Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

Αχ βρε κορίτσια πως πατε;! Τι κάνετε; 
Εγώ είμαι να σκάσω δεν μπορω με αυτή την αναμονή μέχρι να κάνω τεστ😵💫😵💫😅😅

και αυτή τη φορα νομίζω πως όντως κάτι έχει γίνει… πφφφφ δώστε καμία συμβουλή ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Myrto24 είπε:

Αχ βρε κορίτσια πως πατε;! Τι κάνετε; 
Εγώ είμαι να σκάσω δεν μπορω με αυτή την αναμονή μέχρι να κάνω τεστ😵💫😵💫😅😅

και αυτή τη φορα νομίζω πως όντως κάτι έχει γίνει… πφφφφ δώστε καμία συμβουλή ❤️❤️

Μυρτω μου υπομονη...εγω σημερα εκανα 3 φορες βολτες εξω απο το μικροβιολογικο...ειχα αργησει και στην δουλεια...ωσπου λεω στον εαυτο μου συνελθε...γεμιζω την μερα μου για να μην το σκεφτομαι..αυριο το πρωι θα παω...σημερα ξεστρωσα εκανα γενικη καθαριοτητα το μεσημερι και το απογευμα πηγα παιδικη για να μην το σκεφτομαι..και τωρα θα παω και για ενα περπατημα ετσι για να καθαρισει το μυαλο...υπομονη μεχρι αυριο το μεσημερι...οποτε γεμισε το προγραμμα σου για να ξεχνιεσαι..

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Fofi! είπε:

Κοριτσια καλημερα....που ειστε οι υπολοιπες....εγω σημερα εκανα χοριακη και περιμενω να μιλησω με τον γιατρο..νομιζω οτι ειναι  χαμηλη..αλλα θα δειξει..

Ειιι υπομονή και θετική σκέψη!!! 
μιλησε πρώτα με τον γιατρό σου και μην προκαταβάλλεις ❤️❤️ ότι θες είμαστε εδώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@fofa@Fofi! @Lila ki @Myrto24 κορίτσια καλησπέρα περιμένω περίοδο αύριο κανονικά στις 13 του μήνα  Απριλίου έχω κύκλο 25 μέρες περίπου άλλες φορές 26 μπορεί και 24 από χθες όμως  έχω λίγο ροζ πολύ αχνό ροζ στο χαρτί κάποιες φορές όχι πάντα και σήμερα λίγο αλλά δεν Μ κατεβαινειειναι τώρα να Μ έρθει κανονικά σε δύο μέρες αλλά από χθες έχω αυτά στο χαρτί λίγο σταγόνες ροζ τι μπορεί να είναι ξέρετε ?μήπως να περιμένω να Μ έρθει θα κατέβει η περίοδος το έχετε πάθει ποτέ αυτό πριν τη περίοδο και να σας έρθει μετά κανονικά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , dragonbox61 είπε:

@fofa@Fofi! @Lila ki @Myrto24 κορίτσια καλησπέρα περιμένω περίοδο αύριο κανονικά στις 13 του μήνα  Απριλίου έχω κύκλο 25 μέρες περίπου άλλες φορές 26 μπορεί και 24 από χθες όμως  έχω λίγο ροζ πολύ αχνό ροζ στο χαρτί κάποιες φορές όχι πάντα και σήμερα λίγο αλλά δεν Μ κατεβαινειειναι τώρα να Μ έρθει κανονικά σε δύο μέρες αλλά από χθες έχω αυτά στο χαρτί λίγο σταγόνες ροζ τι μπορεί να είναι ξέρετε ?μήπως να περιμένω να Μ έρθει θα κατέβει η περίοδος το έχετε πάθει ποτέ αυτό πριν τη περίοδο και να σας έρθει μετά κανονικά?

Καλησπέρα ! Ναι μου έχει συμβεί 2-3 ημέρες πριν τη περίοδο και μετά σκάει κανονικά ! Εκτός κι αν προσπαθείτε για παιδάκι όποτε έχει να κάνει με την εμφύτευση !

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , dragonbox61 είπε:

@fofa@Fofi! @Lila ki @Myrto24 κορίτσια καλησπέρα περιμένω περίοδο αύριο κανονικά στις 13 του μήνα  Απριλίου έχω κύκλο 25 μέρες περίπου άλλες φορές 26 μπορεί και 24 από χθες όμως  έχω λίγο ροζ πολύ αχνό ροζ στο χαρτί κάποιες φορές όχι πάντα και σήμερα λίγο αλλά δεν Μ κατεβαινειειναι τώρα να Μ έρθει κανονικά σε δύο μέρες αλλά από χθες έχω αυτά στο χαρτί λίγο σταγόνες ροζ τι μπορεί να είναι ξέρετε ?μήπως να περιμένω να Μ έρθει θα κατέβει η περίοδος το έχετε πάθει ποτέ αυτό πριν τη περίοδο και να σας έρθει μετά κανονικά?

Περιμενε 2 μερες ακομη και μετα μιλα με τον γιατρο σου...δεν νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Myrto24 είπε:

Καλησπέρα ! Ναι μου έχει συμβεί 2-3 ημέρες πριν τη περίοδο και μετά σκάει κανονικά ! Εκτός κι αν προσπαθείτε για παιδάκι όποτε έχει να κάνει με την εμφύτευση !

@Myrto24ναι προσπαθούμε για μωράκι αλλά αυτό πρώτη φορά Μ συμβαίνει...μπορεί να είναι εμφύτευση και πόσες μέρες ςμπορει να διαρκεί αυτό το αίμα εμφύτευσης 

3 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Περιμενε 2 μερες ακομη και μετα μιλα με τον γιατρο σου...δεν νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο...

