepi88 μου κουράγιο!! Νιώθω όμως καλά που σε βλέπω δυνατή και προετοιμασμένη! Ανυπομονώ για τις εξετάσεις ώστε να δούμε τι πήγε λάθος! Γιατί μόλις βρεθεί το "πρόβλημα" μετά όλα θα πάρουν τον δρόμο τους!

@souz13 πώς πήγε σήμερα;

@lilbern τα βράδια σου έχουν μια νότα απο σεξπιρικα διλήμματα, τύπου να ζει κανείς ή να μη ζει 😆😆🙈🙈😙😙

@eleni_92 χαλάρωσε (πολύ πρωτότυπο 😆🙈) γιατί πραγματικά το άγχος νομίζω ειναι το μεγαλύτερο μας εμπόδιο!!

@Marianne ελπίζω να μην σου έρθει η κυρία και να είσαι η επόμενη που θαας ανακοινώσει τα ευχάριστα!!

@KATIA97 λίγες μέρες μείνανε!! 

 

Φιλιά σε όλες.. ❤️❤️

Κοριτσακι ευχομαι να πανε ολα καλα! Εγβ την αλλη τετάρτη εχω ραντεβού για την αυχενική και έχω τοση αγωνια !!!!γιατι εχω τοσες μερες να παω στη γιατρό και εχω αγωνια! Προχθες μου τελειωσαν αυτα τα χαπακια γοα τη ναυτια που παιρνω και ειπα να τα σταματησω ! Αλλα χθες με επιασε ενα φουσκωμα και μια αηδια παλι!!! Και τα παρήγγειλα να τα συνεχίσω…

@Pepi88 ευχομαι να βρείτε τι έχει γινει και να πανε ολα καλα απο εδω και πέρα !!! Να μη σε παιρνει απο κατω οσο μπορείς ! Εχεις και το παιδακι σου ! Οτι χρειαστείς ειμαστε εδω 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2023 at 12:20 ΜΜ, rodok είπε:

@Pepi88 σου στέλνω μια αγκαλιά! δύσκολες στιγμές, αλλά δόξα το θεό η επιστήμη έχει εξελιχθεί και θα τα μάθετε όλα και θα δείτε τι φταίει και τι δεν φταίει! δύναμη! και ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ! ❤️❤️

@Alice20 όχι δεν πήρα κανένα χάπι διέργεσης ωοθηκών! ούτε εγώ ήξερα ότι μπορεί να γίνει αυτό έτσι ξαφνικά! σκέφτομαι πως είτε επειδή είμαι σε αναπαρωγική ηλικία είτε λόγω άγχους! γενικά το τελευταίο 3μηνο έχουν μεγαλώσει λίγο οι κύκλοι μου αλλά όχι και κάτι το αμάν! θα κάνω και τις ορμονικές εξετάσεις και θα δείξει αν είναι κάτι που πρέπει να έχω στο νου! 
@lilbern @Marianne χθες είχα τα γενέθλια μου, έκλαιγα συνέχεια σαν μωρό παιδί για το πόσο διαφορετικά θα μπορούσαν να ήταν τα 26α γενέθλια μου, αν έστω και 2 από τις βιοχημικές δεν ήταν βιοχημική! 😒 πολύ περίεργο συναίσθημα και πολύ περίεργα γενέθλια γενικότερα! το βράδυ έπνιξα τον πόνο μου με ένα άπερολ και σήμερα δεν θέλω να κάνω τίποτα! νιώθω κιόλας ότι με τον δικό μου εξαιτίας των βιοχημικών και όλου του ιστορικού που πρέπει να τρέξω τώρα, έχουμε απομακρυνθεί... 😒 επικρατεί και το χάος στη δουλεία και δεν ξέρω τι να πρωτοσώσω πρώτα 😂
Ώρες ώρες νιώθω πιέζομαι από την έντονη επιθυμία της οικογένειας, δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω! 
 

