Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , Marianne είπε:

Οπότε το κάνουν και άλλοι. Μια φορά τον χρόνο και εμένα και ποτέ σε οποιαδήποτε εξέταση δεν με έχει κάνει να νιώσω άβολα!!! 

Ακόμα και στην παλινδρόμη αυτή η χαλαρότητα του με βοήθησε πολύ με έκανε να το δω διαφορετικά! Ενώ η γιατρός του νοσοκομείου που πήγα μέχρι και για εξωσωματική μου μίλησε χωρίς να μου έχει κάνει ούτε υπέρηχο🤞 ούτε το ιστορικό μου δεν ήξερε!! Τέλος πάντων🤪 

Σου έχει δώσει κάτι γενικά;; Εμένα μου έδωσε φελισιν εδώ κ κανένα εξάμηνο το παίρνω🤔

Πόσο τραγική αυτή η γιατρός? Πωπω πολύ με σύγχυσε 😤 

Ναι ξέρουν οι γιατροί, το κάνουν με τέτοιο τρόπο που δεν νιώθεις άβολα. Τον λατρεύω τον γιατρό μου. Βέβαια είναι στο ΡΕΑ και σκέφτομαι τα ποσά που θα έχω να δώσω σε περίπτωση εγκυμοσύνης 😅 

Τον πρώτο μου τον γέννησα στο Αλεξάνδρα γιατί προτιμούσα να χαλάσω τα λεφτά σε πράγματα για το μωρό χωρίς να αγχώνομαι. 

Δεν μου έχει δώσει φιλισιν γιατί δεν του έχω πει κάτι προς το παρόν, μιας και δεν κάνουμε προσπάθειες για μωρό. 

Σκέψου την τελευταία φορά που με είχε δει και μου είχε πει ότι πλησιάζει η ωορρηξία μου του είπα "ευτυχώς που μου το είπατε για να προσέχω έξτρα αυτές τις μέρες" 😂

 

πρίν από 15 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Καλά όχι πως έχω μπει και εγώ χαχα έξω κάθομαι φυσικά με την μικρή μόνο ποδαράκι βουτάμε 😂 είναι κρύα η θάλασσα ακόμα μόλις πιάσουν οι ζέστες  καλά και εγώ όταν καλοκαιριασει μετά τις πέντε θα πηγαίνω κ πριν τις έντεκα ούτε εμένα με αφήνει ο γιατρός στον ήλιο και ιδικά τ μωρό με τίποτα είναι και πολύ Ασπρούλα η μικρή 😂 

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν τρελενετε της βάζω τα ποδαράκια και κλαίει μαλον φοβάται αλλα είναι ωραία πηγαίνουμε εκεί με την ομπρελιτσα μας καθόμαστε δεν έχει και ζεστή είναι τέλια ... Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ🙏❤️

Εντάξει μη. Φανταστεις ότι πίνω ποσότητα 😂😂 ένα δύο δαχτυλακια μόνο  και βάζω και αυτό με σπραιτ  και μια φορά την εβδομάδα όχι κάθε μέρα 😂 ...Μάλια δεν βάφω τώρα  πριν λίγο καιρό είδα άσπρη τρίχα άσε και φρικαρα η πρώτη Μ άσπρη από τα 25 σοκ έπαθα μόλις την είδα .. νύχια όμως φτιάχνω είναι και η δουλειά Μ και ξέρω ότι δεν επιρεαζει δεν ισχύουν αυτά π λένε γτ το νύχι είναι νεκρός οργανισμός και δεν απορροφάει ουσίες ενώ τα Μάλια αν τα βάψεις ακουμπάει δέρμα κ δεν κάνει μονο ανταύγιες 🥰....α χ και εμένα μαρεσουν οι μπύρες χορις αλκοόλ είναι τελιεςςς έπινα για να έχω γάλα στις αρχές 😂

Χαχα ενοητεεεε❤️ είμαστε τυχεροί μένουμε σε νησί γι'αυτό και είναι δίπλα η θάλασσα 

Κορίτσια και εμένα μαζί με το τεστ  Παπ κολπικό υπέρηχο και εξέταση στήθος μια φορά το χρόνο τα κάνω όλα αυτά 

Ναι για τις ανταύγειες το έχω ακούσει ότι επιτρέπεται. Εγώ ούτως ή άλλως μόνο ανταύγειες κάνω. Νύχια δηλαδή κάνει και το τζελ? Από ότι ξέρω λένε για την μυρωδιά ότι δεν κάνει. 

