Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

41 minutes ago, Marianne98 said:

@lilbern μίλησα με τον γιατρό μου!!! 😂 Ο άνθρωπος τα έχει παίξει με εμένα!!! Του λέω πως έχει η κατάσταση, μου λέει "κάναμε ένα τεστακι; Μια χοριακη;" 

Όχι του λέω ξέχασε το!!!😂 Θα πάω από εκεί την Πέμπτη να δούμε τι γίνεται. Οπότε πιστεύω θα περιμένω έως τότε και από εκεί κ πέρα θα ακολουθήσω ότι μου πει❤️

Αρα περιμενουμε θετικα νεα;;;;  😆😆😆😆

γεια σας κοριτσάκια μου! Ελπιζω να είστε ολες καλά! Ειχα την τετάρτη την αυχενική βγήκε 1.5 πολυ καλή δηλδη μου ειπε η γιατρός και βγηκε κι το paP πως λέγεται αυτο που ειναι μαζι οι αιματολογικες δηλαδη!!! Βγήκες σουπερ ! Οποτε τωρα θα με δει σε ενα μηνα παλι! Μου εφυγε ενα κομματι αγχους ειναι η αλήθεια και ελπίζω ολα να κυλήσουν ετσι μέχρι το τελος !!! Νομιζω εχει πρηστει και φαινεται λιγουλακι μια κοιλίτσα αλλα λιγο νομιζω πιο πολυ ειναι το πρήξιμο θα ελεγα ακομα!! Απο συμπτώματα ειμαι μια χαρα και συνεχίζω ακομα τα νουπεραλ για τη ναυτία! Πέμπτη θα παμε και στο διαβητολογο που πρεπει να πηγαινουμε καθε μήνα!!!! 
 

@rodok που εισαι τρελοκόριτσο;;;

@lilbern άρχισε η ξεκούραση;;;;

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , souz13 είπε:

Αρα περιμενουμε θετικα νεα;;;;  😆😆😆😆

γεια σας κοριτσάκια μου! Ελπιζω να είστε ολες καλά! Ειχα την τετάρτη την αυχενική βγήκε 1.5 πολυ καλή δηλδη μου ειπε η γιατρός και βγηκε κι το paP πως λέγεται αυτο που ειναι μαζι οι αιματολογικες δηλαδη!!! Βγήκες σουπερ ! Οποτε τωρα θα με δει σε ενα μηνα παλι! Μου εφυγε ενα κομματι αγχους ειναι η αλήθεια και ελπίζω ολα να κυλήσουν ετσι μέχρι το τελος !!! Νομιζω εχει πρηστει και φαινεται λιγουλακι μια κοιλίτσα αλλα λιγο νομιζω πιο πολυ ειναι το πρήξιμο θα ελεγα ακομα!! Απο συμπτώματα ειμαι μια χαρα και συνεχίζω ακομα τα νουπεραλ για τη ναυτία! Πέμπτη θα παμε και στο διαβητολογο που πρεπει να πηγαινουμε καθε μήνα!!!! 
 

@rodok που εισαι τρελοκόριτσο;;;

@lilbern άρχισε η ξεκούραση;;;;

Ααααα τι ωραία νέα που μας λες🥰🥰 ώρα να χαλαρώσεις τώρα και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Το φύλο δεν το είδατε;;;

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marianne98 said:

Ααααα τι ωραία νέα που μας λες🥰🥰 ώρα να χαλαρώσεις τώρα και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Το φύλο δεν το είδατε;;;

Εβλεπε κάτι αλλα του ειπα δεν θελω να μαθω ακομα γιατι το θελω εκπληξη θα μας κανει η αδερφη μου , οποτε ακομα υπομονη λογικα μεχρι σεπτεμβρη εκει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 13/6/2023 at 4:20 ΜΜ, lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Δεν έχω πάθει κάτι παρόμοιο, ούτε γνωρίζω ακριβώς, αλλά το μυαλό μου πήγε σε κάποια κύστη που έσπασε. Μπορεί γι αυτό και ο εμετός. Μήπως να πάρεις ένα τηλ τον γιατρό σου?