Επίσης Μαριάννα μου τώρα εσένα δεν κάπου εδώ να (μην) σου έρθει περίοδος;
Λίλυ πέτα τα προφυλακτικά αυτό το μήνα! έτσι δεν θα έχεις δικαιολογία! 😂

Πρώτον χρόνια πολλά με υγεία!! Εύχομαι οι μέρες σου να έχουν μόνο όμορφες στιγμές ❤️

Κάθε χρόνος που περνάει, είναι άλλος ένας χρόνος που έζησες, γέλασες, δάκρυσες, αγάπησες κλπ. Μην στενοχωριέσαι γλυκούλα μου. Ξέρω ότι λυπάσαι γιατί θέλεις πολύ ένα υγιές μωράκι και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει. Να είστε δεμένοι με τον σύντροφο γιατί και το μωράκι να έρθει, ο πρώτος χρόνος είναι δύσκολος για το ζευγάρι μέχρι να βρουν τις ισορροπίες τους κλπ. 

Όταν νιώσεις έτοιμη, μπορείτε να έρχεστε σε επαφή χωρίς να κοιτάς γόνιμες κλπ και να το πάρεις πιο χαλαρά όσο γίνεται ❤️

Τα προφυλακτικά τα έχουμε πετάξει καιρό, το θέμα είναι ότι καμιά φορά φοβάμαι και κάνουμε την μέθοδο του τραβήγματος χαχαχα!!! Εμείς δεν το έχουμε συζητήσει ξεκάθαρα για παιδί, αλλά από γενικές συζητήσεις ξέρω ότι θα χαρεί πολύ όταν έρθει, γιατί λέμε πχ σε ποιον θέλουμε να μοιάζει κλπ (εγώ σε αυτόν και εκείνος θέλει σε εμένα 🤣). Βασικά όποιος δεν θέλει δεν τελειώνει μέσα 😅

Πάντως σε κάποια φάση τον προηγούμενο μήνα μου χάιδευε την κοιλιά και ήμουν σε φάση "🤔" 🤣 Μήπως καταβάθως το ζει κι αυτός μόνος του και κάνει πρόβες ? 🤣 Ούτε για το τεστ που έκανα του είπα για να πεις ότι κάτι περίμενε.

On 7/6/2023 at 12:45 ΜΜ, Marianne είπε:

Χαίρομαι που σε βλέπω συνειδητοποιημένη. Αυτό είναι καλό.. θα βρείτε την άκρη, κάνε ότι χρειάζεται!! Θα περιμένουμε νέα σου♥️

Τι είναι να σε τρομάξει καλέ;;😂😂 Άσε τον άνθρωπο να κάνει την δουλειά του χιχιχ.. ξέρεις αυτός😂 μου θυμίζεις εμένα. Όταν πρώτοκαναμε ελεύθερα και εγώ περίεργα ένιωθα😂 γυναίκες παιδί μου, περίεργα πλάσματα. Έχει δίκιο ο γιατρός μου που λέει ότι είμαστε φουλ εγκεφαλικές και άντε να βγάλεις άκρη!!!🤣

Κοριτσάκι μου!!! Χρόνια σου πολλά! Χιλιόχρονη. Να μη στεναχωριέσαι πλησιάζουν και τα δικά μου γενέθλια και κάνω ακριβώς τις ίδιες σκέψεις. Είναι φυσιολογικό♥️ εγω σκεφτόμουν όλο το Μάιο ότι τώρα θα έπρεπε να έχω ένα μωράκι. Ήταν η πητ μας τότε! Δεν ήρθαν τα πράγματα όπως τα θέλαμε αλλά δεν πρέπει να μας παίρνει από κάτω. Ένιωθα κ εγώ κάποια στιγμή ότι τον έχω τρελάνει τον σύζυγό γιατί όλο για αυτό μιλούσα 'να κάνουμε παιδί". Αλλά μετά από μια κουβέντα που κάναμε κατάλαβα ότι και αυτός έχει τα ίδια αγχοι και τις ίδιες ανησυχίες με εμένα. Απλά δεν το δείχνουν♥️ Μάζεψε δυνάμεις, ηρεμησε, περνά καλά με τον άνθρωπο σου! Δεν θα βγει από το μυαλό σου αυτή η επιθυμία! Αλλά προσπάθησε να κάνεις πράγματα μαζί του και θα έρθει. Στα επόμενα γενέθλια ελπίζω φουσκωμένες κοιλίτσες ή γεμάτες αγκαλιές♥️ 

Περιμένω μέσα στο σκ🤣 ε ρε γέλια που θα κάνουμε πάλι!!!😂

Έτσι είναι και οι σύντροφοι, μπορεί να μην το δείχνουν, αλλά έχουν κι εκείνοι αγωνία. Αχ πλησιάζει η μέρα που θα ξέρουμε φιιιιληηηηη!!!! 