@Fofi! @Myrto24 @Lila ki Να περιμένω δηλαδή αν μέχρι το Σάββατο κάι αν συνεχιστεί να πάρω τον γιατρό ναι γιατί πρώτη φορά Μ συμβαίνει ..μια να ρωτήσω και κάτι ακόμη το αίμα της εμφύτευσης γνωρίζεται πόσο ποσότητα μπορεί να είναι δηλαδή πως το ξεχωρίζεται από την αρχή της περιόδου αν είναι πςειοδο

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dragonbox61 said:

@fofa@Fofi! @Lila ki @Myrto24 κορίτσια καλησπέρα περιμένω περίοδο αύριο κανονικά στις 13 του μήνα  Απριλίου έχω κύκλο 25 μέρες περίπου άλλες φορές 26 μπορεί και 24 από χθες όμως  έχω λίγο ροζ πολύ αχνό ροζ στο χαρτί κάποιες φορές όχι πάντα και σήμερα λίγο αλλά δεν Μ κατεβαινειειναι τώρα να Μ έρθει κανονικά σε δύο μέρες αλλά από χθες έχω αυτά στο χαρτί λίγο σταγόνες ροζ τι μπορεί να είναι ξέρετε ?μήπως να περιμένω να Μ έρθει θα κατέβει η περίοδος το έχετε πάθει ποτέ αυτό πριν τη περίοδο και να σας έρθει μετά κανονικά?

Εμένα που μ είχε τύχει αυτό μου ήρθε μετά από  δυο με τρεις ημέρες ! Όσον αφορά το αίμα εμφυτευσης είναι λίγο κάποιες σταγόνες … για δες σε δυο τρεις μέρες εάν θα σ έρθει … εάν όχι τότε εύχομαι να ειναι εγκυμοσύνη !

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Anii@Lila ki @Myrto24 @Fofi!ίΕναι ωορρηξίας λέτε γιατί κάποιες κάνουν ωορρηξία και βγάζουν λίγο αίμα αλλλα εγώ ποτέ δεν είχα αίμα στην ωορρηξία...μόνο υγρά και πονούσα ελάχιστα ....τώρα από το πρωί έως τώρα δεν έχω βγάλει καθόλου ...έχει τύχει σε καμία να έχει λίγο αίμα πολύ λίγο  ελαχιατο πριν καταλάβει ότι είναι έγκυος??υπάρχει τέτοια περίπτωση?και αν ναι το αίμα αυτό λογικά πόσες μέρες μπορεί να κρατάει μια δυο τρεις μέρες ....φαντάζομαι όχι περισσότερο ...και κάτι τελευταίο αν το αιμι της εμφύτευσης πόσο θα μπορούσε να είναι σε ποσότητα .εμένα είναι λίγο όταν σκουπιζομαι ίσα ίσα που το είδα κ λίγο περισσότερο σήμερα το πρωί μετά από το ρε τίποτα....ελπίζω να μην είναι κάτι κακο πάντως δεν θέλω να μου σταματήσει η περίοδος από τέτοια ηλικια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , Anii είπε:

Κορίτσια χάθηκα για τα καλά !! Τι κάνετε ;; Πως είστε ;; Πείτε τα νέα σας !! 

Εγω σπίτι !! Μπήκα στον 5ο μήνα , αναμένουμε να κάνουμε την Β επιπέδου πια ! 

Τι κανεις???πως τα πας με την εγκυμοσυνη???ειδες φυλο???

Link to comment
Share on other sites

On 21/4/2024 at 3:36 ΜΜ, Fofi! είπε:

Τι κανεις???πως τα πας με την εγκυμοσυνη???ειδες φυλο???

Μαλλοοοονννν αγοράκι αλλά δεν είναι ακόμα σίγουρο!! Αναμένουμε ! 
ρε κορίτσια έχω φάει σκάλωμα ! 
τελευταια περίοδος 20 Δεκ 23 

Πρώτη πιθανή πητ 24/9 

και πλέον μου είπαν μετά την αυχενική 21/9 

 

εγω κάθε ποτέ αλλάζω εβδομάδα ;  Τώρα μπερδεύτηκα που διάβαζα κάτι άρθρα ! 
βγαίνοντας μεγαλύτερο το μωρό εγώ το υπολογίζω σαν τελευταία περίοδο 16/12 !! Κάνω λάθος ; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anii είπε:

Μαλλοοοονννν αγοράκι αλλά δεν είναι ακόμα σίγουρο!! Αναμένουμε ! 
ρε κορίτσια έχω φάει σκάλωμα ! 
τελευταια περίοδος 20 Δεκ 23 

Πρώτη πιθανή πητ 24/9 

και πλέον μου είπαν μετά την αυχενική 21/9 

 

εγω κάθε ποτέ αλλάζω εβδομάδα ;  Τώρα μπερδεύτηκα που διάβαζα κάτι άρθρα ! 
βγαίνοντας μεγαλύτερο το μωρό εγώ το υπολογίζω σαν τελευταία περίοδο 16/12 !! Κάνω λάθος ; 

Εάν βάλεις στο google υπολογισμός εβδομάδας κύησης σου βγάζει διάφορες εφαρμογές. Βάζεις ΠΗΤ και θα σου γράψει. Επίσης από τη στιγμή που γίνεται υπέρηχος και μετά πας με τον υπέρηχο. Παλιά μετραγαν με την τελευταία περίοδο που δεν ήταν τόσο ακριβείς οι υπέρηχοι! 

Με το καλό!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...