Κυστες  δεν εχω διότι πρόσφατα έκανα υπέρηχο και όλα ηταν καλά. Τίποτα δεν είχα. Εμετό πιστεύω έκανα επειδή με πείραξε το ποτό αλλά εκείνα τα κόκκινα υγρά σαν αίμα τι ηταν δεν μπορώ να καταλάβω,  μας αγχωσε  λίγο γιατί και μετά από 2 μέρες παλι είχα ελάχιστο χρώμα στα ούρα..  παλι σαν αιματακι δεν ξέρω..  Δεν πήρα τηλ τη γιατρό μου γιατί φοβήθηκα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , souz13 είπε:

Εβλεπε κάτι αλλα του ειπα δεν θελω να μαθω ακομα γιατι το θελω εκπληξη θα μας κανει η αδερφη μου , οποτε ακομα υπομονη λογικα μεχρι σεπτεμβρη εκει 

Αν το έχετε κανονίσει έτσι καλώς! Αλλά τι σημασία έχει;🥰 Γερό να είναι το μωράκι σας ❤️

πρίν από 3 λεπτά , Katerina P. είπε:

Κυστες  δεν εχω διότι πρόσφατα έκανα υπέρηχο και όλα ηταν καλά. Τίποτα δεν είχα. Εμετό πιστεύω έκανα επειδή με πείραξε το ποτό αλλά εκείνα τα κόκκινα υγρά σαν αίμα τι ηταν δεν μπορώ να καταλάβω,  μας αγχωσε  λίγο γιατί και μετά από 2 μέρες παλι είχα ελάχιστο χρώμα στα ούρα..  παλι σαν αιματακι δεν ξέρω..  Δεν πήρα τηλ τη γιατρό μου γιατί φοβήθηκα.. 

Εμένα μου έχει πει ο γιατρός μου ότι κυστουλα μπορεί να δημιουργήθει σε κάθε κύκλο.. μην αγχώνεσαι, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις με την γιατρό σου και να κάνετε έναν υπέρηχο❤️ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, souz13 είπε:

Αρα περιμενουμε θετικα νεα;;;;  😆😆😆😆

γεια σας κοριτσάκια μου! Ελπιζω να είστε ολες καλά! Ειχα την τετάρτη την αυχενική βγήκε 1.5 πολυ καλή δηλδη μου ειπε η γιατρός και βγηκε κι το paP πως λέγεται αυτο που ειναι μαζι οι αιματολογικες δηλαδη!!! Βγήκες σουπερ ! Οποτε τωρα θα με δει σε ενα μηνα παλι! Μου εφυγε ενα κομματι αγχους ειναι η αλήθεια και ελπίζω ολα να κυλήσουν ετσι μέχρι το τελος !!! Νομιζω εχει πρηστει και φαινεται λιγουλακι μια κοιλίτσα αλλα λιγο νομιζω πιο πολυ ειναι το πρήξιμο θα ελεγα ακομα!! Απο συμπτώματα ειμαι μια χαρα και συνεχίζω ακομα τα νουπεραλ για τη ναυτία! Πέμπτη θα παμε και στο διαβητολογο που πρεπει να πηγαινουμε καθε μήνα!!!! 
 

@rodok που εισαι τρελοκόριτσο;;;

@lilbern άρχισε η ξεκούραση;;;;

Από την @Marianne98 μας έτσι φαίνεται 😍 Προς το παρόν ζει στην άρνηση 😂 Μέχρι 40 μέρες είχε πει ότι είναι η μεγαλύτερη της καθυστέρηση. Αστην να δούμε τι θα καταλάβει 😂

Τι όμορφα τα νέα σου.Τώρα να ηρεμίσεις και να απολαύσεις το μωράκι σου 😍 Μόνο τέτοια όμορφα νέα να έχεις στην ζωή σου εύχομαι!!!!! Μπράβο κορίτσι μου ❤️

Εγώ καλά είμαι. Επιτέλους ΣΚ γεειιιιι 🤩

@Katerina P. Μην φοβάσαι να πάρεις τον γιατρό τηλ. Καλύτερα να ξέρεις τι είναι. Δεν σημαίνει ότι θα είναι κάτι σοβαρό. Πχ αν είναι κύστη το έχουν περάσει πολλές κοπέλες και πάει τώρα έφυγε με το αίμα 🥰

  • Χαχα 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας χαιρετώ.