Τι όμορφα που μένετε σε νησί. Μην αγχώνεσαι, θα το συνηθίσει η μικρή σου το νερό και μετά θα γίνει δελφινάκι 🥰 

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για το στήθος ρώτησα γιατί έχω αλλάξει 2-3 γιατρούς και μόνο αυτός το τσεκαρει. Εγώ ακόμα δεν κάνω υπέρηχο μου έχει πει από τα 30 θα ξεκινήσουμε γιατί είναι πυκνός ο μαστός! @KATIA97 

@Dimitra97 και εγώ σε νησί μένω αλλά λόγω δουλειά που κουράγιο να πάμε στην θάλασσα! Φαντάσου είναι 100 μέτρα από το σπίτι μας😂

@lilbern πήγα η χαζή σε αυτή για να μη πληρώσω!! Ακόμα με μουτζωνω τι τράβηξα εκεί μέσα!!! Δεν ξανά πατάω! Εμένα είναι από το νησί ο γιατρός μου αλλά μένει μόνιμα Αθήνα και έρχεται εδώ τα σκ... Στο Ρέα τα κάνει όλα και αυτός!! Πήγε η μαμά μου κιόλας για χειρουργείο ενδομητριωσης λαμπαροσκοπικα εκεί και έμεινε πολύ ευχαριστημένη!!! Δεν την άφηνα να πάει εδώ με τίποτα. Μου έχει πει κ εμένα ο γιατρός αν μπορώ οικονομικά να ανέβω Αθήνα στο Ρέα! Μακάρι να μπορούμε αλλιώς θα το κάνουμε σε κλινική εδώ. Ο σύζυγος έχει φυλάξει χρήματα από τώρα ευτυχώς! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Marianne είπε:

Οπότε το κάνουν και άλλοι. Μια φορά τον χρόνο και εμένα και ποτέ σε οποιαδήποτε εξέταση δεν με έχει κάνει να νιώσω άβολα!!! 

Ακόμα και στην παλινδρόμη αυτή η χαλαρότητα του με βοήθησε πολύ με έκανε να το δω διαφορετικά! Ενώ η γιατρός του νοσοκομείου που πήγα μέχρι και για εξωσωματική μου μίλησε χωρίς να μου έχει κάνει ούτε υπέρηχο🤞 ούτε το ιστορικό μου δεν ήξερε!! Τέλος πάντων🤪 

Σου έχει δώσει κάτι γενικά;; Εμένα μου έδωσε φελισιν εδώ κ κανένα εξάμηνο το παίρνω🤔

Δυστυχώς υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις, λίγο πολύ πιστεύω οι περισσότερες έχουμε αντίστοιχες εμπειρίες. Αυτό μου έχει δώσει κι εμένα απ' όταν ξεκινήσαμε προσπάθειες.

Link to comment
Share on other sites

εγω τα μαλλια δεν τα βαφω και εγβ αναγκαστηκα κι ειδα και ασπρη τρίχα και εγω ασε σοοοοοκ!!!! Τα νύχια μου ειπε απλο μονο οπότε βαφω μονο τα ποδια τωρα που ειναι και καλοκαιρι και τα πανω καθολου 😞

@Marianne θα πινω ντεπόν τωρα οποτε με πιάνει για να προλαβαίνω αυτο το χαλι του εμετού! Μου ειπε μπορω ντεπον και παναντολ μια φορα στο τοσο!!! Μου ειπε κιολας να παρω και ενα spasmoapotel να εχω αν χρειαστεί να πάρω!!! Δε ξερω για τη ειναι βεβαια σαν το μπουσκοπαν μου είπε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Marianne είπε:

