Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 47 λεπτά , Angot είπε:

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

      Ούτε που τις είχα σκεφτεί τις υπόλοιπες ορμόνες.. πριν την ωοληψια πρέπει να κάνω FSH & E2? Εσύ τις είχες ρυθμισμένες αυτές τις ορμόνες?

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

Ακούστε...με παίρνει τώρα το αφεντικό στο τηλέφωνο..."τι κάνετε" του λεω..."δεν είμαι καλά μου λέει, χτες μετα το γυμναστήριο κατέρρευσα...είχα πυρετό και πονάει όλο μου το κορμί...αλλά μπορεί να έρθω αργότερα στο γραφείο..."

"όχι να μην έρθετε και με κολλήσετε" του λέω..."'ή αν έρθετε να με πάρετε να φύγω εγώ...":p:p:p:p γελούσε μετά...

Αυτό μου έλειπε..να αρρωστήσω κιόλας...ελπίζω να μην έρθει...:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ακούστε...με παίρνει τώρα το αφεντικό στο τηλέφωνο..."τι κάνετε" του λεω..."δεν είμαι καλά μου λέει, χτες μετα το γυμναστήριο κατέρρευσα...είχα πυρετό και πονάει όλο μου το κορμί...αλλά μπορεί να έρθω αργότερα στο γραφείο..."

"όχι να μην έρθετε και με κολλήσετε" του λέω..."'ή αν έρθετε να με πάρετε να φύγω εγώ...":p:p:p:p γελούσε μετά...

Αυτό μου έλειπε..να αρρωστήσω κιόλας...ελπίζω να μην έρθει...:cool:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σωστή σε βρίσκω!!! καλά τον είπες!!!

Θέλει πολύ προσοχή με τις αρρώστιες!Να στύβετε πορτοκάλια το πρωί και να πίνετε χυμό..Είναι το μόνο που μπορούμε να κάνουμε!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σωστή σε βρίσκω!!! καλά τον είπες!!!

Θέλει πολύ προσοχή με τις αρρώστιες!Να στύβετε πορτοκάλια το πρωί και να πίνετε χυμό..Είναι το μόνο που μπορούμε να κάνουμε!!

Εμένα μου στύβει κάθε πρωί η γυναίκα που έχουμε στην εταιρεία για καφέδες,καθάρισμα κτλ...κάθε πρωί γύρω στις 11.00-11.30 μου φέρνει μια κούπα!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χρησιμοποιούσα μια κρέμα που την είχα πάρει από το Hondo και λεγόταν Coconut ..κάτι.Είχε ολόκληρη σειρά με προϊόντα.Ελπίζω να υπάρχει ακόμα γιατί είναι και οικονομική,κάτω από 10€ για αρκετή ποσότητα.Φανταστείτε τρεις συσκευασίες χρησιμοποίησα και παστωνόμουν σαν την τρελή.Πάντως μπορεί να είναι και θέμα κληρονομικότητας μιας και η μαμά μου δεν είχε ούτε μία.Τι να πω?Εύχομαι να μην ξανακάνω αλλά χλωμό γιατί ήδη έχω ξωκοίλει!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε...με παίρνει τώρα το αφεντικό στο τηλέφωνο..."τι κάνετε" του λεω..."δεν είμαι καλά μου λέει, χτες μετα το γυμναστήριο κατέρρευσα...είχα πυρετό και πονάει όλο μου το κορμί...αλλά μπορεί να έρθω αργότερα στο γραφείο..."

"όχι να μην έρθετε και με κολλήσετε" του λέω..."'ή αν έρθετε να με πάρετε να φύγω εγώ...":p:p:p:p γελούσε μετά...

Αυτό μου έλειπε..να αρρωστήσω κιόλας...ελπίζω να μην έρθει...:cool:

Καλά του είπες.και το ακόμα καλύτερο θα ήταν να κάτσεις εσύ σπιτάκι σου και να πάει αυτός για δουλειά!!!περαστικά του ανθρώπου.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια με έκοψε μια λορδίτσα και πάω να ντερλικώσω κάτι!!!Να πως γίνονται οι κοιλιές!!Τα λέμε αργότερα..


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Σαββούλα εμάς εδώ επειδή είμαστε πάρα πολλά άτομα δεν μας φέρνουν χυμό.Μόνο καφέ,οπότε το πρωί πριν ξεκινήσω στύβω 2-3 πορτοκάλια!

Εμένα στις 12:00 μου φέρνουν το νεροζούμι μου..χαχα

Έτσι με κοροιδεύουν,1 κουταλιά Ελληνικό σε μεγάλη κούπα γεμάτη !! Κ αυτό τώρα..στο 1ο τριμηνο τον είχα κόψει τελείως τον καφέ!

Εγώ Ιωάννα μου απο την 1η εγκυμοσύνη είχα την prevenstria της frezyderm.Την ξεκίνησα τώρα,μέχρι τώρα έβαζα babyoil!

έχει φοβηθεί το μάτι μου με τόσο parabens που κυκλοφορούν!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xρύσα μου, κι εδώ μόνο στα αφεντικά φτιάχνει ό,τι θέλουν...απλά το αφεντικό μου όταν έμαθε ότι είμαι έγκυος...της είπε να φτιάχνει και σε μένα...;);)

Ααααχχ...εγώ έφαγα ένα τοστάκι...και είμαι οκ!:D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο αφεντικό σου έτσι πρέπει!!

Με έπιασε ένας έντονος πόνος πριν κανένα τεταρτάκι,τα χρειάστηκα!!

Δεξιά απο τον αφαλό στο ίδιο ύψος..για 10 λεπτά πονούσε πάρα πολύ!! Τί μπορεί να ήταν αυτό?Υπάρχει περίπτωση να ήταν απο το έντερο?

Ευτυχώς πέρασε!Με άγχωσε!Δεν άκουσα κ το μικρό καθόλου σήμερα!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια εγω σπιτι σημερα,πηγα σε εξωτερικες δουλειες τον μικρο στις κουνιες γυρισαμε και εφτιαξα φακες και σε λιγο θα φαμε και νανι...Σημερα ενιωσα το μωρακι μου εφαγα την πρωτη μου κλωτσια!!!! :D θα επανελθω μολις κοιμηθει ο αγγελος,φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια εγω σπιτι σημερα,πηγα σε εξωτερικες δουλειες τον μικρο στις κουνιες γυρισαμε και εφτιαξα φακες και σε λιγο θα φαμε και νανι...Σημερα ενιωσα το μωρακι μου εφαγα την πρωτη μου κλωτσια!!!! :D θα επανελθω μολις κοιμηθει ο αγγελος,φιλια σε ολες

Kαλησπέρα!! Το ένιωσες,ε;;Τι καλά!!!!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας εγκυουλες.Τι κανετε?εμεις ειμασταν στην μαμα μου το πρωι και τωρα κοιμαται ο μικρος οποτε βρηκα την ευκαιρια και μπηκα.Χρυσα μου ο πονος μαλλον για εντερο μου κανει

για τις ραγαδες που λετε εγω εκανα πολλες στην πρωτη εγκυμοσυνη για τι φοβομουν να βαλω κρεμα μην κανω κακαο στο μωρο(υπερβολικη το ξερω)Το εντερο ειναι υυπουλο γιατι ποναει και μπερδευεσαι.Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παει στο νοσοκομειο με κολικο και νομιζα οτι ειχα προβλήμα με σκωληκοειδιτιδα.Μπορει να σε πειραξε το φαγητο η η δυσκοιλιοτητα.Πονακια που λες Σεβη εχω και εγω κατι σαν τραβηγματα και νομιζω πως ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα.


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...