Εμείς ήρθαμε σήμερα χαράματα αππ Κρήτη, ίσα που κοιμηθήκαμε 3 ώρες και μετά δουλειά. Περάσαμε πολύ όμορφα. Υπέροχη η Κρήτη! Το μόνο μελανό σημείο ήταν η αβεβαιότητα που είχα αν έφυγε τελικά το μικρόβιο καθώς και οι διάφορες ενοχλήσεις που ειχα λόγω αντιβίωσης! @lilbern οι γόνιμες μέρες μου ήταν 5-6 μέρες πριν πάμε. Είχαμε μια επαφή μόνο κοντά στις γόνιμες και μετά λόγω του ότι με πείραξε η αντιβίωση και τη σταμάτησα, για να μην επιβαρύνουμε την κατάσταση είχαμε επαφές με προφυλάξεις. Οπότε δεν νομίζω να κάναμε τίποτα αυτό τον μήνα αλλά εντάξει. Πέρασα τόσο δύσκολα με αυτά, που το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να επιστρέψω στα κανονικά μου!

@-SummeR μην απογοητευεσαι καλή μου. Ένας νέος κύκλος ξεκινά και πρέπει να μπεις σε αυτό με πλήρη αισιοδοξία και χωρίς άγχος ώστε να πετύχεις τα μέγιστα αποτελέσματα!

 

@souz13 πολύ χαίρομαι με τα νέα σου,❤️❤️

@Katerina P. Κι εμένα μου θυμίζει κύστη και καλό είναι να το δεις μιας και μπορεί να χρειαστεί να πάρεις αντιβίωση. Κι εμένα οταν έσπασε είχα ισχυρούς πόνους και σε μερικές ώρες αίμα. Συνήθως σπάζουν μετά απο επαφή 

@Marianne98 όσο πιο σύντομα διαπιστώσεις τι γίνεται τόσο πιο σύντομα θα ηρεμήσεις ή να βοηθηθείς αναλόγως της περίπτωσης! Αν είναι αρνητικό αργά ή γρήγορα θα το αντιμετωπίσεις. Αν είναι όμως θετικό;!  🤩🤩🤩🤩

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!!!! Τι κάνετε;;;

Λοιπόν εγώ τίποτα. Το στήθος λες και δεν περιμένω περίοδο (δηλαδή και εγκυμοσύνη να έπαιζε δεν θα έπρεπε να είχε πριστει;;) Και από πόνους που και που κάτι σφαξιματακια να το πω και λέω "α ήρθε " αλλά τίποτα. Ειμαι στην 41η ημέρα του κύκλου, πιο πολύ πιστεύω ότι έχω καμία κυστουλα παρά ότι είναι έγκυος να πω την αλήθεια. Φοβάμαι να κάνω τεστ και πείτε ότι θέλετε🥲

Κορίτσι μου δεν πειράζει! Πήγαινε στο γιατρό σου να ηρεμήσεις και ξεκινάμε νέο κύκλο δυνατά!!❤️ Περιμένουμε νέα σου🥰

Οι γιορτές του σχολείου είναι οι πιο όμορφες στιγμές. Όταν δούλευα στον παιδικό δυσκολευομουν τόσο πολύ που θα αποχωριζομουν τα παιδάκια μου. Αλλά ταυτόχρονα ένιωθα τόσο περιφανή για αυτά! Φαντάζομαι την συγκίνηση μιας μαμάς❤️❤️