Για το στήθος ρώτησα γιατί έχω αλλάξει 2-3 γιατρούς και μόνο αυτός το τσεκαρει. Εγώ ακόμα δεν κάνω υπέρηχο μου έχει πει από τα 30 θα ξεκινήσουμε γιατί είναι πυκνός ο μαστός! @KATIA97 

@Dimitra97 και εγώ σε νησί μένω αλλά λόγω δουλειά που κουράγιο να πάμε στην θάλασσα! Φαντάσου είναι 100 μέτρα από το σπίτι μας😂

@lilbern πήγα η χαζή σε αυτή για να μη πληρώσω!! Ακόμα με μουτζωνω τι τράβηξα εκεί μέσα!!! Δεν ξανά πατάω! Εμένα είναι από το νησί ο γιατρός μου αλλά μένει μόνιμα Αθήνα και έρχεται εδώ τα σκ... Στο Ρέα τα κάνει όλα και αυτός!! Πήγε η μαμά μου κιόλας για χειρουργείο ενδομητριωσης λαμπαροσκοπικα εκεί και έμεινε πολύ ευχαριστημένη!!! Δεν την άφηνα να πάει εδώ με τίποτα. Μου έχει πει κ εμένα ο γιατρός αν μπορώ οικονομικά να ανέβω Αθήνα στο Ρέα! Μακάρι να μπορούμε αλλιώς θα το κάνουμε σε κλινική εδώ. Ο σύζυγος έχει φυλάξει χρήματα από τώρα ευτυχώς! 

Ναι, πολλοί δεν το κάνουν από μόνοι τους. Πρόσφατα σχετικά ξεκίνησα κι εγώ το υπερηχογράφημα, δύο φορές έχω κάνει μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ❤️❤️❤️

@Pepi88 εγώ ήλπιζα για σένα μέχρι τελευταία στιγμή... Είμαι πολύ χαρούμενη με τα νέα σου και ειμαι σίγουρη ότι ολα θα εξελιχθούν όπως πρέπει 😘😘

@melissoula123 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου.. εύχομαι να εχεις ενα υπέροχο ταξίδι στον κόσμο της μητρότητας ❤️

Σ ευχαριστώ πολύ Alice...ότι καλύτερο και για σένα...και περαστικά σου...

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, roulas40 είπε:

Συγγνώμη για την παρεμβολή, αλλά δεν μπορούσα να μη συγχαρώ την @Pepi88 !!

Μπράβο κορίτσι μου!! Συγχαρητήρια!! Υπέροχα τα νέα σου!! Εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μικράκι σου!! Όλα θα πάνε τέλεια από εδώ και πέρα!!

Το μπομπιράκι έκανε την ανατροπή στο 94' !!😍

Ευχαριστώ καλή μου !!είμαστε ακόμα λίγο μουδιασμενοι καθώς περιμένουμε να ακούσουμε και καρδούλα για να πούμε όλα οκ συνεχίζουμε🙏 εύχομαι να μας πάνε όλα καλά σε όλες!!!

12 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααα!!!♥️

Τώρα καλοκαιρακι πιστεύω θα ηρεμήσει και από τα κρυώματα! Νομίζω όλοι πάνω κάτω με τις αλλαγές που έκανε ο καιρός το τελευταίο διάστημα κρυωμενοι ήμασταν😅 Εννοείται φυσικά ότι το σεξακι δέντρο αφήνουμε και ας σερνομαστε😂 δώστου να καταλάβει και θα έρθει, θα έρθει γιατί το θέλουμε ΠΟΛΥ!!!♥️

Μου έχεις δώσει τόση χαρά! Βήμα βήμα και όλα θα πάνε τέλεια!! Να χαίρεσαι. Να νιώθει και το σπορακι σου ότι είσαι εκεί και το πιστεύεις! Μπράβο κορίτσι μου♥️♥️🥳

Πότε έχεις ξανά ραντεβού;;🤔

Σε μια βδομάδα την τρίτη άντε πάλι αναμονή και άγχος 🥴🥴 ευχαριστώ για το κουράγιο αγάπη μου❤️

11 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ❤️❤️❤️

@Pepi88 εγώ ήλπιζα για σένα μέχρι τελευταία στιγμή... Είμαι πολύ χαρούμενη με τα νέα σου και ειμαι σίγουρη ότι ολα θα εξελιχθούν όπως πρέπει 😘😘

@melissoula123 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου.. εύχομαι να εχεις ενα υπέροχο ταξίδι στον κόσμο της μητρότητας ❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου εσείς το πιστεύατε πιο πολύ από μένα και σας ευχαριστώ!!