Ελπίζω να έχεις το πιο όμορφο δώρο σε αυτά τα γενέθλια ❤️

On 7/6/2023 at 1:56 ΜΜ, Mpoukou είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εύχομαι να είστε όλες καλά. Θα σας πω παρακάτω τον προβληματισμό μ. Λοιπόν περιμένω περίοδο σε 5-6 μέρες όμως δεν έχω κανένα απολύτως συπτωμα περιόδου. Ούτε πόνο στ στήθος. Σήμερα τ πρωί έκανα τεστ με πρωινά ουρά κ εμφανίστηκε μια πολύ άχνη γραμμή έκανα λ δεύτερο λίγο μετά και βγήκε αρνητικό θα ανεβάσω την φωτό με τ πρώτο τεστ να το δείτε κ εσείς στ προφίλ μ. Ποιες οι γνώμες σας ; 

Νομίζω την βλέπω την γραμμή που λες. Εύχομαι να σκουρύνει και να έχεις 2 όμορφες ροζ γραμμές. Όσο για τα μη συμπτώματα δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο. Το εύχομαι όμως 🥰

18 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.. ο σύζυγος είχε κάνει τη θεραπεία μαζι μου. Ο γιατρός λέει ότι είναι σύνηθες να μην αντιμετωπίζεται με ένα μόνο κύκλο θεραπείας. Ξεκίνησα αππ χθες αντιβίωση και ευτυχώς Δευτέρα τελειώνω!

@Pepi88 μου κουράγιο!! Νιώθω όμως καλά που σε βλέπω δυνατή και προετοιμασμένη! Ανυπομονώ για τις εξετάσεις ώστε να δούμε τι πήγε λάθος! Γιατί μόλις βρεθεί το "πρόβλημα" μετά όλα θα πάρουν τον δρόμο τους!

@souz13 πώς πήγε σήμερα;

@lilbern τα βράδια σου έχουν μια νότα απο σεξπιρικα διλήμματα, τύπου να ζει κανείς ή να μη ζει 😆😆🙈🙈😙😙

@eleni_92 χαλάρωσε (πολύ πρωτότυπο 😆🙈) γιατί πραγματικά το άγχος νομίζω ειναι το μεγαλύτερο μας εμπόδιο!!

@Marianne ελπίζω να μην σου έρθει η κυρία και να είσαι η επόμενη που θαας ανακοινώσει τα ευχάριστα!!

@KATIA97 λίγες μέρες μείνανε!! 

 

Φιλιά σε όλες.. ❤️❤️

Ευτυχώς που τελειώνει η αντιβίωση την Δευτέρα οπότε θα μπορείτε να χαλαρώσετε στην Κρήτη. Πότε θα πάτε?

Πολύ γέλασα με το σχόλιο με τα σεξπιρικά διλήμματα 🤣

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, souz13 said:

Κοριτσακι ευχομαι να πανε ολα καλα! Εγβ την αλλη τετάρτη εχω ραντεβού για την αυχενική και έχω τοση αγωνια !!!!γιατι εχω τοσες μερες να παω στη γιατρό και εχω αγωνια! Προχθες μου τελειωσαν αυτα τα χαπακια γοα τη ναυτια που παιρνω και ειπα να τα σταματησω ! Αλλα χθες με επιασε ενα φουσκωμα και μια αηδια παλι!!! Και τα παρήγγειλα να τα συνεχίσω…

@Pepi88 ευχομαι να βρείτε τι έχει γινει και να πανε ολα καλα απο εδω και πέρα !!! Να μη σε παιρνει απο κατω οσο μπορείς ! Εχεις και το παιδακι σου ! Οτι χρειαστείς ειμαστε εδω 

Αφού σε βοηθάνε αυτά τα χαπακια καο δεν επηρεάζουν σε κάτι γιατί να ταλαιπωρησε; Τουλάχιστον με αυτά τρεφεσαι και πιο σωστά!

