Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παρήγγειλα πρώτη φορά από εδώ http://www.charlesclinkard.co.uk/ παπούτσια και έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

ενδιαφέρον φένεται! Πολύ ωραία παπούτσια έχει! Τι μεταφορικά χρεώνουν και πόσες μέρες κάνουν να φτάσουν τα παπούτσια;


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα να σας ενημερωσω οτι παρηγγειλα μποτες απο ιοφφερ στις 11-12-2013,απο πωλητη με 99% θετικες συναλλαγες.Οι μποτες ειναι αφαντες το tracking numper δεν ισχυει και διαβαζοντας τις τελευταιες κριτικες των αγοραστων λενε τα χειροτερα!Κλεφτης τους γελαει, και τετοια.Εστειλα πολλες φορες μηνυμα και ολο με τεχνασματα με καθυστερουσε.Τωρα μου εταξε να ξαναστειλει 2 ζευγαρι μαλλον για να χασω το 45 ημερο απο pay pal.Μακαρι να βγω ψευτρα[και να ερθουνε οι μποτες] αλλα μακρια ή μεγαλη προσοχη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα να σας ενημερωσω οτι παρηγγειλα μποτες απο ιοφφερ στις 11-12-2013,απο πωλητη με 99% θετικες συναλλαγες.Οι μποτες ειναι αφαντες το tracking numper δεν ισχυει και διαβαζοντας τις τελευταιες κριτικες των αγοραστων λενε τα χειροτερα!Κλεφτης τους γελαει, και τετοια.Εστειλα πολλες φορες μηνυμα και ολο με τεχνασματα με καθυστερουσε.Τωρα μου εταξε να ξαναστειλει 2 ζευγαρι μαλλον για να χασω το 45 ημερο απο pay pal.Μακαρι να βγω ψευτρα[και να ερθουνε οι μποτες] αλλα μακρια ή μεγαλη προσοχη!!!

Καλησπέρα. Δεν ξέρω πως λειτουργεί το ioffer αλλά δεν θα μπορούσες να ζητήσεις τα χρήματά σου πίσω με τον όρο αν δεν στα βάλει πριν τις 45 ημέρες να ανοίξεις case στο paypal?Αν είσαι κοντά στο όριο των 45 ημερών δεν ανοίγεις case άμεσα μην χάσεις τα χρήματά σου?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα να σας ενημερωσω οτι παρηγγειλα μποτες απο ιοφφερ στις 11-12-2013,απο πωλητη με 99% θετικες συναλλαγες.Οι μποτες ειναι αφαντες το tracking numper δεν ισχυει !!!

πολυ λυπαμαι..γραψε ποιος πωλητης ειναι , μην την πατησουμε και εμεις!

εγω παρηγγειλα μια τσαντα απο των πωλητη που ειχε αναφερει μια κοπελα εδω, και η τσαντα που ηρθε μεσα σε μια εβδομαδα ειναι απλα υπεροχη!μου αρεσει απιστευτα και φαινεται πιο ωραια απο τη φωτογραφια!επειδη εχω μια original τσαντα της ιδιας αρκας , το λογοτυπο εξωτερικα και το υφασμα με το λογοτυπο εσωτερικα ειναι ολοιδια. ειμαι πολυ ευχαριστημενη!και ευχαριστω τη συμφορουμθτισα για τη συσταση

http://www.ioffer.com/i/br4099-handbag-cervo-antik-hobo-tote-bag-br4099-black-559007251

Link to comment
Share on other sites

πολυ λυπαμαι..γραψε ποιος πωλητης ειναι , μην την πατησουμε και εμεις!

εγω παρηγγειλα μια τσαντα απο των πωλητη που ειχε αναφερει μια κοπελα εδω, και η τσαντα που ηρθε μεσα σε μια εβδομαδα ειναι απλα υπεροχη!μου αρεσει απιστευτα και φαινεται πιο ωραια απο τη φωτογραφια!επειδη εχω μια original τσαντα της ιδιας αρκας , το λογοτυπο εξωτερικα και το υφασμα με το λογοτυπο εσωτερικα ειναι ολοιδια. ειμαι πολυ ευχαριστημενη!και ευχαριστω τη συμφορουμθτισα για τη συσταση

http://www.ioffer.com/i/br4099-handbag-cervo-antik-hobo-tote-bag-br4099-black-559007251

αυτή είναι η τσάντα; πάρα πολύ ωραία! πόσο κοστίζει μια γνήσια prada; ρωτάω από περιέργεια..

κι εγώ ήθελα να αγοράσω μποτάκια ugg από το ioffer αλλά δε βρίσκω κανέναν πωλητή με αρκετά feedback. είναι όλοι νέοι. γιατί άραγε..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Κοντά στο χιλιάρικο , οι δερμάτινες..

Εντάξει! Μόνο απο το ioffer τσάντα!!

Μήπως έχετε κανένα καλό πωλητή με ανδρικά Polo στο ioffer? Ψάχνω ψάχνω αλλά δε βρισκω κάτι αξιόλογο.. μάλλον δε ξερω να το ψάχνω καλά..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα να σας ενημερωσω οτι παρηγγειλα μποτες απο ιοφφερ στις 11-12-2013,απο πωλητη με 99% θετικες συναλλαγες.Οι μποτες ειναι αφαντες το tracking numper δεν ισχυει και διαβαζοντας τις τελευταιες κριτικες των αγοραστων λενε τα χειροτερα!Κλεφτης τους γελαει, και τετοια.Εστειλα πολλες φορες μηνυμα και ολο με τεχνασματα με καθυστερουσε.Τωρα μου εταξε να ξαναστειλει 2 ζευγαρι μαλλον για να χασω το 45 ημερο απο pay pal.Μακαρι να βγω ψευτρα[και να ερθουνε οι μποτες] αλλα μακρια ή μεγαλη προσοχη!!!

O πωλητης εινα ο ruisnow 8989 τις εχει βγαλει τις μποτες τωρα αλλα εχει ενα σωρο αλλα ειδη.Εκανα οτι εινα απαραιτητο για να παρω τα λεφτα πισω.
Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι το καλοκαίρι είχα αγοράσει γυαλιά ηλίου για την μικρή μου baby banz από πωλητή στο ebay που δυστυχώς δεν αποθήκευσα. Θυμάται κάποια κοπέλα; Επίσης τώρα πια πρέπει μήπως να ψάξω για kids banz?


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...