Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

Τέτοιες ευκαιρίες δεν χάνονται γλυκειά μου!

Αχ ναι κ μια φίλη μου 5 Σεπτέμβρη γιορτάσανε την πρώτη τους επέτειο με τον μπέμπη τους αγκαλίτσα!!! Μαλιστα το δωράκι της της το "έδωσε" ο μικρός..:D:D Είναι κ πολύ ρομαντικός ο άντρας της..Τέλεια!!

Όσο για τις αγορές δεν ξερω αν ισχύει ακόμα..

Πριν απο 4 χρόνια ένας φίλος είχε πάρει τα πάντα για το μωρό του απο βουλγαρία (κρεββατι,ντουλαπα,συρταριερα,λικνο,πολυκαροτσι,αποστειρωτή,μπιμπερό,ρηλαξ,κούνιες,ρούχα,πάνες,τα πάντα όμως!!!) κ είχε πληρώσει 1200? Α και τα περισσότερα επώνυμα!!Το καρότσι ήταν chicco kai μία κούνια της fisher price που θυμάμαι!νομίζω όμως πως πλέον αλλάξανε τα πράγματα,πηγαίνουν πολύ Έλληνες τώρα κ ανεβάσανε τις τιμές.

όταν έρθει η ώρα θα το ψάξω βέβαια..θα έχω την μικρή εκεί (την αδερφή μου)να τρέχει σε βρεφικά καταστήματα όλη μέρα κ εγώ εδώ θα κάθομαι!:)

Πάντως, εμένα μια συγγενής μου που μένει Ορεστιάδα (πήγε με μετάθεση τώρα λόγω του ότι ο άντρας της είναι στρατιωτικός) πήγε στην Τουρκία και ψώνισε pampers για τις μικρές (έχει 2 κοριτσάκια...1,5 η μία και 2 μηνών η άλλη) σε λιγότερη από μισή τιμή!!Και μάρκα,ε;Όχι ό,τι να ναι!Και γενικά πηγαίνει εκεί, φουλάρει βενζίνη και παίρνει κάποια είδη όπως απορρυπαντικά, μαλακτικά κτλ στη μισή τιμή και παρακάτω!

Να το ψάξει η αδερφή σου...νομίζω ότι αξίζει τον κόπο!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ααααα στην αγρια,εγω νομιζα στο λιμανι του βολου.. :Dγια οσες ειστε αθηνα εγω τα βρεφικα τα πηρα απο τον αστερια εχει πολυ καλες τιμες

Ωραία, θα χαζέψω στο ίντερνετ να δω λεπτομέρεις!;)Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ έχω σόι εκεί πάνω.Μάλιστα ήμουν εκεί πριν απο 10 ημέρες για έναν γάμο.Πολύ πάνε στην Τουρκία απο εκεί είναι δίπλα!Απο το χωριό της μαμάς μου διακρίνεις απένατι κ τα σπίτια!!

Εδώ οι Θεσσαλονικείς πάνε στα σκόπια.Κ εκεί έχει φθηνά προιόντα!Κ πιο φθηνή βενζίνη.Θα κάνω κ εκεί μια έρευνα.;)Δυστυχώς δεν έχω κανέναν να στείλω εκεί..Θα πρέπει να πάω μόνη μου..Ευτυχώς είναι κοντά ;)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχετε δει φυλλο κοριτσια?στο αλλο καφε που ειμαι εχουν κανει λιστα γιατι δενκανουμε και εμεις μια?

Αμέ...να κάνουμε!!Εγώ βέβαια δεν έχω δει ακόμη...αλλά μόλις μάθω θα μπω στη λίστα!;)

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια ζηλεύω που θα πάτε μίνι διακοπουλες.εμείς δυστυχώς δεν μπορούμε γιατί ο άντρας μου τα απογεύματα προπονει μια ομάδα μπάσκετ και τα σ/κ είναι φουλ.ούτε καν στις αργίες δεν έχουν ρεπό.

Savi και να γενναγαμε στο ίδιο μαιευτήριο δε νομίζω να ήμασταν μαζί διότι λόγω προηγούμενης καισαρικης πιθανόν να γέννησω πάλι πιο νωρίς ,προγραμματισμένα.στην πρώτη γέννα λόγω λιγοαμνιου και γερασμενου πλακουντα γεννησα στις 37+6.βέβαια μπορεί κ να μην παίζει ρόλο στη δεύτερη γέννα.θα δείξει.Α επίσης να επιλέξετε rooming in ,είναι φοβερό να έχεις το μωρο συνέχεια δίπλα σου κ να τα κάνεις ολα μονη σου,και όταν πας σπίτι νιώθεις πλέον βετεράνος!!!φεύγει το πολυ άγχος του "και τώρα τι κάνω;".

Πάω στη στρουμπουλιτσα μου που ξύπνησε!!τα λέμε αργότερα..


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι να κάνουμε λίστα!!!

Αν δεν γεννήσει η γιατρός μου κ πάω την Τεταρτη θα μάθω κ εγώ το φύλο!!

μπορούμε να βάλουμε τα ονόματά μας ανα ημερομηνία κ να προσθέτουμε το φύλο όποτε το μαθαίνει η καθεμία..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζετε να μπεις καλε!!!!αε ξεκινησουμε με τις πητ μας και τα μαιευτηρια και στην πορεια μπαινουν και τα υπολοιπα κανω την αρχη!!!!(Ας μπουμε ομως με σειρα!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...