9 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

Δεν φαντάζεστε πόσο χαίρομαι για σένα αλήθεια 🥰 μπράβο κορίτσι Μ εύχομαι να πάνε όλα τέλια🙏❤️ συγκινήθηκα πολύ  μπορεί να μην σε ξέρω αλλά μπορώ να σε καταλάβω  ❤️  εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγγυμοσινη και το μικρό σου θαυματακι να είναι καλά και κάθε φορά π θα πηγαίνεις στο γιατρό να βλέπεις πόσο έχεις μεγαλωσει

Καλημερα κορίτσι Μ εγώ μπενω π και π σας διαβάζω δεν προλαβαίνω με την μικρή Μ  πηγαίνουμε και καθε μέρα σχεδόν θάλασσα και γυρναμε βραδάκι 🥰 εγώ δόξα το θεό είμαι πολύ καλά σταμάτησε και το καφέ δεν ξανά είδα 🥳... Σύμπτωμα δεν έχω τίποτα ακόμα περίεργο Μ φενετε αλλά οκ  καθε  εγγυμοσινη  είναι διαφορετική ....χαχα εντάξει οκ δεν το σχολιάζω το τεστ😂 αλλά καλά έκανες ❤️.... Παντόςνκαι έγγυος να ήσουν το λίγο  κρασάκι επιτρέπετε  εμένα ο γυναικολόγος με άφηνε να πίνω ενοητε λίγο δλδ  ένα με δύο δαχτυλακια   όχι παραπάνω φυσικά αλλά δεν με χάλασε και έπινα αυτό το λίγο  π επιτρεπόταν μια στο τόσο  🥰 αλλά κανένα άλλο είδος αλκοόλ μόνο αυτό μ έλεγε άμα ήθελα κάτι να πιω ... Καλά θα κάνεις να βγεις να ξεσκασεις να περάσεις υπέροχα ❤️

Ευχαριστώ γλυκιά μου και σε σένα εύχομαι να εξελιχθούν όλα υπέροχα !!ζούμε μεγάλες αγωνίες ελπίζω να μας ανταμείψει η συνέχεια 🙏

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, souz13 είπε:

εγω τα μαλλια δεν τα βαφω και εγβ αναγκαστηκα κι ειδα και ασπρη τρίχα και εγω ασε σοοοοοκ!!!! Τα νύχια μου ειπε απλο μονο οπότε βαφω μονο τα ποδια τωρα που ειναι και καλοκαιρι και τα πανω καθολου 😞

@Marianne θα πινω ντεπόν τωρα οποτε με πιάνει για να προλαβαίνω αυτο το χαλι του εμετού! Μου ειπε μπορω ντεπον και παναντολ μια φορα στο τοσο!!! Μου ειπε κιολας να παρω και ενα spasmoapotel να εχω αν χρειαστεί να πάρω!!! Δε ξερω για τη ειναι βεβαια σαν το μπουσκοπαν μου είπε

Τουλάχιστον να το παλεύεις με αυτά και ελπίζω να σου φύγει σύντομα αυτό το σύμπτωμα 🤞❤️

6 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Ναι, πολλοί δεν το κάνουν από μόνοι τους. Πρόσφατα σχετικά ξεκίνησα κι εγώ το υπερηχογράφημα, δύο φορές έχω κάνει μέχρι τώρα.

Και εμένα με ρώτησε την πρώτη φορά, λέω οκ γιατί όχι και εφόσον δεν ένιωσα άβολα... Για καλό ειναι❤️ καλά κάνεις κορίτσι μου γιατί βλέπω κάποιες που τα παραμελούν κ δεν θα έπρεπε!!

