Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Αγορι ή κοριτσι


Recommended Posts

Γεια σας μαμαδες και μελλοντικες μαννουλες! Ειμαι εγκυος 13 εβδ. Στην αρχη μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος αμεσως πιστεψα πως ειναι κοριτσακι και στο ονειρο μου βλεπω ενα κοριτσακι αλλα ολοι οι αλλοι μου λενε πως ειναι αγορι και απο τοτε εχω δει μαμαδες αγοριων ή αγορακια αλλων γονιων 

 

για πειτε μου σας παρακαλω εσεις ειχατε προαισθημα ή ονειρα για το φυλο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Μαρια μπ είπε:

Γεια σας μαμαδες και μελλοντικες μαννουλες! Ειμαι εγκυος 13 εβδ. Στην αρχη μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος αμεσως πιστεψα πως ειναι κοριτσακι και στο ονειρο μου βλεπω ενα κοριτσακι αλλα ολοι οι αλλοι μου λενε πως ειναι αγορι και απο τοτε εχω δει μαμαδες αγοριων ή αγορακια αλλων γονιων 

 

για πειτε μου σας παρακαλω εσεις ειχατε προαισθημα ή ονειρα για το φυλο; 

Καλησπέρα και με το καλό! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα προαίσθημα,είχα μεγάλο άγχος λόγω δύο προηγούμενων παλινδρομων κ να πω την αλήθεια απλά ήθελα να κρατήσω ένα υγιές μωρό στην αγκαλιά μου. Πριν βγει το τεστ θετικό,είχα δει τον αγαπημένο μου παππού δύο φορές στο όνειρο μου,όταν το είπα στην μαμά μου κ αφού έμαθα την εγκυμοσύνη,μου είπε α αυτό σημαίνει θα κάνεις αγόρι. Τώρα τι να σου πω; Δεν πιστεύω κ ιδιαίτερα στα όνειρα κ ούτε έδωσα κ σημασία στα λόγια της μαμάς μου,αλλά όντως έκανα τον γιο μου. Στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου,έλεγα ότι ίσως έχω κορίτσι λόγω του ότι η γονιμοποίηση έγινε ακριβώς μετά την περίοδο μου,από αυτά που είχα διαβάσει δλδ. Αλλά προαίσθημα δεν το λες. Επειδή είχα φρέσκο κ το πρώτο μου το μπεμπακι(5 μηνών) έλεγα τότε στον άντρα μου,μην ελπίζεις για κόρη,εγώ μόνο αγόρια κάνω,χαχα. Μάλλον επειδή μόνο αυτό είχα ζήσει. Τεσπα. Εύχομαι να έχεις ένα τελειομηνο γερό μωρό. Αυτό και μόνο αυτό. 🥰 (Ω ρε κάτι σεντοναρες που γράφω,χαχα,να με σχωρας)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Δε πιστευω ουτε στα ονειρα ουτε στα προαισθηματα. Οι πιθανοτητες παντα ειναι 50-50 εκ των πραγματων!

Εγω απλα ολη μου τη ζωη ηθελα κοριτσι κ τελικα οντως ειναι κοριτσι. Ο αντρας μου ηθελε αγορι αλλα τωρα εχει χαζεψει με το κοριτσι..

Ουτως ή αλλως τωρα θα μαθεις το φυλο οποτε υπομονη. Εξαλλου το σημαντικο αν κ κλισε, ειναι να ειναι υγιες!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Δεν ξέρω πως τα πας με τα προαισθήματα. Εγώ και τις δυο φορές είχα προαίσθημα για κορίτσι και ενώ όλοι βάζαν στοιχήματα γύρω μου για αγόρι, το έχασαν όλοι. Την πρώτη φορά με είχαν επηρεάσει και το μάθαμε αργά για το κορίτσι, αλλά δεν με ενδιέφερε πολύ! Τη δεύτερη φορά επέμεναν σαν τρελοί ότι είναι αγόρι και ότι έχουν προαίσθημα, το καλό είναι ότι κερδίσαμε και δυο πίνακες από τα στοιχήματα που έχασαν, γιατί από το προαίσθημα της μαμάς, άλλο κανένα !! Σε 3 μήνες την περιμένουμε και σου εύχομαι και σένα κυρίως να είναι γερο και να έχεις καλή εγκυμοσύνη ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...