Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Πέρυσι το καλοκαίρι είχα αγοράσει γυαλιά ηλίου για την μικρή μου baby banz από πωλητή στο ebay που δυστυχώς δεν αποθήκευσα. Θυμάται κάποια κοπέλα; Επίσης τώρα πια πρέπει μήπως να ψάξω για kids banz?

μπορείς να τον βρεις κ ας μην τον αποθήκευσες! Ψάξε στις αγορές από το 2013 και θα το βρεις με τον τιτλο κ στο περίπου με την ημ/νια αγοράς


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πέρυσι το καλοκαίρι είχα αγοράσει γυαλιά ηλίου για την μικρή μου baby banz από πωλητή στο ebay που δυστυχώς δεν αποθήκευσα. Θυμάται κάποια κοπέλα; Επίσης τώρα πια πρέπει μήπως να ψάξω για kids banz?

εμεις εχουμε julbo..θα βρεις και ελλαδα αλλα και ebay...

μετα απο χρηση και των 2 (banz kai julbo) προσωπικα θεωρω τα δευτερα καλυτερα!

http://www.julbo-eyewear.com/en/6/products/sunglasses/sfamily/junior_285.html


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε julbo..θα βρεις και ελλαδα αλλα και ebay...

μετα απο χρηση και των 2 (banz kai julbo) προσωπικα θεωρω τα δευτερα καλυτερα!

http://www.julbo-eyewear.com/en/6/products/sunglasses/sfamily/junior_285.html

Σ΄ευχαριστώ. Τελικά έψαξα τον πωλητή που τα είχα πάρει πέρυσι και είναι αυτός http://www.ebay.co.uk/itm/231065367672?var=530221855705&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

και φυσικά τα γυαλιά ήταν julbo!!!!!!!!!:o

Έχω αρχίσει να τα χάνω. Μου ειχε κολλήσει πως ήταν banz..:confused:

Πάλι από αυτόν παρήγγειλα αλλά το νο 2-4. Πραγματικά είμαστε πολύ ευχαριστημένοι κι εμείς και η μικρή τα κράταγε και δεν τα έβγαζε καθόλου πράγμα που με κάνει να πιστεύω πως είναι και άνετα. Ο άντρας μου λέει πως τα γυαλιά ηλίου πρέπει να αντικαθιστώνται κάθε χρόνο για να είναι απορροφητικά. Έχετε ακούσει κάτι τέτοιο; Βέβαια δεν γίνεται να κάνουμε το ίδιο και με τα δικά μας που είναι πανάκριβα.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σ΄ευχαριστώ. Τελικά έψαξα τον πωλητή που τα είχα πάρει πέρυσι και είναι αυτός http://www.ebay.co.uk/itm/231065367672?var=530221855705&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

και φυσικά τα γυαλιά ήταν julbo!!!!!!!!!:o

Έχω αρχίσει να τα χάνω. Μου ειχε κολλήσει πως ήταν banz..:confused:

Πάλι από αυτόν παρήγγειλα αλλά το νο 2-4. Πραγματικά είμαστε πολύ ευχαριστημένοι κι εμείς και η μικρή τα κράταγε και δεν τα έβγαζε καθόλου πράγμα που με κάνει να πιστεύω πως είναι και άνετα. Ο άντρας μου λέει πως τα γυαλιά ηλίου πρέπει να αντικαθιστώνται κάθε χρόνο για να είναι απορροφητικά. Έχετε ακούσει κάτι τέτοιο; Βέβαια δεν γίνεται να κάνουμε το ίδιο και με τα δικά μας που είναι πανάκριβα.