3 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Ευχαριστώ καλή μου !!είμαστε ακόμα λίγο μουδιασμενοι καθώς περιμένουμε να ακούσουμε και καρδούλα για να πούμε όλα οκ συνεχίζουμε🙏 εύχομαι να μας πάνε όλα καλά σε όλες!!!

Σε μια βδομάδα την τρίτη άντε πάλι αναμονή και άγχος 🥴🥴 ευχαριστώ για το κουράγιο αγάπη μου❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου εσείς το πιστεύατε πιο πολύ από μένα και σας ευχαριστώ!!

Ευχαριστώ γλυκιά μου και σε σένα εύχομαι να εξελιχθούν όλα υπέροχα !!ζούμε μεγάλες αγωνίες ελπίζω να μας ανταμείψει η συνέχεια 🙏

Για αυτό είμαστε εδώ, να μοιραζόμαστε το άγχος, τις ανησυχίες αλλά φυσικά και τις χαρές μας!!! Θα περιμένουμε μαζί σου με ανυπομονησία ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μελλοντικές μανούλες 🥰

Πως είστε σήμερα? 

Εγώ έχω ελάχιστο hangover γιατί τελικά βγήκα χτες και ήπια και δεν είχα φάει από το μεσημέρι. Είναι αυτό που λες "για ένα κρασί ήρθα" και κάθεσαι 4 ώρες 😂

Ελπίζω να μην γίνει κάνα αστείο και δεν έρθει τελικά η περίοδος γιατί θα θυμώσω!!!! 😅 Αν και πιστεύω θα έρθει σήμερα. Εκτός αν έγινε 26άρης ξαφνικά ο κύκλος μου και έρθει αύριο, όπως τον προηγούμενο μήνα. Προτιμώ να είναι 26άρης, γιατί λένε όσο πιο κοντά στις 28 μέρες είσαι, τόσο το καλύτερο. 

  • Χαχα 2

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλημέρα μανούλες και μελλοντικές μανούλες 🥰

Πως είστε σήμερα? 

Εγώ έχω ελάχιστο hangover γιατί τελικά βγήκα χτες και ήπια και δεν είχα φάει από το μεσημέρι. Είναι αυτό που λες "για ένα κρασί ήρθα" και κάθεσαι 4 ώρες 😂

Ελπίζω να μην γίνει κάνα αστείο και δεν έρθει τελικά η περίοδος γιατί θα θυμώσω!!!! 😅 Αν και πιστεύω θα έρθει σήμερα. Εκτός αν έγινε 26άρης ξαφνικά ο κύκλος μου και έρθει αύριο, όπως τον προηγούμενο μήνα. Προτιμώ να είναι 26άρης, γιατί λένε όσο πιο κοντά στις 28 μέρες είσαι, τόσο το καλύτερο. 

Καλώς την!!! Καλά έκανες😂 από ότι καταλαβαίνω πέρασες και καλά!!! Και να μην αγχώνεσαι έρθει δεν έρθει σήμερα με το hangover  που θα έχεις σίγουρα δεν την χρειάζεσαι 🤔

Πάντως και εγκυμοσύνη να έπαιζε δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα!! Σιγά τι έκανες καλέ, έγκλημα έκανες;;;❤️

Εμείς σήμερα είμαστε χωρίς ρεύμα από τις 8 το πρωί. Το νευρικό μου σύστημα δεν είναι καθόλου καλά!!!!😭 

Από συμπτώματα, το στήθος σταμάτησε να με πονάει αλλά έχω μια αίσθηση σαν να με καίει και έχω αποκτήσει αρκετά υγρά λευκά ρευστά όμως! Έχω ακόμα μια βδομαδουλα μέσα στο νερό όμως αναμονή!🤞 Άντε να έρθει, να ξεκινήσουμε προσπάθειες 🤞🤞😂

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 30/5/2023 at 5:43 ΜΜ, lilbern είπε:

Πόσο τραγική αυτή η γιατρός? Πωπω πολύ με σύγχυσε 😤 

Ναι ξέρουν οι γιατροί, το κάνουν με τέτοιο τρόπο που δεν νιώθεις άβολα. Τον λατρεύω τον γιατρό μου. Βέβαια είναι στο ΡΕΑ και σκέφτομαι τα ποσά που θα έχω να δώσω σε περίπτωση εγκυμοσύνης 😅 

Τον πρώτο μου τον γέννησα στο Αλεξάνδρα γιατί προτιμούσα να χαλάσω τα λεφτά σε πράγματα για το μωρό χωρίς να αγχώνομαι. 