Ευτυχώς ο σύζυγος στηρίζει και αυτός καταπιέζεται πολύ αυτό αυτήν αλλά τι να κάνει μάνα του είναι. Από την ναι το καταλαβαίνω. Το καλό είναι ότι όσο μπορεί της βάζει όρια και με υπερασπίζεται. Δνε τους αφήνει να λένε κουβέντα για εμένα! Που δεν κάνω και κάτι βρε παιδί μου😂 να έλεγα ότι είμαι κακία νύφη πάει στο καλό😱 τέλος πάντων! Σήμερα δεν δουλεύουμε είμαστε σπιτάκι 🥳

Εσύ τι κάνεις;; Σε τι φάση είσαι;;❤️

@KATIA97 που εξαφανίστηκες εσύ;;; Πες μας τα νέα σου!!! Τώρα δεν περίμενες;;;❤️

Όντως αλλά πλέον δεν περιμένω. Η αλήθεια είναι ότι η διάθεση μου δεν είναι και στα καλύτερά της αλλά και σωματικά είναι δύσκολη η κατάσταση γι'αυτό δεν πολυμπήκα από προχθές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσαρεεεες!!!

Ήρθα και εγώ άλλη μια μέρα χωρίς περίοδο και κανένα σύμπτωμα λες και δεν περιμένω είμαι😂 τραγική η κατάσταση μου το ξέρω😂

@lilbern μη διαδίδεις τέτοια πράγματα για μένα καλέ ντροπή😂 ποια άρνηση;; Απλά δεν πρόκειται να κάνω τεστ😂😂 μακριά μακριά 😂 θα περιμένω να πάω στον γιατρό την Πέμπτη το πήρα απόφαση να μου πει ότι έχω μια ωραιότατη κυστουλα πάλι😱

@KATIA97 κορίτσι μου σε τι φάση είσαι;;; Αδιαθετησες από ότι κατάλαβα;;

@Alice20 αχ καλέ μη σας πείθει η @lilbern δεν πρόκειται να είμαι έγκυος τον ποπό μου κάτω να χτυπάω😂  Εσύ πες μας  τι θα κάνεις από εδώ και πέρα;;; Θα κοιτάξεις να δεις αν είσαι καθαρή ή απλά στην αναμονή τώρα;;❤️

Μίλησε κανένας για άρνηση;;; 🥲 🥳

για πείτε εσείς τι κάνετε;;;🥰

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Marianne98 said:

Καλησπέρα κοριτσαρεεεες!!!

Ήρθα και εγώ άλλη μια μέρα χωρίς περίοδο και κανένα σύμπτωμα λες και δεν περιμένω είμαι😂 τραγική η κατάσταση μου το ξέρω😂

@lilbern μη διαδίδεις τέτοια πράγματα για μένα καλέ ντροπή😂 ποια άρνηση;; Απλά δεν πρόκειται να κάνω τεστ😂😂 μακριά μακριά 😂 θα περιμένω να πάω στον γιατρό την Πέμπτη το πήρα απόφαση να μου πει ότι έχω μια ωραιότατη κυστουλα πάλι😱

@KATIA97 κορίτσι μου σε τι φάση είσαι;;; Αδιαθετησες από ότι κατάλαβα;;

@Alice20 αχ καλέ μη σας πείθει η @lilbern δεν πρόκειται να είμαι έγκυος τον ποπό μου κάτω να χτυπάω😂  Εσύ πες μας  τι θα κάνεις από εδώ και πέρα;;; Θα κοιτάξεις να δεις αν είσαι καθαρή ή απλά στην αναμονή τώρα;;❤️

Μίλησε κανένας για άρνηση;;; 🥲 🥳

για πείτε εσείς τι κάνετε;;;🥰

Πήγα χθες για καλλιέργεια.. ευελπιστώ να πέρασε... Ακολούθησα και τις συμβουλές που μου έδωσαν τα κορίτσια σε ενα άλλο θέμα που ξεκίνησα και με ηρέμησαν κιόλας.. νομίζω Δευτέρα θα έχω τα αποτελέσματα!! 😇😇

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρεεεες!!!