Αα... νόμιζα ότι αυτή την εβδομάδα ήταν η αυχενική. Τα μπέρδεψα. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσαρες!!!! Τι κάνετε;; Σε τι φάση βρίσκεστε;;;

@lilbern @KATIA @rodok @eleni_92 @Mpoukou @Alice20 ελπίζω να μη ξεχνάω κάποια♥️

εγω αναμένω αυτές τις μέρες βέβαια πάντα έχω -+ μέρες οπότε βλέπουμε!! Πάντως ούτε πονάω και το στήθος δεν ξέρω τι έχει πάθει😂 έχει σταματήσει να με πονάει τις τελευταίες μέρες, κανένα σημάδι γενικααα. Πάλι τσαλιμακια θα μου κάνει η κυρία🤔🤣

@Mpoukou σε αυτό που ανέβασε νομίζω διακρίνω και εγώ γραμμουλα! Θα πας για χοριακη να μας λυθούν οι απορίες;;; ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Marianne said:

Καλημέρα κοριτσαρες!!!! Τι κάνετε;; Σε τι φάση βρίσκεστε;;;

@lilbern @KATIA @rodok @eleni_92 @Mpoukou @Alice20 ελπίζω να μη ξεχνάω κάποια♥️

εγω αναμένω αυτές τις μέρες βέβαια πάντα έχω -+ μέρες οπότε βλέπουμε!! Πάντως ούτε πονάω και το στήθος δεν ξέρω τι έχει πάθει😂 έχει σταματήσει να με πονάει τις τελευταίες μέρες, κανένα σημάδι γενικααα. Πάλι τσαλιμακια θα μου κάνει η κυρία🤔🤣

@Mpoukou σε αυτό που ανέβασε νομίζω διακρίνω και εγώ γραμμουλα! Θα πας για χοριακη να μας λυθούν οι απορίες;;; ♥️

Ευχομαι να δεις κατι θετικο! Εγω περιμενω την τεταρτη που εχουμε την αυχενικη μαζι και εξετασεις.!!!!!εχω πολυ αγωνια

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , souz13 είπε:

Ευχομαι να δεις κατι θετικο! Εγω περιμενω την τεταρτη που εχουμε την αυχενικη μαζι και εξετασεις.!!!!!εχω πολυ αγωνια

Καλώς την εγκυουλα μας🥰  Λογικό να έχεις αγωνία πιστεύω, όσο μπορείς όμως να είσαι χαλαρή για το μικρό σου σπορακι! Όλα θα πάνε καλά!! Θα μάθετε και φύλλο πιστεύεις;;🥰

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Marianne said:

Καλώς την εγκυουλα μας🥰  Λογικό να έχεις αγωνία πιστεύω, όσο μπορείς όμως να είσαι χαλαρή για το μικρό σου σπορακι! Όλα θα πάνε καλά!! Θα μάθετε και φύλλο πιστεύεις;;🥰

Την ειχα ρωτησει και μου ειχε πει ειναι νωρίς αλλα δε ξερω αν φανει κατι!!!! Ας ειναι ολα καλα γιατι εχω και τοσες μερες να ακουσω το βερυκοκακι ( που ειναι τωρα ) και αγωνιω 🥹🥹🥹

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!!!! Τι κάνετε;; Σε τι φάση βρίσκεστε;;;

@lilbern @KATIA @rodok @eleni_92 @Mpoukou @Alice20 ελπίζω να μη ξεχνάω κάποια♥️

εγω αναμένω αυτές τις μέρες βέβαια πάντα έχω -+ μέρες οπότε βλέπουμε!! Πάντως ούτε πονάω και το στήθος δεν ξέρω τι έχει πάθει😂 έχει σταματήσει να με πονάει τις τελευταίες μέρες, κανένα σημάδι γενικααα. Πάλι τσαλιμακια θα μου κάνει η κυρία🤔🤣

@Mpoukou σε αυτό που ανέβασε νομίζω διακρίνω και εγώ γραμμουλα! Θα πας για χοριακη να μας λυθούν οι απορίες;;; ♥️

ΚΑλημεραααα σε όλες λεω να περιμένω λιγάκι ακόμα διότι σήμερα 28η ημέρα τ κύκλου άρχισε να πονάει τ στήθος μ και η κοιλιτσα λιγοοοοο. Όποτε μάλλον λάθος έκαναν τα τεστ. Εν και πολύ αργά άρχισαν τ συμπτώματα περιόδου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...