Δεν μου έχει δώσει φιλισιν γιατί δεν του έχω πει κάτι προς το παρόν, μιας και δεν κάνουμε προσπάθειες για μωρό. 

Σκέψου την τελευταία φορά που με είχε δει και μου είχε πει ότι πλησιάζει η ωορρηξία μου του είπα "ευτυχώς που μου το είπατε για να προσέχω έξτρα αυτές τις μέρες" 😂

 

Ναι για τις ανταύγειες το έχω ακούσει ότι επιτρέπεται. Εγώ ούτως ή άλλως μόνο ανταύγειες κάνω. Νύχια δηλαδή κάνει και το τζελ? Από ότι ξέρω λένε για την μυρωδιά ότι δεν κάνει. 

Τι όμορφα που μένετε σε νησί. Μην αγχώνεσαι, θα το συνηθίσει η μικρή σου το νερό και μετά θα γίνει δελφινάκι 🥰 

Εγώ έχω να τα βάψω χρόνια η αλήθεια είναι αλλά ήθελα να τα βάψω τώρα π είχα γενησει αλλά δεν τα έβαψα γτ είχα σκοπό πάλι να μηνω έγγυος 😂.....καλέ ναι και τζελ και ημιμόνιμο ...το τζελ δεν μυρίζει μόνο το ακριλικο εγώ πχ ο κάνω ακριλικο φοράω πάντα μάσκα επίδη μυρίζει🥰.......

Ελπίζω να το συνηθίσει το νεράκι είναι γενικά λίγο φοβιτσιαρα η ζουζουνιτσα Μ 

On 30/5/2023 at 5:48 ΜΜ, Marianne είπε:

Για το στήθος ρώτησα γιατί έχω αλλάξει 2-3 γιατρούς και μόνο αυτός το τσεκαρει. Εγώ ακόμα δεν κάνω υπέρηχο μου έχει πει από τα 30 θα ξεκινήσουμε γιατί είναι πυκνός ο μαστός! @KATIA97 

@Dimitra97 και εγώ σε νησί μένω αλλά λόγω δουλειά που κουράγιο να πάμε στην θάλασσα! Φαντάσου είναι 100 μέτρα από το σπίτι μας😂

@lilbern πήγα η χαζή σε αυτή για να μη πληρώσω!! Ακόμα με μουτζωνω τι τράβηξα εκεί μέσα!!! Δεν ξανά πατάω! Εμένα είναι από το νησί ο γιατρός μου αλλά μένει μόνιμα Αθήνα και έρχεται εδώ τα σκ... Στο Ρέα τα κάνει όλα και αυτός!! Πήγε η μαμά μου κιόλας για χειρουργείο ενδομητριωσης λαμπαροσκοπικα εκεί και έμεινε πολύ ευχαριστημένη!!! Δεν την άφηνα να πάει εδώ με τίποτα. Μου έχει πει κ εμένα ο γιατρός αν μπορώ οικονομικά να ανέβω Αθήνα στο Ρέα! Μακάρι να μπορούμε αλλιώς θα το κάνουμε σε κλινική εδώ. Ο σύζυγος έχει φυλάξει χρήματα από τώρα ευτυχώς! 

Αααα τελειααα μένεις και εσύ σε νησί και την έχεις και τελιως δίπλα την θάλασσα τυχερουλααα  .. καλά ναι άμα δουλεύεις δύσκολο εγώ δεν δουλεύω αλλά πάμε συνεχια γτ ο άντρας Μ είναι αστυνομικός και δεν δουλεύει μόνο πρωί δουλεύει κοιλιομενο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήναααα 😍

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???? 