Ήρθα και εγώ άλλη μια μέρα χωρίς περίοδο και κανένα σύμπτωμα λες και δεν περιμένω είμαι😂 τραγική η κατάσταση μου το ξέρω😂

@lilbern μη διαδίδεις τέτοια πράγματα για μένα καλέ ντροπή😂 ποια άρνηση;; Απλά δεν πρόκειται να κάνω τεστ😂😂 μακριά μακριά 😂 θα περιμένω να πάω στον γιατρό την Πέμπτη το πήρα απόφαση να μου πει ότι έχω μια ωραιότατη κυστουλα πάλι😱

@KATIA97 κορίτσι μου σε τι φάση είσαι;;; Αδιαθετησες από ότι κατάλαβα;;

@Alice20 αχ καλέ μη σας πείθει η @lilbern δεν πρόκειται να είμαι έγκυος τον ποπό μου κάτω να χτυπάω😂  Εσύ πες μας  τι θα κάνεις από εδώ και πέρα;;; Θα κοιτάξεις να δεις αν είσαι καθαρή ή απλά στην αναμονή τώρα;;❤️

Μίλησε κανένας για άρνηση;;; 🥲 🥳

για πείτε εσείς τι κάνετε;;;🥰

Ναι, αυτό συνέβη και εντελώς απότομα αυτή τη φορά, χωρίς να έχουν προηγηθεί τα συνήθη συμπτώματα ☹️

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Καλή και όμορφη Κυριακή να έχετε❤️🤞

Εγώ αδιαθετησα χθες το βράδυ και σήμερα έχει κατέβει κανονικά!!!Κοίταζα το ημερολόγιο μου χθες και παρατήρησα ότι από τότε με την απόθεση ο κύκλος μου μεγάλωσε και άλλο! Θα το συζητήσω με τον γιατρό μου, δεν ξέρω αν επηρεάστηκε από αυτό. Έχετε εσείς παρόμοια εμπειρία;;  Τσάμπα θα πήγαινε το τεστ @lilbern😂😂 Δεν πειράζει συνεχίζουμε!!🥰

16 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Πήγα χθες για καλλιέργεια.. ευελπιστώ να πέρασε... Ακολούθησα και τις συμβουλές που μου έδωσαν τα κορίτσια σε ενα άλλο θέμα που ξεκίνησα και με ηρέμησαν κιόλας.. νομίζω Δευτέρα θα έχω τα αποτελέσματα!! 😇😇

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!! Ελπίζουμε στο καλύτερο🥰 να μας ενημερώνεις!!❤️

13 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Ναι, αυτό συνέβη και εντελώς απότομα αυτή τη φορά, χωρίς να έχουν προηγηθεί τα συνήθη συμπτώματα ☹️

Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου❤️ Μαζεύουμε δυνάμεις και συνεχίζουμε, καλοκαιράκι έχουμε τι στο καλό; Θα χαλαρώσουμε και θα έρθει το πολυπόθητο για όλες μας, λίγο υπομονή μόνο!!🥰 

  • Ευχή 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Καλή και όμορφη Κυριακή να έχετε❤️🤞

Εγώ αδιαθετησα χθες το βράδυ και σήμερα έχει κατέβει κανονικά!!!Κοίταζα το ημερολόγιο μου χθες και παρατήρησα ότι από τότε με την απόθεση ο κύκλος μου μεγάλωσε και άλλο! Θα το συζητήσω με τον γιατρό μου, δεν ξέρω αν επηρεάστηκε από αυτό. Έχετε εσείς παρόμοια εμπειρία;;  Τσάμπα θα πήγαινε το τεστ @lilbern😂😂 Δεν πειράζει συνεχίζουμε!!🥰

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!! Ελπίζουμε στο καλύτερο🥰 να μας ενημερώνεις!!❤️

Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου❤️ Μαζεύουμε δυνάμεις και συνεχίζουμε, καλοκαιράκι έχουμε τι στο καλό; Θα χαλαρώσουμε και θα έρθει το πολυπόθητο για όλες μας, λίγο υπομονή μόνο!!🥰 

Καλησπέρα κορίτσι μου.

