Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Εγώ πήρα q10 των 200 τρία χάπια  ημερησίως … μας βοήθησαν πολύ αλλά μας φούσκωσαν … εγώ δηλαδή πολύ ο άντρας μ τα σταματησε ένα μήνα πριν την ωοληψια  γιατί τρώγαμε ασύστολα χαχαχα αλλά εδώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένες με μεγάλα ποσοστά επιτυχίας . 

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

χρυσα να εισαι σιγουρη οτι αυτος ο Μαρτιος θα αλλαξει για παντα τη ζωη σου γιατι θα σε κανει μανουλα.

Εμεις διακοπες δεν πηγαμε λογω εγκυμοσυνης.θα πηγαιναμε χαλκιδικη στους νονους του μικρου αλλα φοβηθηκαμε την αποσταση και μειναμε στα αυγα μας.το καλο ειναι οτι η θαλασσα ειναι διπλα μας οποτε δεν μας κακοφανηκε πολυ


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

Δε πιστεύω να κοιμάστε ακόμη;;

Παρασκευή σήμερα...τι καλά!Έρχεται ΣΚ και τη Δευτέρα έχω και ρεπό από τη δουλειά...3ημεράκι ωραίο!

Από προχτές που λέτε..ένιωθα στην κοιλιά χαμηλά κάτι σαν τράβηγμα, κάτι σαν ενόχληση, όχι πόνος και ούτε το έχω συνέχεια...πήρα τον γιατρό τηλέφωνο (μίλησα με τη μαία)...μου είπε ότι δε μπορεί ακριβώς να καταλάβει τι της έλεγα (η αλήθεια είναι πως ούτε κι εγώ μπορώ να το περιγράψω αυτό που νιώθω...:rolleyes:), μπορεί μου είπε να είναι συσπάσεις...απλά το ΣΚ να μην κάνω δουλειές, όσο μπορώ να ξαπλώνω κι αν δω ότι συνεχίζεται να πάρω τον γιατρό στο κινητό...αλλιώς την Πέμπτη έτσι κι αλλιώς έχω το ραντεβού μου...τι να'ναι αυτό πάλι;:?:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Δε πιστεύω να κοιμάστε ακόμη;;

Παρασκευή σήμερα...τι καλά!Έρχεται ΣΚ και τη Δευτέρα έχω και ρεπό από τη δουλειά...3ημεράκι ωραίο!

Από προχτές που λέτε..ένιωθα στην κοιλιά χαμηλά κάτι σαν τράβηγμα, κάτι σαν ενόχληση, όχι πόνος και ούτε το έχω συνέχεια...πήρα τον γιατρό τηλέφωνο (μίλησα με τη μαία)...μου είπε ότι δε μπορεί ακριβώς να καταλάβει τι της έλεγα (η αλήθεια είναι πως ούτε κι εγώ μπορώ να το περιγράψω αυτό που νιώθω...:rolleyes:), μπορεί μου είπε να είναι συσπάσεις...απλά το ΣΚ να μην κάνω δουλειές, όσο μπορώ να ξαπλώνω κι αν δω ότι συνεχίζεται να πάρω τον γιατρό στο κινητό...αλλιώς την Πέμπτη έτσι κι αλλιώς έχω το ραντεβού μου...τι να'ναι αυτό πάλι;:?:

Καλημέρα κορίτσια!!

Savi μου δεν ξέρω τι μπορεί να είναι,όμως εύχομαι να σου περάσει γρήγορα.Συνήθως η κοιλιά πονάει επειδή μεγαλώνει η μήτρα.Εγω για τις συσπάσεις(προληπτικά),με εντολή γιατρού φυσικά,παίρνω το Trofocard που είναι μαγνήσιο.Το έπαιρνα κ στην πρώτη εγκυμοσύνη.Γιατί δεν παίρνεις και μερικές παραπάνω μέρες αδειούλα να ξεκουραστείς?Πάρε ένα χαρτί από το γιατρό σου κ στείλε κάποιον που να μπορεί στο ικα να σου γράψει άδεια.

