Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Αλλαγή στη περίοδο


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!

Θα μπω κατευθείαν στο θέμα..Η τελευταία μου περίοδος ήρθε στις 24 μέρες ενώ γενικά έχω κύκλο 27-30..Αλλά το περίεργο είναι ότι κράτησε μια μέρα και με ελάχιστη ροή.. Έχει τύχει σε κάποια κοπέλα κάτι παρόμοιο?Μήπως ήρθε η ώρα για ένα ραντεβού στο γυναικολόγο?Ελπίζω να είναι κάτι τυχαίο και όχι σοβαρό...😟

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , evaki_k είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!

Θα μπω κατευθείαν στο θέμα..Η τελευταία μου περίοδος ήρθε στις 24 μέρες ενώ γενικά έχω κύκλο 27-30..Αλλά το περίεργο είναι ότι κράτησε μια μέρα και με ελάχιστη ροή.. Έχει τύχει σε κάποια κοπέλα κάτι παρόμοιο?Μήπως ήρθε η ώρα για ένα ραντεβού στο γυναικολόγο?Ελπίζω να είναι κάτι τυχαίο και όχι σοβαρό...😟

Περίπτωση εγκυμοσύνης υπάρχει? Αν το έχεις αποκλίσει μην αγχώνεσαι αυτά συμβαίνουν βεβαια ένα ραντεβού με το γυναικολόγο αν έχεις καιρό να πας ειναι απαραίτητο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , linaa είπε:

Περίπτωση εγκυμοσύνης υπάρχει? Αν το έχεις αποκλίσει μην αγχώνεσαι αυτά συμβαίνουν βεβαια ένα ραντεβού με το γυναικολόγο αν έχεις καιρό να πας ειναι απαραίτητο 

Δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης,εκτός αν είμαι εξαίρεση και έχω μείνει από προηγούμενο κύκλο,πράγμα σχεδόν απίθανο..Δεν ξέρω γιατί αγχώθηκα..Απλά δεν μου έχει ξανατυχει..Έχω περίπου 10 μήνες να πάω στο γυναικολόγο μου..Θα δω ίσως και τον επόμενο μήνα πως θα πάει..Αλλά ανησύχησα γιατί ειδικά τις δύο πρώτες μέρες έχω φουλ ροή και αυτή τη φορά τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μια μικρή βοήθεια η περίοδος μου έρχεται κάθε 28-30 μέρες γ τον μήνα Φλεβάρη ήρθε λόγω άγχους ήρθε στις 32 μέρες. Τελευταία περίοδος 9/2/23 ήταν η 11η μέρα τ κύκλου. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης ? Επίσης ν σας πω ότι πονάω στην αριστερή ωοθηκη μ κ δεν είναι ωορρηξία Γτ την κατάλαβα μέρες πριν. Περιμένω περίοδο σε οκτώ με εννιά ημέρες
 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...