προσωπικα επειδη μου καταστραφηκε ο φακος απο κατι πανακριβα rayban που ειχα αγορασει (απο δικη μου καθαρα βλακεια γιατι τα εβαζα στο κεφαλι με βρεγμενα τα μαλλια απο την θαλλασα) τα πηγα στο καταστημα που τα ειχα αγορασει και μου καναν αντικατασταση τους φακους με ακριβως τους ιδιους (απλα επειδη ηταν το μοντελο limited edition/ δεν πολυκυκλοφορησε στην ελλαδα/ με το ζορι το βρηκα και γω και οι φακοι ενα περιεργο χρωμα αργησαν να ρθουν απο την εταιρεια, οποτε περιμενα εικοσι μερες περιπου) και μου κοστισαν το 1/4 της αρχικης τιμης που πληρωσα για τα γυαλια!!!!!!!

μια λογικη τιμη θεωρω αν δεν θες να αλλαξεις γυαλια (εκτος και αν τα εχεις βαρεθει οποτε παω πασο ;) )


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα επειδη μου καταστραφηκε ο φακος απο κατι πανακριβα rayban που ειχα αγορασει (απο δικη μου καθαρα βλακεια γιατι τα εβαζα στο κεφαλι με βρεγμενα τα μαλλια απο την θαλλασα) τα πηγα στο καταστημα που τα ειχα αγορασει και μου καναν αντικατασταση τους φακους με ακριβως τους ιδιους (απλα επειδη ηταν το μοντελο limited edition/ δεν πολυκυκλοφορησε στην ελλαδα/ με το ζορι το βρηκα και γω και οι φακοι ενα περιεργο χρωμα αργησαν να ρθουν απο την εταιρεια, οποτε περιμενα εικοσι μερες περιπου) και μου κοστισαν το 1/4 της αρχικης τιμης που πληρωσα για τα γυαλια!!!!!!!

μια λογικη τιμη θεωρω αν δεν θες να αλλαξεις γυαλια (εκτος και αν τα εχεις βαρεθει οποτε παω πασο ;) )

Α αυτό δεν το ήξερα. Ακούγεται πολύ ενδιαφέρον. Τα δικά μου τα αγόρασα πέρυσι και δεν διατίθεμαι να ξαναπληρώσω τόσα χρήματα, οπότε η λύση της αντικατάστασης φακού μου φαίνεται άκρως ενδιαφέρουσα. Σ΄ευχαριστώ πολύ. Θα ρωτήσω στο κατάστημα που τα πήρα και ελπίζω να το κάνουν.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θελει μια φίλη να κάνει παραγγελια από Κίνα 300 δολαρίων. Ο πωλητής της δίνει αρκετές επιλογές αποστολής. ΕΜS, UPS, DHL. Γνωρίζει καποια κοπέλα τι είναι δυνητικά καλύτερο; Μήπως θα ήταν καλύτερο να σπάσει και την παραγγελία στα δύο για να μειωθεί ο κίνδυνος τελωνείου;


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ψαχνω χαρτινες θηκες για cupcakes..καποιες πολυ φθηνες που ειχα παρει δοκιμαστικα, απο ebay δεν ηταν πολυ καλες...

ποτιζε το χαρτακι και εβγαινε στον πατο και το επιανες και λερωνοσουν...

εχετε κατι αλλο να προτεινετε εκτος απο wilton που ειναι πανακριβες???


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Θελει μια φίλη να κάνει παραγγελια από Κίνα 300 δολαρίων. Ο πωλητής της δίνει αρκετές επιλογές αποστολής. ΕΜS, UPS, DHL. Γνωρίζει καποια κοπέλα τι είναι δυνητικά καλύτερο; Μήπως θα ήταν καλύτερο να σπάσει και την παραγγελία στα δύο για να μειωθεί ο κίνδυνος τελωνείου;

ΕΜS μόνο!

Θα είναι κάτι βαρύ και μεγάλο σε μέγεθος;

Αν ναι να σπάσει την παραγγελία στα 2-3-4.

Επίσης να δηλώσει ο Κινέζος μικρή αξία για το δεμα-τα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ψαχνω χαρτινες θηκες για cupcakes..καποιες πολυ φθηνες που ειχα παρει δοκιμαστικα, απο ebay δεν ηταν πολυ καλες...

ποτιζε το χαρτακι και εβγαινε στον πατο και το επιανες και λερωνοσουν...