Φιλάκια


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Savi μου δεν ξέρω τι μπορεί να είναι,όμως εύχομαι να σου περάσει γρήγορα.Συνήθως η κοιλιά πονάει επειδή μεγαλώνει η μήτρα.Εγω για τις συσπάσεις(προληπτικά),με εντολή γιατρού φυσικά,παίρνω το Trofocard που είναι μαγνήσιο.Το έπαιρνα κ στην πρώτη εγκυμοσύνη.Γιατί δεν παίρνεις και μερικές παραπάνω μέρες αδειούλα να ξεκουραστείς?Πάρε ένα χαρτί από το γιατρό σου κ στείλε κάποιον που να μπορεί στο ικα να σου γράψει άδεια.

Φιλάκια

Καλημέρα Ιωάννα μου...!

Το trofocard το παίρνω κι εγώ, μου το έχει δώσει ο γιατρός μου...Θα δω πως θα πάει και σήμερα, προς το παρόν δε με έχει ενοχλήσει...κι αν δω ότι συνεχίζεται θα γράψω αδειούλα..ναι..ευχαριστώ!!

Εσύ όλα καλά;;:)

Link to comment
Share on other sites

Όλα τέλεια!!Τέλος και οι αναγούλες!!Θέλω κι εγώ άδειαααααααα!Κλαψ..Πάλι στη δουλειά θα γεννήσω!!!Το μόνο που με παρηγορεί είναι 182 και σήμερα!!!!:P:p:razz::-P


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κ απο εμένα!

Αρετή μου σε ευχαριστώ μακάρι να πάνε όλα καλά..

Σαββούλα μου δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό. Συνήθως τραβηγματάκια κ ψιλοπονάκια έχω όταν αλλάζω μήνα και είναι απόλυτα φυσιολογικό.Αφού παίρνεις κ μαγνήσιο μην φοβάσαι!

τελικά εχθές το απόγευμα πήγα μια βόλτα στην μαμά μου για καφέ κ όταν γύρισα πιάστηκα με το μαγείρεμα,μετά έκανα κ μπανάκι κ δεν κατάφερα να ξαναμπώ.

Ευτυχώς έχουμε ησυχία πάλι σήμερα,μακάρι να κρατήσει.Είναι κ Παρασκευή σήμερα yupiiii :D:D:D

Μια αδειούλα θα την ήθελα κ εγώ :rolleyes::rolleyes: Λέτε? μπά είναι νωρίς ακόμα..:confused: Τί θα κάνω μετά μέχρι τα Χριστούγεννα??;)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όλα τέλεια!!Τέλος και οι αναγούλες!!Θέλω κι εγώ άδειαααααααα!Κλαψ..Πάλι στη δουλειά θα γεννήσω!!!Το μόνο που με παρηγορεί είναι 182 και σήμερα!!!!:P:p:razz::-P

Τέλος οι αναγούλες??? Μπράβο κοριτσάκι μου!!!:D:D:D


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λες να έχει να κάνει που αλλάζω κι εγώ το μήνα μου;;:rolleyes:

Τεσπά...κι εγώ δεν ανησυχώ πολύ...εξάλλου όλα καλά είπαμε θα πάνε σε όλες μας!!;);)

Αααχχχ Χρύσα μου είπες Χριστούγεννα...τη λατρεύω αυτή την εποχή!!Ανυπομονώ πως και πως να έρθει!!

