Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συγχαρητήρια! Στην προηγούμενη σου εγκυμοσύνη πόση χοριακή είχες.?

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

Πόνος περιόδου και καφέ σημάδια


Recommended Posts

Καλησπερα σας ..

Πριν 3 μέρες έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο μου στην αρχή δεν μου έδειχνε αποτέλεσμα ώσπου  το πέταξα γιατί το θεώρησα χαλασμένο μετά από λίγο πήγα ξανά στην τουαλέτα και είχα την περιέργεια να το κοιτάξω και βγήκε θετικό προς το προν έχω μια μέρα καθυστέρηση και καφέ υγρά 1-2 φορές την ημέρα αλλά παράξενο πόνο περίοδου λίγο πιο καυστικό και λίγο έντονο αέρα και που και λίγο διαφορετικο από τον πόνο δεξια και αριστερά στις ωοθήκες  ..αύριο θα πάω για χοριακή για να προλάβω μέσο χαπιών κάποια τυχών αποβολή αλλά ανησυχώ παρά πολύ .. και φοβάμαι αρκετά ..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Maraki00 είπε:

Καλησπερα σας ..

Πριν 3 μέρες έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο μου στην αρχή δεν μου έδειχνε αποτέλεσμα ώσπου  το πέταξα γιατί το θεώρησα χαλασμένο μετά από λίγο πήγα ξανά στην τουαλέτα και είχα την περιέργεια να το κοιτάξω και βγήκε θετικό προς το προν έχω μια μέρα καθυστέρηση και καφέ υγρά 1-2 φορές την ημέρα αλλά παράξενο πόνο περίοδου λίγο πιο καυστικό και λίγο έντονο αέρα και που και λίγο διαφορετικο από τον πόνο δεξια και αριστερά στις ωοθήκες  ..αύριο θα πάω για χοριακή για να προλάβω μέσο χαπιών κάποια τυχών αποβολή αλλά ανησυχώ παρά πολύ .. και φοβάμαι αρκετά ..

 

Να πας για χοριακη ναι . Τα καφε στην αρχη της εγκυμοσύνης ειναι πολυ συνηθισμένα όπως κ οι πόνοι περιόδου κ ειναι φυσιολογικα δεν σημαίνουν παντα κάτι κακό . Το μονο που χρειαζετε ειναι ξεκούραση. Τα χάπια δεν προλαβαίνουν αποβολη τόσο νωρίς .  

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ που απαντησες.. ❤️

Ναι αλλά ο πόνος περιοδου είναι από κάτω και πιο έντονος πιο καυστικός και νιώθω πραγματικά φόβο … γιατί ήξερα ότι ο πόνος είναι συνήθως αριστερά και δεξιά και όχι τόσο έντονος ..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...