Τελικά βγήκε σωστό το ένστικτο σου. Δεν πειράζει, μην στενοχωριέσαι ❤️ Αχ φταίω κι εγώ που σου έδωσα ελπίδες. Έχω τύψεις τώρα φίλη 🥺

Εν τω μεταξύ μου έδινες ελπίδες που δεν είχες συμπτώματα, γιατί κι εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα, άρα σε 1 εβδομάδα θα έρθει η βλαμμένη κι εμένα. 

Δεν πειράζει, τον επόμενο μήνα μαζί 🥰

@KATIA97 μου, εύχομαι καλά αποτελέσματα και να μην σε ξανα ταλαιπωρήσει 🥰Τον επόμενο μήνα εύχομαι να έρθει και το μωράκι σου. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Καλή και όμορφη Κυριακή να έχετε❤️🤞

Εγώ αδιαθετησα χθες το βράδυ και σήμερα έχει κατέβει κανονικά!!!Κοίταζα το ημερολόγιο μου χθες και παρατήρησα ότι από τότε με την απόθεση ο κύκλος μου μεγάλωσε και άλλο! Θα το συζητήσω με τον γιατρό μου, δεν ξέρω αν επηρεάστηκε από αυτό. Έχετε εσείς παρόμοια εμπειρία;;  Τσάμπα θα πήγαινε το τεστ @lilbern😂😂 Δεν πειράζει συνεχίζουμε!!🥰

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!! Ελπίζουμε στο καλύτερο🥰 να μας ενημερώνεις!!❤️

Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου❤️ Μαζεύουμε δυνάμεις και συνεχίζουμε, καλοκαιράκι έχουμε τι στο καλό; Θα χαλαρώσουμε και θα έρθει το πολυπόθητο για όλες μας, λίγο υπομονή μόνο!!🥰 

Στο καλοκαίρι ποντάρω κι εγώ, να χαλαρώσει λίγο το μυαλό και να υπάρξει λίγο μεγαλύτερη άνεση.

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.

Τελικά βγήκε σωστό το ένστικτο σου. Δεν πειράζει, μην στενοχωριέσαι ❤️ Αχ φταίω κι εγώ που σου έδωσα ελπίδες. Έχω τύψεις τώρα φίλη 🥺

Εν τω μεταξύ μου έδινες ελπίδες που δεν είχες συμπτώματα, γιατί κι εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα, άρα σε 1 εβδομάδα θα έρθει η βλαμμένη κι εμένα. 

Δεν πειράζει, τον επόμενο μήνα μαζί 🥰

@KATIA97 μου, εύχομαι καλά αποτελέσματα και να μην σε ξανα ταλαιπωρήσει 🥰Τον επόμενο μήνα εύχομαι να έρθει και το μωράκι σου. 

Ωραίες είναι και οι ελπίδες μη σκας! Δεν στεναχωριέμαι, όταν είναι να έρθει θα έρθει. Περιμένει την σωστή στιγμή🤞 αυτό σκέφτομαι, εμείς θα προσπαθούμε και βλέπουμε❤️ Έχω μάθει τα κόλπα της πλέον για αυτό δεν ασχολούμαι😂

Για σένα ελπίζω τα καλύτερα καλεεεεε!!! Μη προδικάζεις από τώρα😂 έχεις μια εβδομάδα ακόμα μπροστά σου!!! Και αν όχι? Ε δεν θα σκάσουμε! Καλοκαιράκι φιλενάδα! Θα έρθει, θα φουσκώσουν κ οι δικές μας κοιλίτσες🤞🥳🥰

@KATIA97 Τα ίδια ισχύουν κ για εσένα!!!❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...