Ιωάννα μου..κι εγώ εκτός από τις πρωινές αναγούλες το μπεμπέ με έχει αφήσει τις άλλες ώρες!!:D:D:D:D:D (182 και σήμερα....yeahhhhhh!!!!:P:p)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα εχω τρομερό πρήξιμο στην κοιλιά!Αν με δει κανείς μπορεί άνετα να πει πως είμαι στον μήνα μου..Ίσως να με πείραξε το κρεμμυδάκι που έφαγα εχθες απο την σαλάτα ή το παντζάρι το βράδυ..:confused: Πάντως μεγάλη διαφορά απο εχθές..Ο άντρας μου πάλι καμαρώνει..Άρα μου λέει όλα πάνε καλά :lol:


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα εχω τρομερό πρήξιμο στην κοιλιά!Αν με δει κανείς μπορεί άνετα να πει πως είμαι στον μήνα μου..Ίσως να με πείραξε το κρεμμυδάκι που έφαγα εχθες απο την σαλάτα ή το παντζάρι το βράδυ..:confused: Πάντως μεγάλη διαφορά απο εχθές..Ο άντρας μου πάλι καμαρώνει..Άρα μου λέει όλα πάνε καλά :lol:

Πολύ πατζάρι τρως,ε;;:D:D Κοίτα μην τρομάξεις πάλι...:!:

Ο άντρας σου λογικό να καμαρώνει...έχει μπει κι αυτός στο νόημα...ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!;);)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Chrisy!!

Κ εγώ μοιάζω σαν να είμαι στο μήνα μου!!Τι θα κάνουμε κορίτσια?Στην πρώτη εγκυμοσύνη με νύχια και με δόντια δεν έκανα ραγάδες,αυτή τη φορά δε με βλέπω να τις αποφεύγω.

Χριστούγεννααααααα!!!!!!!!!!δεν υπάρχει πιο υπέροχη περίοδος!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Σαββούλα μου κ εγώ τα λατρεύω τα Χριστούγεννα.Γιορτάζω κιόλας κ έχω την τιμητική μου :rolleyes::rolleyes: Μ'αρέσει που μαζευόμαστε όλοι μαζί,οικογενειακά!βέβαια θα προτιμούσα να χιονίζει εκείνη την ημέρα κ όχι να έχει ηλιοφάνεια όπως έχουμε συνηθίσει τα τελευταία χρόνια!

Όσο για τα παντζάρια μου είχαν λείψει..μου έφερε κ ο μπαμπάς μου πάλι λίγα εχθες δικής μας παραγωγής, έτοιμα καθαρισμένα,βρασμένα,πώς να αντισταθώ?????? το έμαθα τώρα δεν τρομάζω ;)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σαββούλα μου κ εγώ τα λατρεύω τα Χριστούγεννα.Γιορτάζω κιόλας κ έχω την τιμητική μου :rolleyes::rolleyes: Μ'αρέσει που μαζευόμαστε όλοι μαζί,οικογενειακά!βέβαια θα προτιμούσα να χιονίζει εκείνη την ημέρα κ όχι να έχει ηλιοφάνεια όπως έχουμε συνηθίσει τα τελευταία χρόνια!

Όσο για τα παντζάρια μου είχαν λείψει..μου έφερε κ ο μπαμπάς μου πάλι λίγα εχθες δικής μας παραγωγής, έτοιμα καθαρισμένα,βρασμένα,πώς να αντισταθώ?????? το έμαθα τώρα δεν τρομάζω ;)

Πέρυσι όμως έριξε χιονάκι...εμείς είδαμε αρκετό στο σπίτι μας!!!:D:DΜακάρι και φέτος να ρίξει...γιατί θα είμαστε πάλι εδώ..;)

Όσο για τα πατζάρια, καλά κάνεις!!Άμα είναι και δικής σας παραγωγής ακόμη καλύτερα!;)

Σας είπα πόσο βαριέμαι να δουλέψω σήμερα;;;Πφφφ...ΠΟΛΥ!!:cool::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πέρισυ τα Χριστούγεννα είμασταν μαζεμένοι όλοι σπίτι μου κ επειδή είχε φέρει ο ξάδερφός μου το μωράκι του μόλις 1,5 μηνών βγαίναμε θυμάμαι έξω στο μπαλκόνι για τσιγάρο με κοντομάνικο!!

Εδώ αν θυμάμαι καλά είχε χιονίσει λίγο πριν τα Χριστούγεννα..

Κ εγώ βαριέμαι σήμερα..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...