Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ούτε που τις είχα σκεφτεί τις υπόλοιπες ορμόνες.. πριν την ωοληψια πρέπει να κάνω FSH & E2? Εσύ τις είχες ρυθμισμένες αυτές τις ορμόνες?

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!Είμαι και εγώ έγκυος στο δεύτερο παιδακι μου, εχω ηδη ενα γιο 8 μηνων! Μάλλον γενναω τέλη Μαρτίου..

Μια κοπελα ανεφερε για εναν περιεργο πονο,ειχα και εγω κατι παρομοιο και τελικα ηταν το εντερο.. Μιλαμε ομως για πολυ πονο,τα χρειαστηκα! Μου συνεβη πριν κανα 2 βδομαδες,απο τοτε ομως τιποτα ξανα. Ευτυχως!

Καλώς σας βρήκα!


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια και καλο μηνα!!επιτελους σκ να ξεκουραστω(χιχιχι και χτες ξεκουραστηκα)Κανω δουλιτσες σημερα γιατι θα μας φαει η βρωμα και να φανταστειτε κανει και η μαμα μου οταν κραταει τον μικρο.Χτες πηγαμε σ.μαρκετ και πηρα και τον μικρο μαζι και εγινε η μασκοτ δεν εβαζε γλωσσα μεσα και ολοι ερχοντουσαν και του μιλουσανε,κουκουβα κουκουβα...chrifili καλως μας ηρθες και με το καλο το μωρακι σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ηλιαννα καλα εισαι/μη κανεις και πολλες δουλειες ευκαιρια να ξεκουραστειςν το ΣΚ και οχι να κουραστεις χειροτερα.Εμενα το νοικοκυριο τωρα το εχει αναλαβει ο συζυγος.τα θετικα της εγκυμοσυνης!!!!!!!!!!!!!!!!!


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλημέρα,καλή εβδομάδα και καλό μήνα!

Crifili καλωσήρθες στην όμορφη παρέα μας, με το καλό το μωράκι σου και να χαίρεσαι το γιόκα σου.

Δυστυχώς δεν μπορούσα να μπω καθόλου το Σ/Κ διότι είναι μπουκωμένη η ζουζουνίτσα μου και είχαμε πολύ γκρίνια.Σε κάτι τέτοιες στιγμές παθαίνει μαμακουλίαση(όπως λέω εγώ),γατζώνεται πάνω μου και δε θέλει κανέναν άλλο.Όταν βέβαια είναι καλά ούτε να με φτύσει!!(πλάκα κάνω).Κατά τα άλλα ήταν ένα πολύ ήσυχο διήμερο.Και σήμερα πάλι στη δουλειά!!Μου τη δίνει η Δευτέρα..

Τα λέμε αργότερα.Φιλιά πολλά


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

καληεμρα κοριτσακια τι κανετε?εμεισ καλα,προχτες βγηκα με τον καλο μου και τους κουμπαρους μας και πηγαμε στα μπουζουκια(ποσα χρονια ειχα να παω ουουου)ηταν πολυ ωραια και δεν με ενοχλησε καθολου η τσιγαριλα..Σημερα ειμαι στην δουλεια και εχω ξεπαγιασει με μπουφαν εφυγα το πρωι και κρυωνα!!!:shock:Μολις μου εστειλε και η κουμπαρουλα μου μηνυμα και ειναι εγκυος!!!!

Link to comment
Share on other sites

kαλημερα.τι κανετε?εμεις μια χαρα,περασαμε ενα ησυχο σκ και τωρα ανυπομονω να ερθει το απογευμα να παω στο γιατρο.

ιωαννα και εμενα οταν εχει συναχι ολο αγκαλιτσες θελει.

ηλιαννα μια χαρα στα μπουζουκια και εμενα μου ελειψε η βραδυνη διασκεδαση.Βαλατυε κιολας μπουφαν?Εμεις εδω ακομη με κοντομανικα,εχει μια ψυχρουλα αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο.με το καλο και η εγλυμοσυνη της κουμπαρας σου


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηλιάννα συγχαρητήρια στην κουμπάρα σου!Πολύ χαίρομαι να μαθαίνω για νέες εγκυμοσύνες!Και μπουζούκια ρε θηρίο??Σε βρίσκω πολύ μπροστά!!!Εγώ για κανένα καφέ και πολύ μου είναι.

Αρετή κ εγώ ακόμα με τα κοντομάνικα είμαι όμως θέλω να βάλει κρύο.Έχουμε αρρωστήσει πια με αυτόν τον καιρό.