εχετε κατι αλλο να προτεινετε εκτος απο wilton που ειναι πανακριβες???

Δοκιμασε τα JUMBO.

τις εχω δοκιμασει και ειναι μια χαρα

και παμφτηνες

Link to comment
Share on other sites

Εχω πολύ καιρό να φανώ αλλά έλλειψη χρημάτων, στάση εμπορίου.:-(

www.pharmasee.gr

Παρήγγειλα βαφές μαλλιών ΚΟΡΡΕΣ στην απίστευτη τιμή των 6,75 ευρώ το τεμάχιο. Πλήρωσα με πέιπαλ. Εχθές το μεσημέρι.

Παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι. Δωράκια μπώλ και πινέλο ΚΟΡΡΕΣ και δείγματα.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Τελευταία παραγγελία στο i-herb έκανα στις 6/12. Στις 3/1 (λογική η καθυστέρηση, μεσολάβησαν αργίες) μου ήρθε ειδοποιητήριο από τα ΕΛΤΑ ότι ήρθαν τα 2 από τα 3 πακετα. Σήμερα που πήγα στο ταχυδρομείο βρήκαν κ το 3ο πακετάκι μου. Μια χαρά τα παρέλαβα, ουφ!

Πάνω στα κουτάκια υπήρχε ένα κίτρινο ρομβοειδές αυτοκόλλητο που έγραφε στα αγγλικά ότι τα προϊόντα δεν υπάγονται στα τάδε άρθρα του τελωνείου. Δεν ξέρω αν είναι καινούριο, δεν το είχα παρατηρήσει άλλη φορά.

Επειδή το θέμα με το iherb πονάει πολύ, μπορείς να γράψεις εδώ τα άρθρα που σου ανέφεραν ?


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Βγήκα σήμερα για κάτι ψώνια και πέρασα από το μοναδικό μαγαζί της πόλης με αξιόλογα παιδικά παπούτσια να ρίξω μια ματιά. Ε λοιπόν φρίκαρα. Εκπτώσεις 25% !!!!! Κάτι agatha μπαλαρίνες που μου άρεσαν από 75 ευρώ 55 :shock: Μιλάμε για τρελή ευκαιρία. Αλλά και στο ιντερνετ δεν έχω βρει κάτι ιδιαίτερα οικονομικό. Καμιά ιδέα; 26 νούμερο θέλω.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βγήκα σήμερα για κάτι ψώνια και πέρασα από το μοναδικό μαγαζί της πόλης με αξιόλογα παιδικά παπούτσια να ρίξω μια ματιά. Ε λοιπόν φρίκαρα. Εκπτώσεις 25% !!!!! Κάτι agatha μπαλαρίνες που μου άρεσαν από 75 ευρώ 55 :shock: Μιλάμε για τρελή ευκαιρία. Αλλά και στο ιντερνετ δεν έχω βρει κάτι ιδιαίτερα οικονομικό. Καμιά ιδέα; 26 νούμερο θέλω.

καλημερα

τα javari εξακολουθουν και εχουν 0 μεταφορικα

ψωνισα πριν καμμια εβδομαδα απο το γαλλικο

http://www.javari.fr/Chaussures-enfant/b/344091031/ref=topnav_sd_kd_gw?ie=UTF8&pf_rd_r=0RB8A8B5VNNNNQ5S64JD&pf_rd_m=A2W3JXLP4EIVS4&pf_rd_t=101&pf_rd_i=homepage&pf_rd_p=463773447&pf_rd_s=headernav#__sort%3Dprice%26department%3D344091031%26category%3D366628031%26brands%3DAgatha~~20Ruiz~~20de~~20la~~20Prada%26sizes%3D429831031%26ref%3Dsr_nr_bra_Agatha~~20Ruiz~~20de~~20la~~20Prada%26pageCode%3Db

Link to comment
Share on other sites

Σ΄ευχαριστώ. Θα το κοιτάξω. Για τα δωρεάν μτφ δεν το ήξερα.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...