Εμένα ήρθε χτες η περίοδος, στην ώρα της η γλυκιά μου 😂

16 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Καλώς την!!! Καλά έκανες😂 από ότι καταλαβαίνω πέρασες και καλά!!! Και να μην αγχώνεσαι έρθει δεν έρθει σήμερα με το hangover  που θα έχεις σίγουρα δεν την χρειάζεσαι 🤔

Πάντως και εγκυμοσύνη να έπαιζε δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα!! Σιγά τι έκανες καλέ, έγκλημα έκανες;;;❤️

Εμείς σήμερα είμαστε χωρίς ρεύμα από τις 8 το πρωί. Το νευρικό μου σύστημα δεν είναι καθόλου καλά!!!!😭 

Από συμπτώματα, το στήθος σταμάτησε να με πονάει αλλά έχω μια αίσθηση σαν να με καίει και έχω αποκτήσει αρκετά υγρά λευκά ρευστά όμως! Έχω ακόμα μια βδομαδουλα μέσα στο νερό όμως αναμονή!🤞 Άντε να έρθει, να ξεκινήσουμε προσπάθειες 🤞🤞😂

Να το πάλι το περίεργο. Συνήθως όταν πονάει το στήθος σταματάει πριν να έρθει η περίοδος, όχι 9 μέρες νωρίτερα. 

Αχ για να δούμε τι θα γίνει στις 10.6. Αλλιώς δεν πειράζει, τον επόμενο μήνα ❤️

  • Χαχα 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες!! Καλό μήνα!!! Ας ελπίσουμε αυτός ο μήνας να δώσει πολλά θετικά τεστακια❤️❤️

4 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλημέρα και καλό μήναααα 😍

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???? 

Εμένα ήρθε χτες η περίοδος, στην ώρα της η γλυκιά μου 😂

Να το πάλι το περίεργο. Συνήθως όταν πονάει το στήθος σταματάει πριν να έρθει η περίοδος, όχι 9 μέρες νωρίτερα. 

Αχ για να δούμε τι θα γίνει στις 10.6. Αλλιώς δεν πειράζει, τον επόμενο μήνα ❤️

Μαζί θα πάμε στον επόμενο καλέ !! Μη είσαι τόσο αισιόδοξη για μένα😂 εγώ πάντως δεν το πιστεύω καααααν!!! Απλά ελπίζω να μη με καθυστερησει χωρίς λόγο πάλι🤔

Πάντως μαρεσει που ανεβαίνουν όλες μαζί στο ροζ συννεφάκι μας και ας προσγειωνομαστε ανώμαλα μετά!🤞😂

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marianne είπε:

Καλησπερα κοριτσαρες!! Καλό μήνα!!! Ας ελπίσουμε αυτός ο μήνας να δώσει πολλά θετικά τεστακια❤️❤️

Μαζί θα πάμε στον επόμενο καλέ !! Μη είσαι τόσο αισιόδοξη για μένα😂 εγώ πάντως δεν το πιστεύω καααααν!!! Απλά ελπίζω να μη με καθυστερησει χωρίς λόγο πάλι🤔

Πάντως μαρεσει που ανεβαίνουν όλες μαζί στο ροζ συννεφάκι μας και ας προσγειωνομαστε ανώμαλα μετά!🤞😂

Καλό μήνα κορίτσι με θετικά αποτελέσματα! Η αισιοδοξία δεν βλάπτει, ασχέτως τελικού αποτελέσματος, το οποίο άλλωστε δεν μπορούμε να ελέγξουμε απόλυτα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Καλό μήνα κορίτσι με θετικά αποτελέσματα! Η αισιοδοξία δεν βλάπτει, ασχέτως τελικού αποτελέσματος, το οποίο άλλωστε δεν μπορούμε να ελέγξουμε απόλυτα.

Καλώς το κορίτσι μας!! Μωρέ και εγώ της ίδιας άποψης είμαι θετική σκέψη απλά κρατάω ένα "μικρό καλάθι" 😂

Τώρα αν είναι να έρθει καλοδεχούμενο!!!🤞🤞 Σε όλες να γεμίσουμε θετικά!!❤️ 

Εσύ πώς είσαι;;; Σε τι φάση βρίσκεσαι;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...