Θέλω να σας κάνω κ μια ερώτηση αν σας συμβαίνει εσάς.Χωρίς να είμαι δυσκοίλια,ακόμα κ τώρα που παίρνω σίδηρο πηγαίνω τακτικά στην τουαλέτα,τις περισσότερες φορές που κάνω το χοντρό μου(συγνώμη για την περιγραφη!!)βγάζω αίμα.Στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν το είχα κ φαντάζομαι ότι δεν είναι κάτι που θα πρέπει να με ανησυχεί.Ή μήπως θα έπρεπε??Πάντως δεν πονάω καθόλου.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουφ σημερα θα κατσω μεχρι της 5 στην δουλεια ευτυχως εφαγα ενα σουβλακι με μπολικη σως και ηρθα στα ισα μου...Ποσα κιλα εχετε παρει κοριτσια?Εγω ειμαι στα 3,5και δεν θελω να βαλω πανω απο 12κιλα για να τα χασω και ευκολα!Παντως ειχα πολυ καιρο να βγω και ειδικα σε μπουζουκια οποτε το διασκεδασα με την ψυχη μου...Και εγω χαρηκα πολυ με την κουμπαρουλα μου προσπαθουσαν για μωρο πανω απο 2χρονια και επιτελους ειναι εγκυος!!!Ιωαννα αυτο με το αιμα ειναι ακριβως οπως τα λεει η αρετη,ποσο μαλλον αν τα κακακια ειναι σφιχτα λογο του σιδηρου επιδεινωνουν την κατασταση

Link to comment
Share on other sites

Mολις γυρισαμε απο το γιατρο.Ολα καλα δοξα το θεο.Το μωρακι μας μεγαλωνει μια χαρα.Φυλο δεν καταφεραμε να δουμε αλλα ουτε που με νοιαζει.ραντεβου ξανα σε τρεις βδομαδες


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!Οπότε το εντεράκι δεν είναι κάτι για το οποίο πρέπει να ανησυχώ!!Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Αρετή τέλεια τα νέα σου!!

Χρύσα που είσαιαιαιαιαι???

Να ρωτήσω κ κάτι ακόμα?Τώρα που η μικρή μου είναι λίγο αρρωστούλα κ θέλω να κάτσω μαζί της στο σπίτι πως μπορώ να πάρω άδεια?Θέλω χαρτί γιατρού?Μου φαίνεται κουλό από τη στιγμή που δεν θα δει καν γιατρός το μωρό μου να πρέπει εγώ να πάρω.Κι αν ναι,από τι γιατρό?Γιατί ο παιδίατρός μας δεν είναι συμβεβλημένος με το ΙΚΑ.Πήγα να ρωτήσω στο γραφείο προσωπικού κ μου λέγαν ασυναρτησίες.Από φίλες μου μαμάδες έμαθα ότι το χρόνο δικαιούμαστε κάποιες μέρες αδείας για ασθένεια του παιδιού χωρίς δικαιολογητικά.Όμως εδώ κάνουν τους κινέζους.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:Ή δεν πρέπει να δουλεύεις ενώ έχεις παιδί,ή δεν πρέπει να κάνεις παιδί εφόσον δουλεύεις,ή δεν πρέπει να αρρωσταίνει τις εργάσιμες μέρες.ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΑΘΑΝΑΤΗ!!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!:D

Εγώ χτες είχα το ρεπό μου...το πέρασα με ένα κεφάλι καζάνι...έχω πονοκεφάλους ρε κορίτσια...είναι φυσιολογικοί;:?:Ευτυχώς που μπορώ κ παίρνω depon κ κάπως το παλεύω...

aretim πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά!!Εμείς έχουμε την Πέμπτη ραντεβού κ το περιμένω πως κ πως!;)

ΗΛΙΑΝΝΑ 25 μπουζούκια διάβασα,ε;Μπράβο, καλά έκανες...εγώ ακόμη δεν έχω διάθεση γμτ...για ένα καφέ και με πιάνει η νύστα στην καρέκλα..:rolleyes:Χτες κοιμήθηκα από τις 21.00...:rolleyes: Πολλά συγχαρητήρια κ στην κουμπάρα σου!Με το καλό!

IOANNA_1981 δυστυχώς δε ξέρω να σου απαντήσω...ίσως κάποια που είναι ήδη μανούλα να ξέρει να σου πει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...