Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καθυστέρηση χωρίς εγκυμοσύνη?


missworried

Recommended Posts

Καλημερα!! Έχοντας πάντα σταθερό κύκλο, σχετικά μικρό 26-27 μέρες και μετά από δύο παιδιά, πρώτη φορά έχω φτάσει στις 10 μέρες καθυστέρησης. Έκανα τεστ και χοριακη την τέταρτη μέρα και ήταν αρνητικά. Εδώ και τρεις μέρες έχω πολύ πόνο στο στήθος. Μου έχει κολλήσει η ιδέα της καθυστερημένης σύλληψης. Είναι πιθανό να είμαι και να μην το έπιασε η χοριακη? Έχει καμία παρόμοια εμπειρία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, missworried είπε:

Καλημερα!! Έχοντας πάντα σταθερό κύκλο, σχετικά μικρό 26-27 μέρες και μετά από δύο παιδιά, πρώτη φορά έχω φτάσει στις 10 μέρες καθυστέρησης. Έκανα τεστ και χοριακη την τέταρτη μέρα και ήταν αρνητικά. Εδώ και τρεις μέρες έχω πολύ πόνο στο στήθος. Μου έχει κολλήσει η ιδέα της καθυστερημένης σύλληψης. Είναι πιθανό να είμαι και να μην το έπιασε η χοριακη? Έχει καμία παρόμοια εμπειρία?

Το θεωρω τερμα απιθανο. Καλα το τεστ, αλλα η χοριακη δε κανει λαθος. Με 10 μερες καθυστερηση, οσο αργη συλληψη κ αν ηταν, θα εδειχνε κατι.. εκτος κ αν εισαι τοσο ατυχη κ εκανε λαθος το εργαστηριο στην εξεταση. Τετοιες καθυστερησεις ειναι συχνες. Ειδικα μετα απο λοιμωξεις, ιωσεις, αλλαγη εποχων, ειδικα οσο μεγαλωνουμε..

Ελπιζω να λαβεις τα αποτελεσματα που επιθυμεις αν κ για να εχει πρηστει το στηθος σου τωρα, μεσα στη βδομαδα λογικα θα σου ερθει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , missworried είπε:

Την χοριακη την έκανα την τέταρτη μερα καθυστέρησης. Ήταν αρνητική, πέρασε μια βδομάδα από τοτε κι ακόμα τπτ δυστυχως

Εχω κανει και 20 μερες.. παλι θεωρω θα εδειχνε κατι. Αν ανησυχεις κανε μια ακομα. Τωρα θα δειξει σιγουρα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...